Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gledam sad po netu stimere za kuvanje na pari, bash im je pala cena i ima ih od raznih proizvodjacha. mnogo se vetj dugo lozhim na tu ideju tako da tju uskoro da se bacim na risrch kako shta i da valjda skoro kupim neki. svachiji info je dobrodoshao.

Sad da vidim dal' imam neki špric (da, ajmo sa forama)

al mislim kako to mislish ajde sa forama .. koliko ljudi uopshte ima shpric na gajbi. kazhem ti nemoj da se vadish samo se pokopavash, ponashaj se kao da je to normalno ipak si ti nash drug i svi te mi volimo :) :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spavao sam danas 3 puta, po sat i po 2, sta cu veceras, ne znam, a grlo me josh boli :((((((

Iznervirao se, jer mi neko pogubio Marvel Ulitmate Alliance, a nista od igara mi se ne igra trenutno, ako nista, nabavio sam danas nesto sto sam trazio vec 5-6 meseci, tako da je to jedini + danas.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

ja imam shpriceve gajbi. josh kontam da svako ko ima iole ozbiljniju "kutjnu apoteku" to ima :]

elem, doshao iz grada. mrtav gladan sam. malo mi se i spava chak. taman da se odmorim od ova dva dana koji su bili pakao za moje telo, ali toliki uzhitak da je vredelo izmoriti se :]

sutra nazad na redovne aktivnosti. posao, teretana, heroji i tako to!

e i da, moram natji nachina da optimizujem svoje vreme do maksimuma. ovako imam previshe obaveza i ljudi sa kojima zhelim da se vidjam redovno, a uzhasno menadzujem vreme :[

Link to comment
Share on other sites

Zapušilo mi se levo uvo i osećam se kao retardiran. Imam utisak da ne samo da ne čujem već na neki neobičan način ne osećam ni ukus stvari koje jedem :) To je neki trip. Sad da vidim dal' imam neki špric (da, ajmo sa forama) pa da na onaj stari način ubrzigavanja vode u uvo rešim problem. Ako neko ima drugu ideju, neka javi, neću se buniti.
iamsh ronilachku foru, evc sam pisao o tome, al ako si nov u tome trebace ti enko vreme:)

tu ej uvek i skakanje an jednoj nozi ili pravljenje vakuma u uvetu, enshto kao otpushivvanje sudopere ali samo sa dlanom, no predpostavljam da si to vec probao:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ako je klasican voda trip, treba da skaces na odgovarajucoj nozi i udaras se po vugli iznad uveta, meni to radi uvek, ali ako je neki zajeban zapus, onda kod doce da te on sredi:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

drema mica.

sto se tice spriceva, znam da nije iznenadjenje, ali imam ih i ja gajbi :))

totalno sam se raspao od umora, danas je bio radni dan za sve pare...odo da piknem eve i u krpe ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

gledam sad po netu stimere za kuvanje na pari, bash im je pala cena i ima ih od raznih proizvodjacha. mnogo se vetj dugo lozhim na tu ideju tako da tju uskoro da se bacim na risrch kako shta i da valjda skoro kupim neki. svachiji info je dobrodoshao.

Nemam nešto puno iskustva ali sam probao Tefal taj za kuvanje na pari i on dobro radi svoj pos'o, na više je "spratova" i ima dosta onih podešavanja. Ne znam cenu, ali držim da kod tako nečega treba kupiti neku proverenu marku a ne one Neo, Vox, Geo, Weg, dža bu.

al mislim kako to mislish ajde sa forama .. koliko ljudi uopshte ima shpric na gajbi. kazhem ti nemoj da se vadish samo se pokopavash, ponashaj se kao da je to normalno ipak si ti nash drug i svi te mi volimo :) :*

I ja tebe volim :* i vas :* ali drzim da svaka ozbiljnija kućna apoteka ima i špriceve.

iamsh ronilachku foru, evc sam pisao o tome, al ako si nov u tome trebace ti enko vreme:)

Ne znam koja je to ronilachka, pa ce mi sigurno trebati uvezbavanje. Sa druge strane, sa "optushivanjem sudopere" sam probao, nije uspelo.

ako je klasican voda trip, treba da skaces na odgovarajucoj nozi i udaras se po vugli iznad uveta,

Jel treba da pride nakachim neku kameru pa okacim na youtube? ;) Ovo nisam nikad probao, ajd' bas cu ako mi ne uspe nesto drugo.

