Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

e aj nek mi neko da neku preporuku za neki smestaj,gde mogu 4 stranca da odsednu a da ih ne klepe po ushima.Ono fazon za njih 4 da ne bude vise od 100 jura za veche.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dobro jutro Srbijo!

Nije da je neki mnogo zanimljiv dan, pada kisha, bash je bezveze, a kazhu da ce biti josh gore sutra i prekosutra, jeeej.

e aj nek mi neko da neku preporuku za neki smestaj,gde mogu 4 stranca da odsednu a da ih ne klepe po ushima.Ono fazon za njih 4 da ne bude vise od 100 jura za veche.

Ja mislim da je cena oko 50 evra za dvokrevetnu sobu po vecini hotela koji nisu ovih 5 najpoznatijih, pa pozovi bilo koji od tih.

Link to comment
Share on other sites

Pojeo mi pas patiku.Znaci ne mogu da vam opisem trenutnu nervozu koja prolazi kroz mene.A nosio sam ih mozda 6-7 meseci.Odlepio sam.A sto je najgore,sad je aktuelan model sa nekim odvratnim zelenim znakom.A kupio bih iste da mogu da ih nadjem.

20082111_b1.jpg

@hoteli itd.

To mi treba za kraj aprila otprilike.I posto ja samo znam te najpoznatije hotele,molim vas da mi sve servirate gotovo,koji su ti sto ne spadaju u najpoznatije :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Stvarno vreme utiche na raspolozenje ljudi...Svi su uzivali u vikendu i lepom vremenu i chim padne kisha odma' se baca hate. :)

Izbachen sam danas sa nemachkog jer sam igrao karte! :( Sad se vrnuh iz teretane, noge nisu moje, ne mogu normalno da ih kontrolishem zbog upale. Valjalo bih da jedem sad neshto i da malo pospremim sobu...mozda i neko uchenje padne hohoho :)

.

Link to comment
Share on other sites

@hoteli itd.

To mi treba za kraj aprila otprilike.I posto ja samo znam te najpoznatije hotele,molim vas da mi sve servirate gotovo,koji su ti sto ne spadaju u najpoznatije :))

javljam ti ovo do sutra valjda. poslao ti poruku na mob, ako ti je isti brj i dalje. elem, ova moja drugarica ( [:D] ) drzhi hostel u centru. dal negde pored kneza milsha, ili oko balkanske, ili tako negde, zaboravio sam. sve u svemu, notjenje po osobi je 1050 dinara, mada mi je spomenula da to zavisi i od toga kolko ostaju, shto valjda znachi da imaju popust ako ostanu vishe od jednog notjenja.

reci mi detaljnije kada, kolko dana, i kolko ljudi, i ja ti kazhem detaljnije shta i kako :]

Link to comment
Share on other sites

posle "milion" dana jurcanja sa advokatima i investitorima po gradu, ugovor konacno potpisan... sad smorno cekanje juna i selidbe, pa ko prezivi pricace...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ne znam o cemu je rec,ali vidim da se spominje hostel..pa rek'o ajd da doprinesem opstem informisanju..

ovde kod nas na keju postoji hostel na vodi ! aha ! prvi u svetu ! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

grujo >

palas ispod obilicevog venca 4 zvezde, nocenje kosta 100 evra po osobi

ako hoces pristojan hotel ispod tih para ne mozes

ove sa 2 i 3 zvezdice nemoj ni gledati, svi su rupe od hotela, ono za kurve i slicno.

hajat, inter, holiday inn i hotel in na nbg-u su preskupi, (od 165-250e nocenje za jednu osobu)

mada pazi ako si mislio za svu cetvoricu da bude 100 evra sve zajedno jedino hosteli.

mada sad ti je pitanje "kraj aprila"

koji april tacno, posto koliko ja znam izdato je "naredjenje" da se u maju ne primaju rezervacije. tj cene svih soba u maju ce biti x2

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...