Jump to content

da li je mind overtaker budala?


Recommended Posts

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo i mene!!!

crash ti stavrno imas neki problem (primetio sam pre 1,5 god da se nesto cudno pocelo s tobom desavati ali ovo....) prvo ono za pice sad ovo

koji ti je bre, razjasni u svojoj glavi sta je ok a sta nije i tako dalje pici a ne da mislis sta ce ko da misli ( ok, nemoj ici u haljini kroz centar grada ili piti konjski spermic)

nemam kome da se pravdam, ni ljudima na forumu ni njemu, ja odem u ns 1 u mesec dana i obicno devojka krene samnom posto i ona ima obaveza isto tako retko pa ono kao 2 muve jednim udarcem....

i onda odem u grad s njim i s jos nekim likovima, obicno zaglavim, ili odemo cak kod mene posto kuci, i sta normalno da je ona tu- necu otici na celu noc van kuce a nju ostaviti u svom stanu .....

crash, stavrno si otiso po ku.....

jel od riba, faxa,... nemam pojma

da ponovim, odaberi svoj fazon (ako do sada nisi) i zivi tako; ako volis gay rok pesmu, nemoj se sramotiti, pricati okolo da volis ne znam sta, to je tvoj stari trip, i tako radi i sve ostalo

je... zavrsavas fax skoro u rekordu, kontam da ces naci dobar posao itd

ne vidim razlog da budes pogubljen i polu-shizofren

a odgovor na to da li je mind overtaker budala; u zivotu sam ucinio ogroman broj stvari koje sad kad gledam mu da rade samo budale, a s obzirom da se nisam mnogo promenio onda zakljucite....

Link to comment
Share on other sites

rur pocinje da lici na dZerija springera ffs......

vec mogu da zamislim ovu epizodu mind override i citza sede jedno pored drugog i crash overtaker naspram njih, laki voditelj i publika kojot,maud i ekipa bacaju suptilni hejt.Onda se crash overtaker zaleti kao na citzu od minda kao ukrala si mi druga ulece zeki obezbedjenje i kao razdvoji ih malo i tako u krug............jebote probili bi sve granice sa takvom emisijom kakav bre VB i sranja ocemo Lucky Rurger show!

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

ne ne vetj imamo oficijalnu emisiju (dodushe samo u vidu ideje [:D]) foruma. da ne otkrivamo sadrzhaj zvala bi se "15 minuta kvalitetnog hejta" i ishla bi na svakih 2h. evo chisto da otkrijemo, kruko ima svoju solo rubliku koja se zove "zar vam nije pun kurac random". snimana je u crno beloj tehnici. samo toliko mogu da otkrijem!

[:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

rur pocinje da lici na dZerija springera ffs......

vec mogu da zamislim ovu epizodu mind override i citza sede jedno pored drugog i crash overtaker naspram njih, laki voditelj i publika kojot,maud i ekipa bacaju suptilni hejt.Onda se crash overtaker zaleti kao na citzu od minda kao ukrala si mi druga ulece zeki obezbedjenje i kao razdvoji ih malo i tako u krug............jebote probili bi sve granice sa takvom emisijom kakav bre VB i sranja ocemo Lucky Rurger show!

Nikad chuo za ovu dvojicu. [:(]

Link to comment
Share on other sites

Ma OK je mind. Znas... Mozda sam ja malo poludeo... Da li je od faxa ili od riba ne znam... Mozda sam jednostavno rebel...

Samo sto sam se ja zajebavao kada sam postavljao ceo ovaj topic a vidim ti meni bas odgovorio ozbiljno...

Mozda onda i ti da se odlucis ili ako vec jesi da kazes svima nama, tvojim drugarima, da li si postao papuca ili nisi. Mislim, do pre par meseci si vijao sve sto ima picku a danas se od jedne te iste picke ne odvajas.

Mozda da nama, tvojim drugarima, objasnis i konkretizujes zasto je neko drustvo (koje ocigledno krasi jedna zajednicka stvar - a to je da su svi ispod tebe, tj. da svi uglavnom cute i dive ti se gde si ti po samom principu stvari alfa male) bolje od drustva koje je po meni zabavnije (ne zato sto se tu i ja ubrajam) i vise prilici nekome ko ume da se zajebava (ili je umeo)...

Covek, nemoj pogresno da me shvatis, ali ako je zabava da se negde sedne i prica samo o jednoj stvari, tj. o nekoj ribi koja ima 25 godina a ne zna kako kurac izgleda, onda mi i to reci pa da prestanem vise da se nadam da cemo se zajebavati kao nekada...

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...