Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

uzhasan si. budi drugar sa tim filmovima :[

legla i meni dobro piva, mada ovo je samo nastavak od one beloruske vodke koju sam cirkao na poslu! sad bi mi bash sela dobro neka bleja sa zhenskim drushtvom. a zhene imaju kolokvijume i rade do kasno :[

brate .. ni kod ovakve dushe nema dzabe!

mogao si, to shto (opet) nisi imao muda je tvoje problem ;)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol

ti si bas radnik?

a ja sam parazit

savrsen smo par :*

hint hint

:)

@g

neka kaze ko sta zeli

jelen je najjakije pivo

jeftino a dobro

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

za grickalice!

bshshshs... jel mi verujesh da sam totalno iskljuchio tu akciju za hajat akd smo bili u kolima :o kad bacim u retrospektivu sada, ne znam ni o chmu sam razmishljao, ali kontam da sam u jednom trenutku video semafor, svoju raskrsnicu... i lupio me flesh da ti netjesh da gledamo te pirate zajedno, i kao.. "ostavi me ovde onda" :]]

sad gotovo, idem pod tush, pa da klopam, pa u krevet.

Link to comment
Share on other sites

niko nije rekao da zaradjujem puno, samo puno radim :)

jebiga kruko. Nismo nesto posebno lepi za manekene, nemamo glasove da budemo pevachi kao Nikola Rokvic,nismo sportski talentovani, nemamo sise pa da se lepo udamo pa moramo da radimo sada. Ja sam za vikend, plus ponedeljak, radio po 14 do 16 sati dnevno i spavao po kancelarijama...ali jebiga, nadam se, zelim da verujem - koliko ulozish toliko ce ti se, jednog dana i vratiti.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bilo bi lepo da je zivot jednacina igi, ali se nekad ne vrati to sto si ulozio :)

cirkam pelim, peglam eve, i gledam neke stipendije...moracu da ispolazem milion sranja, za neka nisam ni cuo.

www.mba.com/mba/TaketheGMAT

mislim wtf...nije tesko, ali nisam znao ni da postoji ovako nesto...

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bilo bi lepo da je zivot jednacina igi, ali se nekad ne vrati to sto si ulozio :)

pa ako ne postoji barem nada da je zivot takva neka "karmichna" jednachina, onda bi, mozda, trebalo lepo da uvrshimo po kilo pajda i da kazemo - laku noc, deco.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Danas nema predavanja ima da prdim u bure ceo dan \o/. Sutra u vojni odsek da se javim drzavi da jos uvek studiram i da mogu da me povuku za muda jos jedno dinu dve :P

INace juce bio u Duff-u posle milion godina ono ne mogu da se lepo setim ali mogu da se zakunem da su bili barem 20-30% jeftiniji ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...