Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

evo ja radim :( a tako sam hteo da ostanem kuci da spavam

za kasnije sam ugovorio basket sa ekipom...

dobio sam mail od sestre sa ovom slikom ispod. kaze da je slikala sa aparatom koji mi je kupila, pa eto jedne dobre vesti ovog jutra :)

DSCF2478.jpg

ehhhhh

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro !!!

idem sad na Adu da vozim bajs sa drustvom...posle podne idem kod ortaka da gledamo zlocin i kazna,i pokusacemo da nadjemo neki sony,pa cu verovatno ostati kod njega da igramo celu noc :)))...

p.s. jel zna neko gde mogu da iznajmim sony2,i koliko para?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Svratio sam nesto do BIGZ-a, samo da bih video fantasticnu guzvu na izlasku sa auto puta u pravcu sajma, covece, 'de ce onaj narod ja ne znam, plus kao da ce moci bilo sta da vide kad ih ima mali milion. Stoga savet, ne idite putem pored Sajma ako bas ne morate, posebno u pravcu ka Novom Beogradu.

Link to comment
Share on other sites

dobio sam mail od sestre sa ovom slikom ispod. kaze da je slikala sa aparatom koji mi je kupila, pa eto jedne dobre vesti ovog jutra :)

DSCF2478.jpg

ehhhhh

Ne voli te bash nesto mnogo kada ti je kupila Fuji-jev digitalni, jelda? :)

koja havarija sinoc.. devojke iz trece ftw :)

Zasto su ftw?

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

shto jel krsh? :)

kaze da je 7.1 mpx...sada imam neki hp govnjivi od 4.5, pa je sigurno bolji bar od njega

Hm, meni ovde stoji da je ovo slikano sa Fuji-jem FinePix F470, koji ima 6 megapiksela...?

Jedini Fuji koji ima tacno 7,1 mpix je, ako ne gresim, S700, odnosno S5700, koji je onako polu-profi i ima ozbiljan objektiv and stuff...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...