Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

haha kakva shejn scena :)

odvalili nas neki fuzbaleri ali sam opet srecan, falio mi fuzbal ovih 7 dana, zato i jesam bio pomalo smoren :)

jbte ima neki lik svaki fubal mi jednom kroz noge probaci, popizdeh :)

ali i pored svega zadovoljno trchim u zagrlja beksu... olololo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chekajbre, ne kapiram sta je smeshno? otkad je pogreshno tako se pozdraviti sa nekim? mislim, nije kao da je devojka usred intervjua podigla ruku i rekla "halt! hammerzeit!" ;o)

ili da je rekla deutschland! uber alles!

odvezao kevu do firme gde ju je pokupio autobus za izlet u Budimpestu. Cetiri dana suve hrane.

Uspeo sam nekako jutros kada sam isao do faksa (btw video sam iz busa Vudua u Beloj Jakni) da se okliznem i uganem levo stopalo. Isprva me nije nesto bolelo

ali kako vreme prolazi, pochinje da me odvaljuje....

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znachi koliko sam bio slomljen pre 2h sada sam toliko pun energije da ne znam shtatju. jurim neke recepte za miso soup ;) bash sam se istripovAo na kujnu od kako sam solo .. ne znam dal sam spremio isto jelo 2x :) sad samo josh da se dobro ozhenim!1 sjurio i novi album od missK perverzija koliko otkidam na nju i koliko volim taj electro bezobrazan zvuk :) odoh da izdjuskam album po kutji!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

dolazimo ti igi i ja na ruchak, igi da ne bi jeo suvo, a ja da bi imao nekog objektivnog da oceni to shto pravish:)))

ajde igi okej, al ti kao merach ukusa .. lol. diskvalifikovao si sebe izjavom da je penjeche kod studenjaka dobro.

realno. ja tju i neko vino da donesem ako napravish neku telecu corbu ili neku pastu :*

opa i vino! te chorbe od 6h+ ne pravim (tipa teletja) jel ipak nisam josh tolika domatjica postao :)

ae momci dogovoritjemo neshto za subotu :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

opa i vino! te chorbe od 6h+ ne pravim (tipa teletja) jel ipak nisam josh tolika domatjica postao :)

ne pravish teletje chorbe?! pa sta ocekujesh, da te neko ozeni jer znash da napravish omlet i przenice ?!?!? ;) :*

btw pravio bi mi sigurno ako bih ti doneo neko dobro tjepi

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

a sad kad procitah i meni se pegla fudbal, jebote nisam igrao ove nedelje i odmah seta neka.

valjalo bi da se organizuje jedan napolju polako se "otapa" sneg.

danas odmaram loma iako je jebeno bitan dan pa sad umiremo.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

nuboshi, vi spavate ?

;]

elem, celu noc se cimao oko renderinga, i evo slika koje idu u diplomski konacno...

osim toga sinoc bio u kafani \o/

prvi izlazak u grad u poslednjih nedelju i po dana, bemti krv i boles' i temperaturu i tako to sve redom...

sad cu da izrenderujem jos 2 slike, pa mozda odgledam prvi deo ginger snaps, pa tek onda koma :]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...