Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta krukova picke valjda sam i ja doprineo :P

bio na fuci od 4-5 nije lose, milwol - mali teren - puno trcanja - do jaja.

malo bleja pa onda biftek u sosu od visanja, kisela i blejana, ma to je zivot.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

gledam nešto ovaj topik gde lik pita šta da pije a da nema puno kalorija. glup je i meni topik, ali brate mili, javila se gomila likova sa pivskim stomacima da mu sere da je debil. jeste da je takvo zajebavanje očekivano među muškom ekipom, ali ipak detektujem povećanu koncentraciju kompleksa.

Tako da, ako niste Ivan, slobodno tamo jurite.

lol fu kkthx

Link to comment
Share on other sites

Bio do grada pa posle do Nenada nešto, sreli smo između ostalog ladno Vegu aka VGA :) Heh, lol, njega nisam video stotinu godina. Ah da, videli smo i Paju, iz plemena Zlatić, i još jedno 6 drugih ljudi, svi izmileli napolje, neki ovako neki da popravljaju i čačkaju svoje automobile.

Link to comment
Share on other sites

Borim se sa krvlju iz nosa, jebote ne smem da istresem nos...odma podje...

Stavi vatu u nos, sacekaj jedno 20ak min, izvuci vatu iz nosa i gotovo. Ako sa izvlachenjem izvuces i ... hm ... (sad nemojte da citate dalje ako ste gadljivi) zhelatinastu tamno crvenu masu, znachi da si odradio ok posao :)

mozes i da stisnes nos negde u visini ociju i da stavis mokar peskir na vrat.

Link to comment
Share on other sites

Nije valjda da PC izdanje nema coop na jednom kompu? :|

fretsonfire.sourceforge.net

gledam nešto ovaj topik gde lik pita šta da pije a da nema puno kalorija. glup je i meni topik, ali brate mili, javila se gomila likova sa pivskim stomacima da mu sere da je debil. jeste da je takvo zajebavanje očekivano među muškom ekipom, ali ipak detektujem povećanu koncentraciju kompleksa.

koji si ti lolotron ponekad. lolotron detektor.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Stavi vatu u nos, sacekaj jedno 20ak min, izvuci vatu iz nosa i gotovo. Ako sa izvlachenjem izvuces i ... hm ... (sad nemojte da citate dalje ako ste gadljivi) zhelatinastu tamno crvenu masu, znachi da si odradio ok posao :)

mozes i da stisnes nos negde u visini ociju i da stavis mokar peskir na vrat.

sve sam to radio, veruj mi.... nekad mi podje onako bash shiklja i izvuchem "to" i prestane...al sad me, da kazhem zajebava...stavim kapi za nos i ono podje us q***...

Link to comment
Share on other sites

a pogotovo ne da ih stavljash duze od 5 dana, posle tog vremena to enma veze sa kapilarima, i sam kole bi prokrvario:)

imash one akva marin blaze varijante za regeneraciju tkiva.

ne chujem na jedno uvo od zgrushenja slina....

a za ovo morash da zapushsh nos i da i da pravish pritisak u ustima dok ne pochnu ushi da ti bubnjaju, ako znash nekog ronioca oni znaju tehniku:)

idi kod lekara takodje, da ti da neki lekic.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

sutra idem kod lekara...nego ustade malopre i poshto ne smem da tresem nos samo sam malo pritisnuo nos da izadje ako mozhe neshto i odma poche da shiklja i na iznenadjenje brzo je stalo poshto sam istresao "to"...

edit:

Jedan profesor iz Japana konstruisao je mašinu za merenje smeha i uspostavio jedinicu "ha" koja omogućava da se utvrdi da li je smeh neke osobe iskren, ciničan ili podrugljiv.

"Po mojoj teoriji, čim mozak prepozna nešto smešno, pokreće se dijafragma", izjavio je Jodži Kimura, profesor na odseku za nauku o komunikaciji na univerzitetu Kansai u Osaki. Pomoću receptora koje je volonterima u istraživanju postavljao na stomak u visini želuca, merio je pokrete dijafragme i mišića. Njegova mašina može da registruje do 3.000 električnih signala u sekundi koje čovek proizvodi kada se smeje. To omogućava da se ustanovi da li se neko smeje od srca ili na silu, pa čak i da li je u pitanju ciničan smeh ili podrugivanje.

Da bi klasifikovao smeh, Kimura je ustanovio novu mernu jedinicu koju je nazvao "ha", javile su agencije. "Otkrili smo da je dečiji smeh najspontaniji, sa 10 "ha" jedinica u sekundi, što je dva puta više nego kod odraslih", objasnio je on, ističući da odrasli gube spontanost pitajući da li je u datoj situaciji prigodno smejati se.

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...