Jump to content

Dreams, Hopes, Aspirations


Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Za 5 godina verovatno i dalje studiram/nezaposlen :(

A za deset vec vidim sebe kao profu i lokalnog politichara u jagodini,koji kvalitetno zivi od gomile nekretnina :D

A mozda ipak reshim da batalim sve i otpalim za holivud :D

@Kruko: Taj rad,sa oko godinu dana iskustava shavtam da je to zivi raspad.Zilijardu razlichitih zivotnih navika, sitne charke, stres... Na ivici totalnoj.

Edited by Savov Zdravov

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Za 5 godina bicu selektor neke od reprezentacija iz alpskog skijanja (ja se nadam juniorske), imacu zavrsheni fax, i verovatno na magistraturi, i naravno razvijenu prichu u skijashkom klubu u kome radim sa nadam se mnogo uspeshnih takmichara i jos troduplo boljom platom nego sada.

Za 10 godina bicu doc. dr., imacu svoj uspesni skijashki klub, bicu selektor A seniorske reprezentacije Srbije (mada mozda i neke druge drzave) i nadam se da cu da budem trener takmicharima u svetskom kupu (mljac). Takodje, za to vreme moram da imam otvorenu teretanu jednu ovde u kod nas. + naravno da se ozhenim, imam decu i svoj veliki stan ili kucu da zivim u njoj sa sve novim kolima :))

Velike ambicije, ali itekako da su dostizhne, sve se krece ka tome polako...

Link to comment
Share on other sites

jebote Daki dokle ces da pametujes po tom pitanju a cale ti je napravio imperiju a tvoje je samo da se ubacis u posao

nekom je zivot Veran Matic,a nekom Verka Matovic

o tome ne govorim niti sam ikad.

imam ambicije da pocnem sam, od nule, sto sam u stvari vec i poceo..

secam se coll-a koji je otvorio temu na ruru kako bi zeleo da digne kredit i pocne IT firmu. o tome govorim

Link to comment
Share on other sites

@ jasamnepismen

treba tvom matorom radnika kojim slucajem ?

- dipling na usluzi

[:D]

Chitam sad tvoj post i razmishljam: ovaj bi mogao mom calu da posluzi, poshto i onako trazi nekog acad znalca. I moj matori i je mashinac pa se sad bavi fasadama i tim sranjima. Mozda bi i mogao da mu posluzish da si u blize ili eventualno u BGDu. :)

.

Link to comment
Share on other sites

Za 5 godina cu ziveti na nekom severnom ostrvu,pisacu knjige,mrzecu ljude,nesrecno cu voleti jednu osobu i dobicu Nobelovu nagradu za knjizevnost...

(to je sinopsis predstave "Zagonetne varijacije" i u mom slucaju sve to moze da se desi,sem onog dela sa Nobelovom nagradom i knjigama...) :))

to mi je omiljena predstava gledala sam je 5 puta

@topic

ne smem da razmishljam [:(]

oO

 

Link to comment
Share on other sites

al fazon je u tome sto ti to pocinjes opusteno bole te tuki i ako uspe i ako ne uspe dok je nekome taj jedan jedini projekat i cilj mozhda jedini sto ce u zivotu imat i ako mu to propadne cao zdravo

ne mora da znaci

mnogi su pocinjali od nule, i vise puta.

zivot ne traje 2 godine vec 60... ima su te vremena za mnogo i uspona i padova.

Link to comment
Share on other sites

Za 5 godina bicu selektor neke od reprezentacija iz alpskog skijanja (ja se nadam juniorske), imacu zavrsheni fax, i verovatno na magistraturi, i naravno razvijenu prichu u skijashkom klubu u kome radim sa nadam se mnogo uspeshnih takmichara i jos troduplo boljom platom nego sada.

Za 10 godina bicu doc. dr., imacu svoj uspesni skijashki klub, bicu selektor A seniorske reprezentacije Srbije (mada mozda i neke druge drzave) i nadam se da cu da budem trener takmicharima u svetskom kupu (mljac). Takodje, za to vreme moram da imam otvorenu teretanu jednu ovde u kod nas. + naravno da se ozhenim, imam decu i svoj veliki stan ili kucu da zivim u njoj sa sve novim kolima :))

Velike ambicije, ali itekako da su dostizhne, sve se krece ka tome polako...

TORIMA A DA VRTIMO CHUJPLE NA IBICI I ROKAMO BRITANSKE KOKE?!?! :(((((((((((((

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...