Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledam kad je izašao Guitar Hero 3 i mislim se što nema opisa u SK-u, kad već svakakve gluposti opisuju. Pošaljem im tekst, i odgovore mi da nisu zainteresovani za opisivanje te igre. Ali zato u novi broj bez problema ulazi Super Paper Mario :S

Logike nigde.

Link to comment
Share on other sites

tako se zove. i meni je cudno kako mi se dopada, s obzirom sta ide unutra i kako se pravi :)

btw, to je jedina "matoranska" klopa (skembici, pihtije, telece glave itd), koju mogu da jedem. and some :P

pa shta je tu chudno, umesto kupusa/zelja koristish maramicu ? nishta nije bljak, sem ako si metro pa pazi na unos masti!

a i daleko od toga da je to u rangu shkembitja i pihtija [puke]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ustao, i dalje bolestan, iskasljavam nekog opasnog zelenka...

glava ne boli, samo imam osecaj kao da nije bas full attachovana za ostatak tela.. nekako se klati ololol...

kontam da cu uskoro da se vratim u krevet, samo moram da roknem mephista cisto da stignem u chaos sanctuary, tu XP prsti ko lud ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kooliko ja znam "jagnjece sarmice" se spremaju u svakom pogledu drugacije od obichnih... nije smamo sto je jagnjeca maramica u pitanju vec se i ona mesica sprema drugacije :)

sad se vratih sa fuzbala, zamalo da se pobijem opet, ali ovaj put sa saigracima =))) kad igraju kao picce, ja moram da lomim i svoje i tudje noge pozadi dok oni lelemudaju napred ;)

0.5 cedevite pa u neko zezanje nesto,....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nocas sam do 3 igrao GH3 na calovom lapu, poshto je moj komp kanta obichna...Prilichno je zarazno ali i smara...Uspeo sam da odsviram svega pesme na easy, otupeo sam skroz od WOWa, ni za jednu drugu igru nisam sposoban :\ Cale otishao na put i sad ne mogu da igram a igra mi se strashno. Sutra valjda dolazi pa cu nastaviti :)

Smorio sam se u shkoli kao zmaj pa sam pocheo da razmishljam...a onda sam se smorio josh vishe, penis! Blejim qci do 10 pa u kafanu. Valjda ce biti dobro.

btw dobio sam asa iz matisha, kao i josh 15/28 ljudi iz odeljenja :)

.

Link to comment
Share on other sites

Buraz uzeo dopunu za WoW u Komtrejdu u novom Merkatoru, izgrebao ono sranje na kartici, a ispod nema broja lol

Srećom nije bacio račun, inače osećam da bi se pretvorio u inkredibl Halka.

osecam sutra kad budem isao da reklamiram, dace mi jos jednu bez koda, onda cu se upucam !

A taman sam se ponadao da cu veceras posle 100 godina videti svog premilog dr00da :| Ko ce da ceka do sutra :(

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

TI LOL!

Pa ništa, sutra fino otvoriš na licu mesta, izgrebeš, ako radi ćao, ako ne radi, gief another one.

Ides i ti samnom, ako bude problema, ima koga da branim :D

sad moram da igram raspali piratski wow gde likovi pitaju kako da napadnu pripadnika druge frakcije (LOL)...

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

lol chatteri :)

btw, savrsen lek za preznojavanje i jebanje mame povisenoj temperaturi :

1 brufen

1 aspirin

2 sata pod jorganom

em sto ce temperatura da se normalizuje, em sto cete imati dojaja bolesne snove tipa...

ustvari necu da vam otkrijem sve [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...