Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A, da što se tiče retardacije sa "građanskom dužnošću".

Postoji samo izborno pravo (aktivno i pasivno)!

Dužnost se predstavlja kao moralna obaveza, u smislu da svoju "obaveznost" crpi iz morala pojednica ili neke šire grupe (za razliku od "pravih" obaveza koje proizilaze iz drugih osnova - ugovora, zakona, sudskih odluka.... i čije kršenje podrazumeva mogućnost korišćenja državne prinude).

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

A, da što se tiče retardacije sa "građanskom dužnošću".

Postoji samo izborno pravo (aktivno i pasivno)!

Dužnost se predstavlja kao moralna obaveza, u smislu da svoju "obaveznost" crpi iz morala pojednica ili neke šire grupe (za razliku od "pravih" obaveza koje proizilaze iz drugih osnova - ugovora, zakona, sudskih odluka.... i čije kršenje podrazumeva mogućnost korišćenja državne prinude).

znam, imao sam sedam iz uvoda u gradjansko i osam iz rimskog [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Bio sam popodne da glasam, kod mene na izbornom mestu bash je bila velika izlasnost, skroz su pune one kutije, ne znam jel ima neki nacin da ih malo "kompresuju"? Tipa, lenjir kroz otvor i to :)

Ovaj Wii Fit je skroz luda stvar covece, deluje da je bash zarazno, samo kad covek ima vremena da se tako zeza sa tim.

Link to comment
Share on other sites

blago tebi. ja stigo do 21 strane i odustajem xD

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Bio sam popodne da glasam, kod mene na izbornom mestu bash je bila velika izlasnost, skroz su pune one kutije, ne znam jel ima neki nacin da ih malo "kompresuju"? Tipa, lenjir kroz otvor i to :)

Kod mene isto velika izlaznost.Smejao sam se kao lud kad sam video Romi za Roma.Da postoji lista Srbin za Srbina proglasili bi je fasistickom...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Smejao sam se kao lud kad sam video Romi za Roma.

Haha, da, genijalna lista. Ja sam naravno sve procitao detaljno te liste, uvek to volim da radim, da vidim ko se sve trudi da zaradi pare ;))

Inache, kazhu da bi ukupna izlasnost mogla biti oko 58%.

Link to comment
Share on other sites

odlichno popodne, stigao na izborno mesto u 19:52, ugjem glasam bez po frke, 2 mesta pored redovi napolju ispred zgrade...ne zanm dal' pustaju posle 8 u prostorije ali nema leba da su pre 8 na tim mestima glasali svi koji su dosli ispred...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...