Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

shto se tiche tih pastela, mislim da su neoangin i strepsils mnogo bolji izbor, ako nijshta imaju brze dejstvo, tj brze dolazi do olakshanja:)

Meni recimo obrnuto, "ne rade me" apsolutno ni Strepsils ni Neoangin. Jednostavno tantum mnogo brzhe proradi. Sta vise, neoangin "djene-djene" ali Strepsils kao da jedem obicne bombone :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bila sinoc na nekoj zurci u lazarevcu i posle toga odem u skolu i kao "super, odremacu prva tri casa" i drugarica mi kaze "pa kako ces takva da pises sastav?" ja kao "kakav sastav?" "pa imamo pismeni prva dva casa"... lol

umesto da spavam pisala sam "Vlast i pojedinac u Andricevoj "Prokletoj avliji"" a to mi stvarno nije trebalo :s

Link to comment
Share on other sites

od tih dzidzabidza tantum u spreju je najefikasniji (4-5 puta dnevno po 5-6 prskanja u usta, =)). kaze vam covek koji pati od krajnika od svoje druge godine :P

ovo potpijusem :)

Elem izblejao sa kumom napolju na sladoledu. Ono danas je dan stvarno bio mega. Jos samo da nije bila epska guzva u gradu i bio bi savrsen.

Link to comment
Share on other sites

bila sinoc na nekoj zurci u lazarevcu i posle toga odem u skolu i kao "super, odremacu prva tri casa" i drugarica mi kaze "pa kako ces takva da pises sastav?" ja kao "kakav sastav?" "pa imamo pismeni prva dva casa"... lol

umesto da spavam pisala sam "Vlast i pojedinac u Andricevoj "Prokletoj avliji"" a to mi stvarno nije trebalo :s

hahaha, ne seri da si bila u la? :)

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Meni recimo obrnuto, "ne rade me" apsolutno ni Strepsils ni Neoangin. Jednostavno tantum mnogo brzhe proradi. Sta vise, neoangin "djene-djene" ali Strepsils kao da jedem obicne bombone :)
zakljuchicemo onda da ej cela stvar individualna:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

helouuu pipl:)

malo se raducka na poslu, e da bio sam juche na demonstracijama ispred bele kuce nekoliko stotina srba,grka i ostalih bejashe tamo... fino bilo.

Mada tuzna stvar je to shto nigde nije izaslo, nit sta se pricalo nit kako je proslo... vec prva vest koju videh kosovska mitrovica paljenje zastava i ocrnjivanje srba... realno treba spaliti medije...

keke:)

( [;)] )...

“The finest steel has to go through the hottest fire...”

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...