Jump to content

pričajte


Recommended Posts

nece da udje u safe mode, nece da udje ni sa last known config, ucita on win i kad treba da se pojavi desk nece pa nece, pasce danas repair (po ko zna koji put lol tako me mrzi jedan clean install da odradim)

A safe mode with command prompt? Kad iskoči cmd pendžer, kucaj appwiz.cpl da ti otvori add/remove programs.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas opet manje guzve u gradu nego inace, izgleda da je i dalje ta neka faza godisnjih odmora, ovo jos od zimskog sto ljudi mogu da iskoriste, pa je nesto prohodnije nego inace.

Gledam nesto koliko je opao kvalitet ovog jutarnjeg programa...

Ja se nekad ni ne setim da ukljucim tv kad se probudim, a bas kad hocu da nesto "zvrnda" ja pustim obicno RTS ali ni ne gledam o cemu pricaju, tek katkad vidim da gostuje tipa juniorska prvakinja u gadjanju vazdushnom puskom, neki nashi vajari koji su otisli u bugarsku i tako :)

ajde sad preterujes, znas kakvi su snimci iz MOCa ili Drapshina gde bukvalno se biju, gde se gadjaju stolicama itd.

Pa da, ali direktori i pedagozi moca i drapshina ne znaju sta je kompjuter.

Link to comment
Share on other sites

Samo dan posle vesti da će Đokovići graditi „srpski Vimbldon“, na livadi u novobeogradskoj Ulici dr Ivana Ribara prodavci stanova iz okolnih blokova digli su cene za, u proseku, 10.000 evra po stanu. Tako je stan koji je prethodnog dana koštao 89.000, sledećeg jutra bio već 98.000.

ou jea, moci cu valjano da zavaljam gajbu 8D

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bas sam juce u Blicu citao tekst o tome.. Ne mogu da verujem da je ponuda nekretnina toliko manja od potraznje. I ti primeri dizanja cene, tipa, kad se izgradio Delta City, blokovi 70 i 70a su dosli do 2000 evra kvadrat i tako to...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

e kruko hocu ja da kupim stan ovde u bloku ?:D HA :D ali ozbiljno :D posalji mi na pm kvadraturu i cenu :D

ne prodajem, samo se hvalim [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Bas sam juce u Blicu citao tekst o tome.. Ne mogu da verujem da je ponuda nekretnina toliko manja od potraznje. I ti primeri dizanja cene, tipa, kad se izgradio Delta City, blokovi 70 i 70a su dosli do 2000 evra kvadrat i tako to...

tržište nekretnina u beogradu je svakako jedno od pet najunosnijih u srbiji, i kontroliše ga ušemljena stoka koja ponudu veštački održava niskom. kada u jednom gradu fali par desetina hiljada stanova, graditelji i preprodavci mogu da rade šta hoće, to je svima jasno.

Link to comment
Share on other sites

ahahaha...jbte na brdu nema ni s od snega:D

pa ko ce jos da se cima do brda :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...