Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

jebem ti fudbal,i ko ga izmisli...

izgubismo od Lole 11-3...ncncncnc...

strasno koliko me je sramota...ali ljudi stvarno igraju majstorski...svi treniraju svaki dan,to im sve u zivotu...pa nije bzvz ono "ko nije za skolu,taj je za Lolu" :D.

i plus smo igrali u mrtvom balonu,a ne napolju na betonu kako je bilo najavljeno... :(

MEGA SMOR :((

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ijao, bili skraceni chasovi zbog 8. marta :D

@ch1zra

Jel to u auto cadu radjeno ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ako sad nisam ubio nekog nikad i necu! Da sam imao pistolj ... ma da sam mogao da skocim preko pulta i da zadavim stoku ziveo bi jos 100 godina samo na tom osecanju zadovoljstva koje bi dobio gledajuci kako telo koprca i bori za vazduh dok ja stezem i stezem i stezem ...

Ulazim u drzavnu apoteku u koju sam do sada usao mali milion puta. Nema red, jedna baba davi za neke lekove, mislim "Sad cu ja to brzo".

Stvor - Izvolte ?

JA - Dobar dan. Ventolin pumpica.

Mutant - A recept ?

JA - *Ja vec po navici vadim pare* Nemam, ja bi da platim kao i do sada sto sam placao.

Debil - NE MOZE!!!!1111

Ja - *zbunjeno* Molim ?

Stoka - Ne izdajemo bez recepta.

JA - Ali do sada sam uzimao bez recepta ?

Kreten - Gde ste uzimali ?

JA - Svugde, drzavne apoteke i privatne.

Imbecil- Tamo u privatnim sto vam davaju na lepe oci to ja ne znam, ovde ne mozete da dobijete bez recepta.

Ja onda, blago revoltiran izdjem predjem 3 koraka na ulicu i vratim se u apoteku.

JA - Znaci vama je draze da dam 317 dinara u privatnu apoteku nego da dam ovde posto Ventolin na recept je besplatan ?

Babetina - Mene to ne zanima idite u privatnu apoteku i njima pravite pos.. *dalje nisam cuo jer sam vec bio u privatnoj apoteci koja je nepunih 15m ove*

Sad ja vas pitam kao normalne osobe za koje racunam da poseduju osnovne mogucnosti logicnog razmisljanja. KOJI DEBIL IZDAJE NAREDJENJE DA SE SVI LEKOVI MORAJU IZDAVATI NA RECEPT ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@ dushan

da

@ thread

odradio sve slike.

sutra ce pustim animaciju da se izrenderuje, a sad kontam da cu da legnem, a nekad kad ustanem da cu gledati ginger snaps :]

concept.png

^^ FEAR ME!!!

[:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jebeni sinusi i jebeni kashalj .. dodje mi da odshrafim glavu i ischachkam sve shto treba napolje :)

Sad ja vas pitam kao normalne osobe za koje racunam da poseduju osnovne mogucnosti logicnog razmisljanja. KOJI DEBIL IZDAJE NAREDJENJE DA SE SVI LEKOVI MORAJU IZDAVATI NA RECEPT ?

ma ne prichaj mi nishta o tome .. meni toliko na kurac idu svi farmaceuti i medicinari (nhf dule&kole) da planiram da ako ikada zavladam svetom prvo se njih oslobodim :D znachi umesto da pomognu i sve kao shto i treba oni se izdrkavaju na tebi i samo ti josh dignu pritisak i pogorshaju stanje. meni je slichno neka kuchka kad sam imao sjebano oko drkala za recept, ja ono jedva vidim na ovo jedno oko, a ona sa prichom "ne mogu da vam izdam to bez recepta, to je otrov"!!1 budale.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ dushan

da

@ thread

odradio sve slike.

sutra ce pustim animaciju da se izrenderuje, a sad kontam da cu da legnem, a nekad kad ustanem da cu gledati ginger snaps :]

concept.png

^^ FEAR ME!!!

[:D]

jel u to gurnes penis i onda ispaljujes laserske zrake?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

PROMASIO SI TOPIK LUDICE,CESTITKE ZA 8MI MART SU NA DRUGOM MESTU!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

chekajbre, ne kapiram sta je smeshno? otkad je pogreshno tako se pozdraviti sa nekim? mislim, nije kao da je devojka usred intervjua podigla ruku i rekla "halt! hammerzeit!" ;o)

ROFL ! :) .. ajde neko repostujte sliku!

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Sad se vrnuh iz grada...Ustao sam jutros u 7 da bih se cimao da izvadim vozachq. Uspeo sam za 1h, veze su chudo. :) Vozio sam kola jedno sat vremena, i dobio dozvolu i od matorog...Uzivancija!

jebes tu vezu kad si ceko 1h :D

dosao kuci psaulj za rucak aa fuj ne mogu vise 3 dan pasulj pa ni svinja ne bi mogla tako da zivi !!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...