Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E jobem ti i ovu omladinu i njihove poremetjene roditelje i sve u kurach.

Drzhim predavanje o HIV-u i ADIS-u u nebitnokojojshkoli. I sad treba da demonstriram pravilnu upotrbu kondoma. I treba da demonstriram na prstima.

I lik dolazi prema meni i vadi kobas i pochne da mlatara kurcem i kao "AJDE BRATORI SHTO SI PICHKA STA AJ GA MENI NAVUCI AKO IMASH MUDA! ".

Mater neodgojenu [:(]

(izvinjavam se zbog vulgarnosti)

Link to comment
Share on other sites

E jobem ti i ovu omladinu i njihove poremetjene roditelje i sve u kurach.

Drzhim predavanje o HIV-u i ADIS-u u nebitnokojojshkoli. I sad treba da demonstriram pravilnu upotrbu kondoma. I treba da demonstriram na prstima.

I lik dolazi prema meni i vadi kobas i pochne da mlatara kurcem i kao "AJDE BRATORI SHTO SI PICHKA STA AJ GA MENI NAVUCI AKO IMASH MUDA! ".

Mater neodgojenu [:(]

(izvinjavam se zbog vulgarnosti)

brate pa ischupao bi mu kobas na keca

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Pa rekao sam mu ili da sedne na mesto ili da izadje napolje. Pa mi je on rekao da mu dam malo gudre jer je chuo da mi lechimo sidu marihuanom ...

Shto je najgore bilo je i riba u uchionici.

@voodoo_ pa sve zavisi od razreda do razreda, recimo juche mi je bilo do jaja u nekom razredu koji su slushali i uchestvovali u nastavi.Dok su ovi teshko poremetjeni.

A i imam i neke benificje od svega toga shto radim.

Da sam mu bilo shta rekao realno bih batine dobio jer su me posle nastave josh smarali u fazonu mi smo mnogo ludi i sad tjemo da te zajebavamo jer si shtreber.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

alo ljudi 2-3 stranice na 2-3 sata na "prichajte"

daj otvarajte nove topike

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Mozhda i jeste u pravu.

Al meni je sve to zanimljivo, sve dok ne uletim u ovakav razred.

Al recimo besplatne karte za exit za najaktivnije chlanove, putovanja za smeshne pare, opravdano bezhanje iz shkole, etc etc.

Al pre svega radim to zbog sebe ...

Link to comment
Share on other sites

jebeni nos, curi mi pola dana juche i ceo dan danas .. samo da se ne raspadnem do sutra :(((

[roflmao]

okej poshto znash sve onda nema potrebe da ti bilo shta prichamo. go get them tiger! eerrrr princess :D

konacno! vec 15 strana pokusavam da kazem da znam sve i da nema potrebe da mi bilo sta pricate...

@hide

to je bila sala jbt :( znas da te puno volim i da sam zahvalna za sve sto si ucinio za mene <3 :*****

Link to comment
Share on other sites

@prota

Cuo sam tu pricu od ortaka (predavaca) vec. Mislim da mu je to uradio neki lik u gimnaziji u BG, ali ne bih mogao da se setim koja je u pitanju.

@marina

not cool :P

secam se ja... to je onaj dement iz 5. gimn sto ima emo frizuru i sto nas je zracio ono u jazasu, zar ne? zove se luka... koliko se secam...

Link to comment
Share on other sites

Pa ti brate kad imaš metar devedeset, šta da radi prota od sedamnes leta koji oće da ide na Exit? Ko da se vraćaju devedesete, tačno zamišljam onog džibera iz "Bulevara revolucije" kako bi ga išutirao na sred učionice za takav pwn.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...