Jump to content

COD4


Guest

Recommended Posts

treba ti:

- cod4

- patch 1.4

- patch 1.5 (nije kumulativni)

- hlsw ili neki drugi server browser

- teamspeak

instaliraš tim redom, pa odeš na http://www.private-servers.info/CallOfDuty4.html i prebaciš odatle listu servera u hlsw. onda odabereš neki server i to je to. najbolji je ping na mađarskim, nemačkim, holandskim, a ponekad i na skandinavskim nije loš. na američke zaboravi.

što se teamspeak-a tiče, malo je glupo igrati bez njega. server je gamer.eunet.yu, a soba kako kad :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne seri bre, vudu, nego igraj :)

malo je zajebano kad te bace na lvl2 u hardkor krkljanac 15 vs. 15. za početak bi mogao da igraš malo na regularnim serverima kada nije gužva. kada na 10-om levelu otključaš M4, postaješ sasvim konkurentan - konfiguracija M4 sa RDS-om, 3xstun, steady aim i stopping power perkovima je super i sa njom možeš igrati sve do max levela.

mogli bismo da se još malo uvežbamo da igramo timski na ovim masovnim serverima i dominiramo tabelom :) ili da jurimo 5v5 servere i igramo protiv klanova (tu bi nas razguzili). ramiz i ja smo fino odigrali večeras nekoliko mapa, iako nismo igrali timski (osim što smo bili u istom timu lol)

Link to comment
Share on other sites

ma ja sam mentol. igram na wasd, a bindovao sam push-to-talk na p... pa sam prichao samo kada sam u shteku, ili van neke frke, mrtav, itd. stavicu bind na z od sada, pa ce biti i vishe komunikacije, shto tje retji, vishe tim pleja.

mnogo potencijala ima ovo online igranje cod-a, aj da iskoristimo makar deo :]

e i da, nemojmo vishe na normalne servere. uzhasni su, plus nikako da se naviknem da nastavim da pucam u lika u koga sam vetj sasuo 2-3 metka, ochkujutji da isti odmori.

a shto se tebe vudu tiche, igraj 2-3 dana na regularnim serverima solo. em tjesh se uvezhbati, em tjesh dobiti dovoljno veliki lvl da se sprdash i ti ako nabacish skill :]

Link to comment
Share on other sites

brate meni juce nesto rsla dal' tastatura, dal' igra. pritisnem taster, on krene, pa stane. pa nisam dugo ostao sa vama.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ivke nindza. sedne u mrak i puca dok ga ne zakolju :D

brate meni juce nesto rsla dal' tastatura, dal' igra. pritisnem taster, on krene, pa stane. pa nisam dugo ostao sa vama.

jebem ga, pojma nemam do chega bi bilo. nisam imao taj problem josh :/

mene juche jebao i fps i ping pola vecheri. fps na svim serverima sem onog poslednjeg je bio na granici igrivosti. na onom prvom kao da sam igrao robot dance :s a ne znam zashto bi fps imao ikakve veze sa severom...

sve u svemu, probali smo, kul je. od sad tjemo malko ozibljnije da dizhemo kvalitet timpleja i organizacije. u stvari, to tjemo kad se ivke vrati sa burzhujskog puta da krenemo bash bash, a dok njega nema, mozhemo da se kachimo kad god imamo slobodno i raspolozheni smo da se uigravamo :]

Sta je ovo leveli, kurci, palci ovo neki FPS ili RPG :D

Ajde skinucu pa cu se pridruziti <3 :)

<3

Link to comment
Share on other sites

Prikljucicu se i ja vashoj JEDINICI ako me primate, naravno. :)

Do sada sam pichio cod2 na netu povremeno i bio sam dosta dobar.

Juche uzeo da igram single player(napokon) i chuo sam i ranije a sada sam se uverio da je mnogo dobro. npr MOH3 sam prestao da igram posle 2 misije jer mi je totalno ne igrivo.

Najvishe mi se svidja fizika u 4-orci...tu mislim prvenstveno na nachin na koji padnu kada ih pogodish sa snajperom.

Link to comment
Share on other sites

Ivan ode na petnaesto buržujsko putovanje ove godine, sad jedino Kruko ili Ramiz da organizuju pošto oni najduže igraju. Ili kad vam odgovara.

Uglavnom, ko je zainteresovan, nek stavi igru, patcheve 1.4 i 1.5 i teamspeak, glavni nek nađe ispravan server preko HLSW-a i ostalima pošalje ip na msn, i igramo.

Link to comment
Share on other sites

pouchen iskustvom sa rurcw-a u kanteru, dovoljno je dobra zamena ts za to shto ti prichash kole ;p

mada bi ovde uglavnom igrali na nekom dobrom pablik hc serveru, da se trudimo svi da udjemo na istu stranu. ali u zavisnosti od toga kolko nas bude, mozhemo komotno i da se podelimo u 2 ekipe i pichimo neki nash private server. to je josh i bolje za vezhbu, a i medjusobna prozivanja, zezanje, you name it :]

stvari stoje ovako,

ivke je zapalio lalalend, kruko i ja smo ovde i raspolozheni. stim shto ja josh uvek ne znam dal je kruko sredio one probleme iz igre koje je imao, plus ne znam ni kako stoji sa slobodnim vremenom. zbot toga mogu ja da glumim organizatora, sve dok on ili ivke ne odluche, ako odluche, da preuzmu uzde.

imate na topiku shta vam sve treba, ostalo je da mi bacite msn-ove na pm, i to je to. na ovom topiku tjemo se organizovati okvirno, dan, vreme i tako to. slichno kao i rurcw topik za kanter.

a vi shto niste igrali mnogo pre, pa se tripujete da ste nublare, nema veze. primamo svakoga :]

par partija, i utjitjete u fazon. bitno je samo da se naviknete na mape, i na samu mehaniku igre. ono, trchanje, brzo nishanjenje kad naidjete na neprijatelja, opet trchanje, bacanje granati i flesheva kad god mozhete, i na prava mesta, itd itd

Link to comment
Share on other sites

ovaj a zasto me stalno admini banuju sa crckovanih servera kad pokusham join :)

e to ne znam zaista. par puta mi se desilo da budem banovan sa servera zbog pankbastera (ono, joinujem se, pa kad ubijem nekog padne pankbaster ban)... ali bash bash retko. a samo igram na serverima sa pomenute liste :]

Link to comment
Share on other sites

Probaj sledece:

1. Proveri da li je u MP opcijama ukljucen PB.

2. Idi u COD4 folder, nadlji PB program i startuj ga da bi odradio update.

3. Pazljivo gledaj sta pise kad te izbaci jer moze da se desi da neki od parametara nije tacno namesten. Pa to otkucaj u konzoli sledeci put.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Evo vam par dobrih servera da vam skratim muke :

80.71.144.141:28961 - TDM server

84.2.39.240:28960 - TDM

84.2.39.240:28961 - SD ( kada uvezbate TDM )

82.193.215.10:28970 SD

uizvajte !:)

G!:

pokusaj da promenis CD KEY, zatim skini novi pb , onda ga updejtuj pa ga ugasi, pa onda omoguci u opcijama u igrici pb , i onda samo konektuj se na server, ne bi trbealo da imas problema .

Poz

:)

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...