Jump to content

Restoran


Recommended Posts

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Komentari su genijalni [:D] samo nastavite! Razmatram situaciju =P

p.s.

Maude brate kako to izgleda za 1000 dinara ne smem ni da zamislim, mogu ja i u shupu za 100 dindzi ali nije to poenta :). A ne mogu bash u hajat, ipak sam ja siromashni student =P

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Komentari su genijalni [:D] samo nastavite! Razmatram situaciju =P

p.s.

Maude brate kako to izgleda za 1000 dinara ne smem ni da zamislim, mogu ja i u shupu za 100 dindzi ali nije to poenta :). A ne mogu bash u hajat, ipak sam ja siromashni student =P

Ja kolko znam 90% srbije letuje u crnoj gori zadnjih 4-5 godina za 10-15evra/noc tako da kapiram da ovi nasi moteli za 1000din i nisu tolko loshi kolko ljudi verovatno zamisljaju iako nisam proveravao.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja kolko znam 90% srbije letuje u crnoj gori zadnjih 4-5 godina za 10-15evra/noc tako da kapiram da ovi nasi moteli za 1000din i nisu tolko loshi kolko ljudi verovatno zamisljaju iako nisam proveravao.

da nisi ne bi ni napisao :)

provaljen si moooohi

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Brate ne radi se o zavesama vec se radi o zajednickom kupatilu, prljavshtini i sl.

Siguran sam da vecina hotela/hostela ima sopstveno kupatilo, sto ti reshava problem koji imash. A mislim, prljavstina, ne znam, ako mislis da pacovi lezhe po krevetu, verovatno nije tako :)

Link to comment
Share on other sites

koji ste vi rofl, ajde razumem ovog lakija [roflmao]

ako je kombinacija da ti je frka da jebesh u javnosti aka napolje, a nemash kola onda ti je astorija (mozhda i avala tamo iznad lokija, valjda je avala) zato shto su rupe. rupe koshtaju malo i uvek su slobodne i plus ne trazhe ti dokumenta tako da mozhesh da jebesh i neshto maloletno tamo. kada kazhem rupa mislim rupa. imash krevet koji se raspada i diskutabilni nivo chistotje, al bozhe moj nisi dosha tu da lizhesh charshave doshao si tu da jebesh i to za male pare. kakvo kupatilo .. neka proguta!

ako otjesh da zadivish sa komforom, okruzhenjem i ostalim sranjima onda morash to i da platish. al to samo ako ti je mali kurac!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

brate, miliću, pa postoje situacije u kojima ne možeš privesti gajbi a privodiš ribu koju ipak ne možeš u hausor/hola/rupu od hotela.

hotel iznad lokija je royal valjda, i mislio sam da za njega svi znaju kao za mesto gde se odvode prostitutke.

Link to comment
Share on other sites

imeno-prezimenjace moj pa ne vodim drolju/kurvu neku da jebem neku u neku rupetinu :). Za tako neshto ne bi ni pitao ovde, pod jedan zivim na 10 min od hotela nacional cuvenog :P

Mnogo si bre postao ogorcen covek

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

jao jao koji emoi /topljeni_sir

brate, miliću, pa postoje situacije u kojima ne možeš privesti gajbi a privodiš ribu koju ipak ne možeš u hausor/hola/rupu od hotela.

hotel iznad lokija je royal valjda, i mislio sam da za njega svi znaju kao za mesto gde se odvode prostitutke.

su to neke koje vole tvrdo, a ne i brzo [roflmao]

ali prostitutke [roflmao] pa valjda one znaju!

imeno-prezimenjace moj pa ne vodim drolju/kurvu neku da jebem neku u neku rupetinu :). Za tako neshto ne bi ni pitao ovde, pod jedan zivim na 10 min od hotela nacional cuvenog :P

poenta je ako je vetj neka koja nije od tih koje si naveo onda mozhesh da i dovedesh kutji ili te dovede kutji tako da je to glupiranje oko hotela smeshno. naravno ti tjesh sada retji "ali ne mozhe da se dovede kutji zbog xyz", a ja tju ti vetj odgovoriti ne budi sisa i isplaniraj (isplanirajte) sa svojima (njenima).

Mnogo si bre postao ogorcen covek

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...