Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

a tamo je bio neki krsh bzhe me sacuvaj, pa sam neprekidno morao da struzhem sa dna

To je zato sto si navikao na luxuz! ;) Meni najbolje ispadne svaki vid przhenih jaja u matorom tiganju koji se prakticno skroz deformisao i izgubio prirodnu boju (recimo da je bio crven, sad je crn ;)).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na neteflonskom tiganju morash d'izvadish slaninu nakon sto je pustila mast i vratjash je taman pre nego sto su jaja gotova (+ morash imati rendani kachkavalj da bi stvar bila zaokruzhena na kraju ;o))...

also stijo svaki pravi gurman se dichi svojim skilom u kujni, bez obzira sta neko sa netterweba misli o tome ;o)

Link to comment
Share on other sites

To je zato sto si navikao na luxuz! ;) Meni najbolje ispadne svaki vid przhenih jaja u matorom tiganju koji se prakticno skroz deformisao i izgubio prirodnu boju (recimo da je bio crven, sad je crn ;)).

realno :) ja imam neki kaubojski tiganj u kom je najbolja kajgana na svetu, a kokice pravim u staroj, crnoj, matoroj sherpi, i tu su mi najsladje :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

"If we didn't succeed at the PC, they wouldn't have a business," Mundie (microsoft) said of Google

svakom treba doza smeha once in a while :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sad se vratih sa trchanja, rekoh da promenim malo otidoh gore na kosu. prso sam .. posle 4ipo kruga toliko su me bolela plutja da sam morao da abortiram .. moratju ipak ko proshle godine da ubacim i brzo hodanje prvih metar dana i da praktikujem cheshtje jel ovako malo, a brzo ne vredi. isto tju morati i da smanjim pljuge na ispod pakle jel ovako samo mi fali da mi iste izadju na nos kad krenem da trchim :((

laki ne reche za visinu ?

cile, koja je kinta okvirno za te stimere?

ima od 3.000 din al su ti mali i sranje. okej su od 6-8.000 din, npr. taj tefalov za koji kazhu da odlichno sprema al je konstrukcija krsh. ima i od 12.000+ al to su vetj perverzije.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@kuhanje i przenje u starim olupanim tigaanjima : da svakako pusti malo ukusa i taako to i jos pokuoju kancerogenu tvar i teski metal

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

probudio se u 15 do 4, sav slogiran.

seo za komp da malo kuckam diplomski, i skontao da ne znam gde mi je dvd sa acadom. pretpostavljam da je kod drugarice, al malo je rano da je zovem da proverim :P

narocito sto joj je danas drugi dan na poslu, pa cenim da je u frci za sve pare ^_^

inace acad 2008 mi je nesto flipnuo tokom instalacije, i nije instalirao materijale/texture, sam bog zna zasto.. u folderu testures ima link za help file, al nece da radi roflmao.

i tako da eto meni radosti, sutra po dvd kad se ona vrati s' posla, pa reinstal, i ondak radosti rendera...

u medjuvremenu sam pustio neke random rendere, cisto da patim masinu [:D]

Ti pljuni par k jura za oridjinal i da te Bog vidi :)

Ontopic...Malo pre ustao, o5 nisam vezbao matish, danas kontrolni, ako uspem da prepishem super, ako ne zabole me...Dal' ici u shorcu u shkolu ili ne? Shekspirovski...

.

Link to comment
Share on other sites

OMFG , nije ni 10tak dana proslo od ozdravljenja od poganog gripa/prehlade/wtfvec a OPET je pocelo da smara ... covece koliko je ovo retardirano...

Barem mogu da ukljucim lazy mode opet :D

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

vratio se od lekara, uduvavao mi vazduh kroz nos, al prvo sam morao da kazhem cho-kolada (ali to 'k' sam morao da se razderem) i onda zuuuuuup [:D]

Evropska Unija je danas kaznila Majkrosoft sa rekordnih 899 miliona evra (1,3 milijardu dolara) zbog toga što je američka korporacija naplaćivala od svojih rivala previše za informacije o softveru.

Regulatori EU kažu da je Majkrosoft naplaćivao "nerazumne cene" do prošlog oktobra fimama koje rade na razvoju softvera koje su htele da svoje proizvode učine komatibilnim sa operativnim sistemom Vindouza.

Majkrosoft je odmah objavio da se kazna odnosi na prošle slučajeve koji su već rešeni i da kompanija sada radi po novim princima koji njene proizvode čine otvorenijim.

Kazna je najveća koja je ikad izrečena jednoj kompaniji i to je prvi put da je EU kaznila neku firmu zbog nepoštovanja antimonopolskih propisa.

Majkrosoft je svojevremeno odredio stopu naplate od 3,87 proceneta za licencirani prihod od patenata i zahtevao da kompanije, koje su tražile sofverske informacije za koje je rečeno da su tajne, plate 2,98 odsto prihoda od svojih proizvoda.

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

pih :D samo ?:D danas sam prvi put gledao emisiju darvinov neki djavo sto vode ognjen amidzic i marinko madzgalj pa ono je gore od granda .....jos kad je marinko pitao jednu devojku 8x4 koliko je ona rece 24 vrhunac emisije :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...