Jump to content

Razlika medju nama


Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako neko ko slusa "fancy" muziku moze da mrzi nekog ko naprimer slusa metal ili rep ili bilo sta slicno.........u cemu je fora treba mi objasnjenje

pa sve je u samoj psihi ... mnogi se nepodnose uglavnom zbog nacina odevanja ili ti nerazumevanja odredjenog zanra u muzici

gde obicno dolazi do raznih konflikata. Ja slusam Metal, i nemam nista protiv ljudi koji su u tom fensi fazonu w/e,

ali jednostavno ne mogu da podnesem to sto slusaju xD

Kontam da vecina fensera kada vidi nekog Metalca pomisli ovaj se leshi od narkotika i suprotno ...

ma smor, mogao bih celu noc da pricam o tim stvarim, skontaces vec sam ...

Edited by XT3X[C]ha0s
Link to comment
Share on other sites

[?] kako neko ko slusa "fancy" muziku moze da mrzi nekog ko naprimer slusa metal ili rep ili bilo sta slicno.........u cemu je fora treba mi objasnjenje

\ [V]

pa sve je u samoj psihi ... mnogi se nepodnose uglavnom zbog nacina odevanja ili ti nerazumevanja odredjenog zanra u muzici

gde obicno dolazi do raznih konflikata. Ja slusam Metal, i nemam nista protiv ljudi koji su u tom fensi fazonu w/e,

ali jednostavno ne mogu da podnesem to sto slusaju xD

Kontam da vecina fensera kada vidi nekog Metalca pomisli ovaj se leshi od narkotika i suprotno ...

ma smor, mogao bih celu noc da pricam o tim stvarim, skontaces vec sam ...

To je rezervisano za srednju shkolu i klince i dobro neke ljude koji su mentoli po default tj zhive za fajt (a opet to je posebna grupa, koja podeseca na fensere al nisu)

Tamo vec oko studio, metalci i fensiri sasvim normalno komuniciraju jer skapiraju da su to samo predrasude i mentolizam takve kategorizacije...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Sama muzika ne predstavlja tu nikakav problem, stvar je u tome sto slusanje odredjene muzike u mladosti (a svima je muzika kao klincima OMG NAJVAZNIJA STVAR U ZIVOTU!1) obavezno sa sobom vuce i ukalupljivanje u nacin zivota koji kao ide uz tu muziku (ide jer si glupi klinac, a onda porastes i skapiras da ne moras da imas kosu od pola metra da bi slusao metal i sl.).

metalci piju pivo na klupici, fenseri zakupljuju separee u fensi klubovima, trenseri gutaju eksere i idu kuci jutarnjim, i onda svako svakog mrzi jer je ovaj gej fenser, onaj narko trenser, a onaj alko metalac, i jeb'o bi kevu i njemu i njegovoj glupoj muzici.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

what kruko said.

ja bivsi metalac/rocker zivim sa fenserom

i do jaja se slazemo, samo sto sledi standarno napusavanje "jebala te tvoja darkerska muzika" "alo bre slusaj to tvoje ispiranje mozga magarce" i tako dalje i tako dalje :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

what kruko said.

ja bivsi metalac/rocker zivim sa fenserom

i do jaja se slazemo, samo sto sledi standarno napusavanje "jebala te tvoja darkerska muzika" "alo bre slusaj to tvoje ispiranje mozga magarce" i tako dalje i tako dalje :)

upravo to :)

jedan od mojih najboljih prijatelja nikako ne voli Marlija(pominje vashke i slichna sranja... [:D]) , a imam ortake koji imaju rege bend(Smoke 'n' Soul)

to shto je ortak koji ne voli Marlija tupadzija, pa ga ne kapira, je njegov hendikep, ali se gotivim sa njim za gomilu drugih stvari

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

najgore je shto su mnogi i dalje u tom fazonu 'zivim zivot kakvu muziku slusham' iako su odavno prestali da budu klinci, a i ako nisu drugi odmah kache etikete

ja nikada nisam vezivala muziku za nachin zivota i oblachenja i slusham skoro sve (mada najvishe znate vec koje pravce)

a eto nosim crno oduvek zato shto volim itd. nikad neke extreme bash

nekima stoji super duga kosa, nekima chirokana

a kapiram da bi bilo dosadno kad bi svi bili u istom fazonu

al opet svaki muzichki pravac nosi svoju neku filozofiju, srz i nachin razmishljanja koji nam je lichno blizak i to se odrazava na ostale aspekte zivota tipa gde blejimo oblachenje i slichno npr:

reggae - opushtenost, bleja, mir u svetu i logichno je da takav nece da nosi kravatu vec da bude nonshalantno obuchen u neku komotnu raznobojnu odecu (a i uvek me nekako podsetja na plazhu)

gothic, dark.. - pesimizam (ili po nekima realnost), elegancija, romantika suptilnost erotika nostalgija za predjashnjim vremenima - crno, haljine, chipka, chizme...

iii tako dalje

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...