Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dosh'o u Jagodinu posle mesec i kusur dana,ou jea :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

bilo mi neko drustvo, fino bilo pili pivo

sad treba da pokupim cips sa poda koji smo prosuli kad smo se gadjali sa kesama koje smo u procesu pocepali...

da, mi imamo preko 22 godine... :(

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

neke cudne stvari se desavaju :]

osim toga konacno odgledao prvi deo ginger snaps, i osim samog kraja koji je usran samo zbog ocajnog modela/kostima wwolfa, film mi se skroz svidja [:)]

sad cu da odgledam drugi deo, pa spavanje [^]

treba sutra do grada ici...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

laku noc chizra :D @topic ustao, nisam mogao vise da spavam, smara me nos i grlo uffffff sad na litre i litre cajeva

p.s. jel zna neko gde ima punjenje kertridza za ink stampace ovde sa ove strane mosta, hvala

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...