Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

legla sam sinoc u pola 9, ustala pre 20 min :D sanjala sam da sanjam nesto, a i u tom snu je bio jos neki san... tacno vidim da sam morala da odsanjam sve ono sto nisam stigla preko nedelje, jer sam malo spavala...

jos mi se spava, wtf? :D

Link to comment
Share on other sites

Nope, njih su se izgleda odrekli :)

Al imam i to, doduše samo dva od ukupno četiri valjda.

@Kole:

Heroes 3 + Armageddon's Blade + Shadow of Death, Heroes 4 + The Gathering Storm + Winds of War, između 1150 i 1200 din.

dsc020361kt2.jpg

hehehe ja sam imao sva 4 chroniclesa i onda, u vremena dok nisam pisao kome sta dajem, sam zajmio nekom diskove i nikad ih vishe nisam video ko starog shirkana....ovako gledano taj neko mi je uchinio uslugu ;o))

a ovo je cool akcija...ono, zamenish 7 diskova jednim...a mozda su u toj ediciji h3ke konachno reshili instlaacioni problem (poruka tipa "omfg pa ti nemash directx6 - pa ti ne mozhesh da instalirash ovu igru" ;o))

edit

e da, sinotj je bilo mega dobro veche =o)

Link to comment
Share on other sites

a ovo je cool akcija...ono, zamenish 7 diskova jednim...a mozda su u toj ediciji h3ke konachno reshili instlaacioni problem (poruka tipa "omfg pa ti nemash directx6 - pa ti ne mozhesh da instalirash ovu igru" ;o))

Jesu. Doduše ima druga akcija, "Minimum RAM: 32 MB; Your system: 2 GB; FAILED!" :D ali te bar pita "Do you want to install anyway?", umesto da prekine :)

Link to comment
Share on other sites

ccc koji su to mamlazi....

iskreno me chudi sto niko ne uzme i napravi total ripoff 3d troju, sa svojom prichom i dizajnom samo da su hexovi i da je mehanika tako "brzha"...chekam ovaj ruski kings bounty ko ozebo sunce ;o))

Link to comment
Share on other sites

aj ako ima neko neku pesmu od Badcopija nek mi salje na Markotod91@yahoo.com, ukoliko ne mogu da primim (voodoo verovatno mi preti da ce iskljuciti net...), ukoliko se budete nalazili s malopre pomenutim, podajte mu i to. Hvala.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...