Jump to content

Vista SP1 promo spot


Recommended Posts

Da quote-ujem jednog lika koji je komentarisao video:

"This is clearly Microsoft taking the piss out of themselves. They have deliberately made it lame to get publicity and it worked. Everyone is now talking about the video and we all now know about SP1, where we might not otherwise have thought about it."

Link to comment
Share on other sites

Da quote-ujem jednog lika koji je komentarisao video:

"This is clearly Microsoft taking the piss out of themselves. They have deliberately made it lame to get publicity and it worked. Everyone is now talking about the video and we all now know about SP1, where we might not otherwise have thought about it."

Pa nije MS u takvoj siutaciji da mu je potreban whore attention marketing(tipa,vazno je da ljudi pricaju o Visti i SP1,makar mislili o nama da smo najveci dementi na ovoj planeti).Ne verujem da je doslo dotle,da se cika Bill sluzi tako ocajnickim forama.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Pa nije MS u takvoj siutaciji da mu je potreban whore attention marketing(tipa,vazno je da ljudi pricaju o Visti i SP1,makar mislili o nama da smo najveci dementi na ovoj planeti).Ne verujem da je doslo dotle,da se cika Bill sluzi tako ocajnickim forama.

Da li ti stvarno mislis da prosecan korisnik rachunara aka "jel levim mishem da kliknem da mi se otvori ono maj kompjuter" zna sta je SP1 i zasto bi trebalo da ga instalira?

Link to comment
Share on other sites

Pa nije MS u takvoj siutaciji da mu je potreban whore attention marketing(tipa,vazno je da ljudi pricaju o Visti i SP1,makar mislili o nama da smo najveci dementi na ovoj planeti).Ne verujem da je doslo dotle,da se cika Bill sluzi tako ocajnickim forama.

upravo se o tome radi. mislim reklama je reklama kad tjete vishe to da nauchite, a i nije da je ovo toliko katastrofalno .. ono chak su i pesmicu napravili, sve je funny lala .. sad to shto vredja nash vetji_od_prosechnog_amerikanca_mozak to je nash problem. treba da izdrkamo svi kolektivno kao zemlja :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

upravo se o tome radi. mislim reklama je reklama kad tjete vishe to da nauchite, a i nije da je ovo toliko katastrofalno .. ono chak su i pesmicu napravili, sve je funny lala .. sad to shto vredja nash vetji_od_prosechnog_amerikanca_mozak to je nash problem. treba da izdrkamo svi kolektivno kao zemlja :)

Pa nije uvek losa reklama,dobra reklama.Samo neka se prica marketing ne pali u svim situacijama.Nije M$ neka pevaljka "samo da se prica o meni,a sta se pricanije vazno"Kao prvo M$ moze da priusti sebi moron friendly reklamu,zbog koje bi"sutra" i "mesija" (malo da kenjam) pozeleo da ima Vistu na svom kompu.

Ovo moze biti funny samo ako se se sprdali na svoj racun.Ako je ozbiljno moze samo da vredja zaposlene u M$-u,nikako njihove musterije.

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...