Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbni faks chekam ko mamlaz 3x po 20 min da bi me primio neko na 5 min, a ledja me od uzhasnog spavanja sinotj ubijaju do bola. moratje da padne neka masazha uskoro i vishe jebeni novi krevet!

cek... ti jos nisi zavrsio faks??? aj onda sacekaj jos malo pa za par meseci idemo zajedno :D

Link to comment
Share on other sites

potpisao neki ugovor stampanim slovima pa mi se ljudi smejali, ali bash me briga jer nije neki shvrakopis. Mislim se da li da pochnem da odvajam za sopstvena kola.

standardan problem kod kompjuterske generacije :) ja sam mesecima vezbao neki uzasni paraf :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovaj mastermind aka skochko u slagalici treba da se koristi za tesitranje populacije ove zemlje

ko ne mozhe da od 3 komada reshi 2 u 6 i jednu u 5 pokusahaja da nema pravo na vozachku dozvolu, da glasa na izborima i da se razmnozhava! znachi re tar di!

Link to comment
Share on other sites

mislim da ovaj mastermind aka skochko u slagalici treba da se koristi za tesitranje populacije ove zemlje

ko ne mozhe da od 3 komada reshi 2 u 6 i jednu u 5 pokusahaja da nema pravo na vozachku dozvolu, da glasa na izborima i da se razmnozhava! znachi re tar di!

Ja kad gledam slagalicu (sto je uvek) i kad je skochko, toliko se iznerviram da mi presednu moje dve omiljene igre posle toga.

Znachi

Takmicar: skocko - zvezda - tref - tref

Voditeljka: Imate jedan znak koji nije na svom mestu

Takmicar: skocko - zvezda - herc - tref

Taman mi dodje da bacim tv preko terase :))

A josh genijalnije mi je ono

1. red: herc - herc - karo - pik // jedan koji nije na mestu

2. red: herc - tref - zvezda - zvezda // dva na mestu (nebitno)

3. red: herc - herc - karo - pik // liek, gledaj sta si rekao dva reda iznad retarde!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...