Jump to content

Mrski B92


Recommended Posts

zato sto znam da niko nema ni jedan argument protiv b92 informativnog programa, samo prde. cisto da se ogradim, selektivan je i ni malo savrsen,

ovo treba uvesti kao definiciju selfpwn-a. Ti kao da pravish distinkciju izmedju Ajnhmana i Hajdriha....jer izjednacavash informativni i indoktritativni program.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nisi ti glup, nego bezobrazan i hvatas jeftine fore

@ laki - zato sto znam da niko nema ni jedan argument protiv b92 informativnog programa, samo prde. cisto da se ogradim, selektivan je i ni malo savrsen, ali je za klasu bolji od svih ostalih

A ona emisija kad muslimani placu za mudzahedinima koji su ubijali Srbe?Kad prikazuju Srbe kao ubice?To nista a?E moj shabane,zbog takvih kao sto si ti nam je ovakva drzava....

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

A ona emisija kad muslimani placu za mudzahedinima koji su ubijali Srbe?Kad prikazuju Srbe kao ubice?To nista a?E moj shabane,zbog takvih kao sto si ti nam je ovakva drzava....

molim te zaobidji nas ovakvih izjava... jebote koliko godina imas, ti ko da si solunac :)

meni b92 generalno ne smeta, imaju ljudi preferencija ka vestima kao i svaka druga tv stanica. meni je pink mnogo omrazeniji kanal od b92 recimo. ;)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sta si hteo da kazes sa ovim linkom, ali ovaj obrazovac je retard, ako treba mogu i da obrazlozim :)

Ili ono sto je najvaznije sta je B92 na ovome konkretnom primeru lose odradio, doveo je dvojcu za totalno razlicitim stavovima i postavio im ista pitanja? Ja tu ne vidim nista lose ?

Link to comment
Share on other sites

Molio bih ivana da ide da prca, a da ozbiljne stvari ostavi ljudima koji ne misle svojom wikipedijom. Hvala unapred.

molio bih mohija da prestane da zivka drugare eksperte samo da bi mu diktirali shta da kucka po ruru, a da izjashnjavanje stavova ostavi onima koji ih ne formiraju kao sredstvo suprotstavljanja drugima.

..had to jump in the bandwagon [:D]

Edited by Jose Jimenez
Link to comment
Share on other sites

Mohi ne zivka drugare nego ima koliko toliko zdravu memoriju pa se seca o chemu je prichao sa drugarima koji se bave temama in question, a stavovi su tu da bi se menjali i bez suprotstavljanja stavova nema diskusije, a diskusija je sustina foruma tako da ne znam sta si tacno hteo retji djechache?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A ona emisija kad muslimani placu za mudzahedinima koji su ubijali Srbe?Kad prikazuju Srbe kao ubice?To nista a?E moj shabane,zbog takvih kao sto si ti nam je ovakva drzava....

adebisi.jpg

kod njega bi ja takve ko sto si ti, na jedno prevaspitavanje

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Internet je bio mnogo lepshi pre nego shto su svi naucili da stavljaju fotografiju u postove na forumu...

a shto se tice teme, b92 je realno djubre od televizije ali dobro je imati, cisto da mozesh uvek videti stvari iz vishe uglova. Mada neke stvari koje su uradili ne bi smeli ni u jednoj normalnoj, ujedinjenoj, uredjenoj drzavi koja drzi do sebe.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ovo treba uvesti kao definiciju selfpwn-a. Ti kao da pravish distinkciju izmedju Ajnhmana i Hajdriha....jer izjednacavash informativni i indoktritativni program.

a igi je jedan od ovih koji nikako da shvate da nema nezavisnih medija :]

prvi postulat mass medija: nijedan informativni program nije samo informativni.

napadati info program b92, preko svake mere kao shto vi to radite, prosto nije razumski ukoliko isto toliko ne napadate i ostale medije i njihove info emisije.

jedino shto se u suchaju b92 mozhe gledati kao poseban sluchaj je podudaranje indoktrinacije koju sprovodi taj medij, sa onom koju sprovodi stejt dipartment. jebiga, ne mozhesh kriviti vuka shto je vuk. bolje da se iscimamo kao narod/drzhava da izgradimo normalnu drzhavu, nego da lajemo na vukove.

A ona emisija kad muslimani placu za mudzahedinima koji su ubijali Srbe?Kad prikazuju Srbe kao ubice?To nista a?E moj shabane,zbog takvih kao sto si ti nam je ovakva drzava....

mozhda sam ja lud, a ti normalan, ali i pored svih tih emisija sa b92 ja nisam skapirao da su srbi ubice, ili genocidni, shtagod. ono shto sam ja izvukao iz svega toga je to da je bilo I srba koji su chinili zlochine. i to me nikada nije preterano tangiralo poshto mi je dovoljno jasno da je rat uzhasan, i da su ljudi uzhasni i sposobni da jedni drugima budu najvetji krvnici.

bolje da ima tih emisija, da se ne uchaurimo u osetjanju apsolutne pravednosti i ispravnosti, kao 'rvati recimo.

Link to comment
Share on other sites

да нема б92 СРС не би имао 42% популарности. а Чедица 3%...

б92 је најзаслужнија тв за смрт антисрпског пројекта у Србији од 2000. наовамо. то је најперфиднија превара патриотског лобија икада. Веран Матић је четник, ако нисте знали.

хвала им за то.

[:)]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

CAC1987-L.jpg

Ovo je sredstvo za prevaspitavanje retarada kao sto si ti.

hrabro, nema sta. ne sme svako sa ekipom i palicama da prebije coveka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...