Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imala pismeni iz mate i dali smo zadatke ljudima sa prirodnog smera i svako odeljenje nam je drugacije uradilo :/ imala sam po 3 verzije svakog zadatka. izgleda da je sve pogresno i da cu da dobijem 1 :( sad cu morati da se cimam da naucim sve to i da odgovaram piiiiih

bila u teretani, sve me zivo boli...

Link to comment
Share on other sites

jbg Marina, vidis kako je meni oko svakog kontrolnog i pismenog^^

Elem, koja je biatch ova sto mi predaje OET, znaci odgovaram na tabli prvu oblast sto i je i trebalo, znam sve, ok. Napise ona sledecu oblast za odgovaranje, ja je pitam jel mogu i to da odgovaram, posto sam i to naucio, a mislio sam da ce me i to pitati, i pita me ona tako par pitanja, nije velika oblast, i na kraju mi da zadatak koji uradim bukvalno do kraja, trebao samo da odredim pocetnu fazu, i tu se zajebem, zaboravih dal je odnos naspramne i nalegle stranice tg ili ctg, i posalje me na mesto, kao nauci za sledeci cas, i nista mi ne upise. What a jerk.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Aj kad smo vetj kod srednjoshkolskih sranja.

Juche razredna chita kao opravdane i neopravdane i kao Drenovac (o da to sma ja) kao imash 6 i josh jedan neopravdan i 4 iz vladanja.

Ma nemate brige matora netju ja to ja sma dobro dete.

Bukvalno sam sledetji chas dobio taj jebeni neopravdani. :(

Link to comment
Share on other sites

eee kolko sam se puta ja izvukao za neopravdane, jedan dan zakasnim, drugi dan me mrzi da dodjem prva dva casa, treci dan uopste ne dodjem, ali obicno kasnim svaki dan, a imam samo jedan neopravdani LOL.

btw, moja razredna je predavala matu bratu u 4. godini, mozda zbog toga se izvucem :) Jos kad bi mi poklonila 2, gde bi mi bio kraj.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

al je ovaj ivan duhovit lik :) :) nasmeja me kvalitetno

bio na mega basketu gde sam igrao kao palacio ;) sa tim sto sam podelio par banana olololo bananamen... uvek tako igram kad nosim svoju zagor majcu ;)

enivej od epartizan :( bash steta kako kul provedeno vreme sa drustvom, uz beks i psovanje sudija i faule u napadu... smao je pobeda falila

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cccc

sinotj nakon uchenja i pre spavanja da istrolujem - database error

jutros izmedju dve partije uchenja uz doruchak da istrolujem - database error

sad dodjem - samo g postovao i egzajl virti iz prikrajka - ostalih nigde

pa dobro jutro g i egzajl

sretjan rad svima sto nesto rade, ostalima - up yours, lazy bitchez!

Link to comment
Share on other sites

Mrzim database error-e :/

Elem u drugim novostima, danas ako bude bilo lepo vreme (a nece jer FF najavljuje neku mrsku kisu) idem da prebleim na adi malo. Ono poludeo sam opet je neko sa irca banovao ceo ikovom subnet jeeeeee mislim ono mogu neke proxy akcije ali onda je sporo i puca veza.. Kako mi to ide na kurac :/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...