Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

како ми је криво што нисам могао да дођем... јебена радна недеља.

иначе, Круле, јебено је и код мене исто, тролујем, а посао се гомила. не могу да се концентришем на дуже од 5 мин...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Vrnuo se sa fax-a. Mislim ono fizicki su postavili wifi samo ne radi :P koji smor. Ali nesto sam se nalozio da uzmem jednu 750-ticu ono prostora na disku nikada dosta a 750GB hard je najbolji odnos ške po gigabajtu. Jos cu malo da mucnem glavom ali ono to je 80% vec kupljeno :P

Link to comment
Share on other sites

@ch1zra

sanjala sam te, blejali smo ovde, pa smo bili na nekom bazenu :D

lolz :]

mrzim bazene, osim ako ne sedim na ivici dok cirkam pivo.. jedino je smor sto moram brzo da ga pijem, da se ne ugreje, ne mogu da uzivam.. :\

a i ono, niko ne zeli da mene gleda na bazenu.. I R SKELLIE!!!! \m/

@vooodoo

to je zbog diplome, zene vole inzenjere [:D]

@thread

citao nesto malo php, sad cu da se igram nesto...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sanjao sam sinoc kako muvam meg ryan u nekoj galeriji...

koji hit san znaci bruka :)

a onda me keva probudila :(

in other news

pre sat vremena mi bila ortakinja na koju se mnogo lozim

ima decka :(

planira da raskine :)

inace sad sam jos malo na netu pa idem da ribam kupatilo sa cimerom omg...

e da gazda u novoj gajbi je bio fin pa nam je ostavio 4 flase vina, 10tak flasa rakije i matoru beretu

omg :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti prodesktop i shkolu, zashto ne mozhemo lepo ko ljudi da radimo u autocadu :@ :@ :@

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

[:(]

Brate prekini, postaje alarmantno :)

ma, ok je ako popijes jedno. kad popijes 5-6 tih malih sa limunom, nije bas prijatno za zeludac :/

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ne znam 'de sve nisam bio, pa sad planiram da malo spavma jerbo se rano ustaje ... sta da se radi :)

Nisam bio losh na kuglanju, pozdrav za drustvo, posle Idol standardno uz dovlu kao guest stara, zabava na sve strane.

Link to comment
Share on other sites

lol, bio u takvudu da gledam 10000 bc, i u nekoj guzvi me nesto oshine po ruci.... okrenem se, ono ona pevaljka Mina Kostic... sisom teskom i pozamashnm me okinula slucajno, kvalitet.

Se smejala publika onoj nadrogiranoj babi u filmu sto stalno ima vizije ? [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...