Jump to content

pričajte


Recommended Posts

uf koji vikend .. presavio sam se. opet neke mladalachke akcije od 2 dana akcijanja bez prestanka .. sretjom ne radim ih chesto pa josh kakotako i mogu da izdrzhim .. ali zheludac tjao.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa toooooooooooo jeeeeeeeeeeeeeeeee tooooooooooooo

joker je jos uvek pijan i jos uvek pije i jos uvek mu je fucking sjajno

nema veze sto ne vidi na oci sjajno mi je

in other news

skontao sam da se lozim na jednu ribu fucking mnogo(to znam vec dugo vremena)

a veceras sam skontao da se lozim i na njenu najbolju ortakinju

ko me jebe kad mi nije bitan fizicki izgled vec samo psiha ribe, a po pitanju inteligencije i psihe su jebeno identicne...

jebemmumater stucam vec sat vremena.... 5 krmacha piva je otislo kvragu feat 4 jelenka u konzerviu koje sam solo sjebo...

ma nek ide sve kvragu

sad cekam pola sest da budim cimera za sljaku

edit: fuck trebalo mi je sat vremena da otkucam ovaj post god damn

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jutro, grmblj. ustao jutros da vidim po svetlosti dana moju besnu mashinu kojoj sam juce ostavio dushu, kada ono trt, lose sam namontirao zadnji tocak, sheta levo-desno. tako da posle posla opet alat u ruke. cekam burazera da se dokotrlja u firmu pa palim po izvode i dokaze za pasosh...moram da smislim neku zvaku da mi ga zavrse do petka ujutru...

@ usamljenici

pa covek je ceo zivot sam, zasto se zamajavate iluzijama, samo vas cine nesrecnim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

važi što kruletu puca kurac da čita tvoju signu

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

We are none of us alone.

Even as we exhale, it is inhaled by others.

The light that shines upon me shines upon my neighbor, as well.

In this way, everything is connected to everything else.

In this way, I am connected to my friend, even as I am connected to my enemy.

In this way, there is no difference between me and my friend.

In this way, there is no difference between me and my enemy.

We are none of us alone.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

edesi bolke :)

imaju neki momenti kada usamljenost posebno smara, jbg nekada sam uzivao da imam svoje samachke trenutke, sada bih se ubio kada bi tako bilo....

Dodji bre snama na facebook muvamo picetinu levo desno. Jebote dakle ono nasao sam ovde neke ljude za kojie nikada nisam ocekivao da ce biti. Ali sam provalio da nema onih hard-core geekova, kapiram da sam ih sve prodao :)

Nego u drugim vestima brate sto mi je smor da ucim, ono tako mi svega isao bi i premestao cigle sa jedne gomile na drugu radje i posle ih vracao ne znam koji mi kurac ima da userem i ovu godinu vidim ja :/

Link to comment
Share on other sites

ma ima gikova, ali oni se ne registruju, nego otvore kod sajta pa chitaju!

ascii.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

izasao sa posla, seo u taksi, odvezao se u kneza milosa, usao u opstinu, "dobar dan, kuda za uverenja?"

"pao nam je sistem, dodjite posle 2"

fail.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Dodji bre snama na facebook muvamo picetinu levo desno. Jebote dakle ono nasao sam ovde neke ljude za kojie nikada nisam ocekivao da ce biti. Ali sam provalio da nema onih hard-core geekova, kapiram da sam ih sve prodao :)

fejsbuk ? ja sam mislio da si ti ozbiljan covek :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

izasao sa posla, seo u taksi, odvezao se u kneza milosa, usao u opstinu, "dobar dan, kuda za uverenja?"

Mog'o si da narucis i postom pa cak i e-mailom :) A pored toga zaista to brzo sredjuju, naravno kad im sistem nije pao :)

Link to comment
Share on other sites

danas neko smaranje na poslu, nista se ne dogadja...vreme ide previse sporo...ali zato veceras kosarka u sali, tako da ipak postoji nesto cime cu ispuniti dan....

Nadam se da nece kisa, nemam kisobran:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

naravno da sam mogao, ali treba mi za juce ;)

najavishe kishu popodne

taman da mi spere terasu od dekorozina

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...