Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

testovi su zabranjeni kada se trazi posao? Pa na osnovu chega klasifikujesh kandidate onda? Znam da su zabranjeni testovi sa lichnim pitanjima i cak negde se ne sme traziti slika pre lichnog susreta sa kandidatima, ali testovi struchnosti postoje svuda i to je sasvim logichno, jer necesh valjda da zaposljavash nekoga samo na osnovu neke kontraverzne diplome, koja i na savrshenim fakultetima ako kandidat nema sopstvenu inteligenciju, ne mora da znachi ama bash nista....

elem bio do Vozitja na rucku ( piletina sa indijskim orahom - mega porcija a nije ni preskupo, ukus ftw) sa devojkom iz srednje sa kojom sam uspeo da se prosetam od zemuna do zelenjaka pre nego sto je pocela mega kisha. Malo romantichno, malo setno. savrsheni par u pogreshno vreme.... eeee zivote

CV? Intervju (u kome te pitaju dorektno pitanja strucnosti)? 3 meseca probni rad (gde to sto si reko u intervju provere)? :)

Ako se guras u neki kretivan posao, onda kapiram sto moraju radovi svih oblika da se pokazu, al za vecinu office poslova su testovi nepotrebni. Glavni minus masovnih testova i provera zanja je u tome sto ako imas vezu - u poslednejm krugu si (sto je dovoljan boost). Bar ovde su se na kraju ti testovi pretvorili u proveru dal imas vezu ili ne, od znaja nekog globalnog je to bilo daleko :)

Provera zananja je ok, ne kazem da se ljudi biraju samo po cv-ju, al mass testovi su bezveze ... lako se vara i namesta :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

coll > da ali ako imas 20 ljudi koji su konkurisali na posao, lakse je svima da suze to na 10 ljudi preko jednog testa i onda idu intervjui i slicno, a ne mozes da primis 10 ljudi na probni rad nego samo jedan prolazi to.

obicno za neke jace poslove u vecim firmama imas i po 4-5 krugova

imas neka pitanja koja su zabranjena tipa "da li pusite" (sreca sreca) :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

idalje kljakav .. moratju da uvedem smanjenje cigara odmahsadaodmah .. ne mogu svakih 2 meseca da prozhivljavam ovakvo sranje :/

Jebote koji inkvizitori.

Srbija - on a road to EU

fix

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@muad

predji na duvan

imas u tobbaco shopu u pasazu u knezu

350 - golden virginia

100 - filteri 120kom

50 - dva paketica najboljih rizli(koje nevidjeno puno uticu na kvalitet pljuge)

sve u svemu izace ti jeftinije, pusices kvalitetniji duvan, pusices manje, imaces manje problema sa kasljanjem isl.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

POZ LJUDI, nesto sam happy danas, I odoh da hasam piletinu \o/

moram posle sebe da castim neku palacinku , fak yea! Imam cak I inspiraciju da ucim, omg? koj mi je kurac , h3lp!?!?

also, jutros dok sam bio u shkoli, neka baba mi upala u stan da prosi, da sam ja bio tu, skrco bi je,...

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

@muad

predji na duvan

imas u tobbaco shopu u pasazu u knezu

350 - golden virginia

100 - filteri 120kom

50 - dva paketica najboljih rizli(koje nevidjeno puno uticu na kvalitet pljuge)

sve u svemu izace ti jeftinije, pusices kvalitetniji duvan, pusices manje, imaces manje problema sa kasljanjem isl.

nije kashljanje nego grlo

ma nije u kvalitetu toliko problem nego u tome shto u poslednjih 5-6 meseci sam opet krenuo preko pakle dnevno, shto se zavrshi na 2 ili 3 pakle kad izadjem :( to i plus pushachki stazh od polovine zhivota i osetljivo grlo koje uvek povuche sjebane sinuse .. jbg :|

taj rol duvan mi nikad nije lego .. dodushe nisam ni probao vishe od 2x vrste.

koje su to najbolje rizle za 50 dinara (josh 2x pakovanja) keve ti ? mi ni ne znamo shta su dobre rizle jel ima da se nadje samo 2 eventualno 3 razlichite vrste koje su sve prosechne.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

5-6 meseci sam opet krenuo preko pakle dnevno, shto se zavrshi na 2 ili 3 pakle kad izadjem :( to i plus pushachki stazh od polovine zhivota i osetljivo grlo koje uvek povuche sjebane sinuse .. jbg :|

OMG!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa i ja sam isti sto se tice toga

pusio sam paklu i po do dve dnevno winstona 100 s kad je normalan dan, kad izlazim x2

fora ti je kad smotas to je duplo krace i duplo tanje od obicne cigare a duplo te vise zadovolji i duplo manje pusis onda.

u tobaco shopu imas oko 20tak vrsta rizli, ja kupujem "job" rizle.

znaci fantasticne su, recimo one "smokin" su uzas, sjebu ukus totalno, isto i one kukuruzne, mogu da prodju al nije to to, ove su bas odlicne.

sto se tice duvana jedine dve vrste koje su ok su ti samson i golden virginia, ostalo ti je sve na nivou drine.

samo sto se i samson nesto pokvario u poslednje vreme, tako da ti ostaje golden virginia koji je stvarno fantastican.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...