Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pukao mi film danas u opstini dok sam cekao sat i po u redu za novu lichnu kartu. Na kraju sam samo izasao iz reda....

A kad si dosao kuci jel si rekao "STA KO JE REKAO?JA SAM REKAO!!"

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

jaoj bre vudu daj ne seri!

ch1zra: kako bih ja tukao ljude koji od dj-a traže pesmu, uff

@vudu

ivan ti reko da si sladak [roflmao]

@ ivan

ne znas ti atmosferu u kafani...

a i necu joj traziti pesmu, nego cu joj reci sta da pusti [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

A kad si dosao kuci jel si rekao "STA KO JE REKAO?JA SAM REKAO!!"

:)))

ne, jeo sam od muke. Nazalost...sat i po sam cekao....nas u redu 12, samo troje je ushlo za to vreme. I josh morash da uzmesh lichnu sa chipom.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Napredak brate.

To ovaj Stator misli da su svi simpatični blu-aj gikovi ko on pa ih kenja sve :)

E nemas pojma, spikam danas sa jednom ortakinjom i zali mi se da je smara neki tip danima, a kao ruzan, mali, debeo i kao jedini mi je plus sto je onako geeky sto je cool [:D]

Link to comment
Share on other sites

E nemas pojma, spikam danas sa jednom ortakinjom i zali mi se da je smara neki tip danima, a kao ruzan, mali, debeo i kao jedini mi je plus sto je onako geeky sto je cool [:D]

Pa eto, pored tih atributa geeky jedino i može da bude plus :)

Inače, od jedenja i neaktivnosti počelo blago da mi se gomila salo u predelu stomaka, sad imam napokon za šta da se uvatim fala penisu.

Link to comment
Share on other sites

Napredak brate.

To ovaj Stator misli da su svi simpatični blu-aj gikovi ko on pa ih kenja sve :)

Da,ali statoru pise blue-eyed-samurai ko da ima 11 godina,uzmi u obzir i to :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mrtav od budve, svi odose na otvaranje saunda.

ko ih jebe idem da pajkim bre.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

E niko nije snimio G!!!-jevu foru sa "puvala sam u autobusu", meni je bash bila smeshna, pa da ne ostane ne prokomentarisano :)

Bio sam na kolenici u hercegovini! :)

:)

mislio sam da su te vrste dogovora proslo vreme... ja sada sto se dogovaram to radim iskljucivo u okviru firme potencijalnog kupca jer su bilo kakvi razgovori van nje strogo zabranjeni :((

provalili valjda ovi strani investitori i nasi ljudi koji furaju sa njima tu foru sa kolenicama, prasicima pivom i ostalim kao ne bash pouzdanu atmosferu za sklapanje dilova :((

kreteni, nemaju pojma, ja se taman ushemio.,...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...