A to nesto drugo je da sam sipao hidrogen u uvo, to je cesto znalo da pomogne. Izgleda da se lagano odcepljuje, pa sam sad odlucio da ipak napravim pauzu, pa cu posle da nastavim, da ne bih sve odjednom.

Pride, komshije izgleda prave neku zhurku, na koju nisam pozvan omg (doduse ne znam ni tacno koje komsije) ali je izbor muzike genijalan. Red grand narodnjaka, red densa '93, red grand narodnjaka, red densa '93.

Link to comment
Share on other sites

probudio se u 15 do 4, sav slogiran.

seo za komp da malo kuckam diplomski, i skontao da ne znam gde mi je dvd sa acadom. pretpostavljam da je kod drugarice, al malo je rano da je zovem da proverim :P

narocito sto joj je danas drugi dan na poslu, pa cenim da je u frci za sve pare ^_^

inace acad 2008 mi je nesto flipnuo tokom instalacije, i nije instalirao materijale/texture, sam bog zna zasto.. u folderu testures ima link za help file, al nece da radi roflmao.

i tako da eto meni radosti, sutra po dvd kad se ona vrati s' posla, pa reinstal, i ondak radosti rendera...

u medjuvremenu sam pustio neke random rendere, cisto da patim masinu [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro ololo

uf, samo da mi danas brzo prodje dan, ne mogu da docekam kuglanje...nadam se da ce iti sve ok, juce sam dizao kutijeshtine od 50kg, pa sam izgleda prignjechio neki zivac u ledjima, s vremena na vreme me presece duz istih. a mislio sam da su neke postorgazmicke senzacije [roflmao]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

strasno krule, strasno..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

uf shto volim supu od detlitja, a najvishe volim spavanje od lekitja :D

znachi kapiram polako da ako uskoro neshto u zhivotu drastichno ne promenim da tju morati da spavam na lekovima konstanto da bi se ovako dobro odmorio ..

Nemam nešto puno iskustva ali sam probao Tefal taj za kuvanje na pari i on dobro radi svoj pos'o, na više je "spratova" i ima dosta onih podešavanja. Ne znam cenu, ali držim da kod tako nečega treba kupiti neku proverenu marku a ne one Neo, Vox, Geo, Weg, dža bu.

da da snimio sam i ja da su svi u fazonu "tefal" is tha best. al onda dolazimo do pitanja koji tefal poshto koliko sam video imaju 6-8 razlichitih uredjaja koji se usushtini ne razlikuju puno sem po velichini i nekim glupostima. al tek onda po blizhoj inspekciji (chitanju komentara kupaca) videh da ima razlike u stvarima kao kvalitet izrade i tako neke stvari koje ne pishu u kratkom opisu .. sretjom nigde ne zhurim sa kupovinom pa imam vremena da bash izchitam :)

e da samo jedno pitanje laki .. koliko je to visoko kad se sve namontira i kolika je tezhina bila .. to nikako sa slika da skapiram.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

al tek onda po blizhoj inspekciji (chitanju komentara kupaca) videh da ima razlike u stvarima kao kvalitet izrade i tako neke stvari koje ne pishu u kratkom opisu .. sretjom nigde ne zhurim sa kupovinom pa imam vremena da bash izchitam :)

Ako iskopam koji je ovaj javicu ti, s tim sto ne znam naravno kakav je po kvalitetu izrade vs drugih tefal modela jer ih nisam nesto istrazivao bas. A i ovo sto kazhe margi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako iskopam koji je ovaj javicu ti, s tim sto ne znam naravno kakav je po kvalitetu izrade vs drugih tefal modela jer ih nisam nesto istrazivao bas. A i ovo sto kazhe margi ;)

a ono za visinu, tezhinu ?

a to margi reche i pozva mamu da mu skuva ruchak!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...