Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sacekaj kisu i skupljaj one vinograadarske :)

Kad sam bio mali, nakupio sam punu vrecu, em sto ssu mi preko noci ispozali i izljigavili celu terasu, pa su mi onda u 71 dok sam isao ka ledinama ispuzavali i ljigavili ruke, pa jos na kraju otkupna stanica nije radila. tako da sam pustio male puzice da mile po ledinskim njivama, nisam imao srca da ih sve ugazim u besu.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa eto sacekaj kisu i brljaj po zbunju :)

Mislim dobro je da ti se jedu puzevi, mogu da zamislim kako je kad se vuduu prijede piletina :))

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kad vec pricate o hrani etc jel zna neko gde mogu kod nas da kupim puzeve?

hahahahaha ovo me je podsetilo na onaj vic:

izveo tip ribu u neki fensi restoran. da bi ispao shmeker naruchi puzheve u nekom sosu i za nju i za njega, kao to je izdrkani specijalitet. konobar donosi porcije. tip uzima prvog puzha, stavlja usta na otvor kutjice *slurp* usisa, pojede. riba uzima prvog *slurp* nishta. tip uzima drugog *slurp* pojede. riba i dalje *slurp*, nishta. tip skoro pojeo svoje, a riba se i dalje muchi oko onog prvog. na kraju lik kazhe "daj da vidim shta se to deshava" i uzme joj tu kutjicu iz ruke i pogleda unutra, a unutra puzh se drzhi za kutjicu i viche "TOO MALA" [roflmao]

chinimi se da sam ih jednom video u veru, nisam ih nikad lichno probao, al od svih ljudi koji jesu rekli su mi da nije nishta specijalno.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa i nije specijalno, ko neke gumene pecurke recimo ili ko pileci bubac ili kako se vec zove. ja jeo jednom, pokupio po dvoristu sa ortakom i pravio neke omlete, ne secam se vise...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aj što koristi pirata :) nego što radi rendering i CAD na Athlonu 1700+, omg ffs. A dualkorovi skoro džabe.

Ma Ch1zra je lol nub, zna se! :)

Doshao malo pre qci i chim sam ushao u qcu ispizdeo sam na sestru, koji je to dement postao, strashno. Eh shta Beograd uradi od relativno normalne osobe...

Ishao sam u shkolu u shorcu ipak i pochela je da pada kisha, ali tek kad sam bio na 3min od kuce, dobro sam proshao :)

Sad cu d'edem proju s mlekom \o/

.

Link to comment
Share on other sites

pusim cigar i pijem jelen iz staklene flase.

sreci nikad kraja

:)

edit: uuuuu film sa edi marfijem

ovo vece je postalo bolje momentalno :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pusim cigar i pijem jelen iz staklene flase.

sreci nikad kraja

:)

\oo/ zidareva ljubav!!

spavao sam do pola zbog pretrchanih 7-8 km, sve me boli, sad osecam bezdan u stomak , a posto sam alav trpam u sebe pohovane lignje sa prelivom od pavlake majoneza i limuna :)))) nema veze sutra cu trchati 15 km [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

lol, 'si pisao i teoriju i crtao crteze?

meni bez oba nisu priznavali nista dok sam je imao.

kakva teorija, da mi sliku Pojacavacha, moram da odredim u kom rezimu je tranzistor, to sam ceo odradio, u drugom mi da tranzistor u zasicenju, i treba da odredim koeficijent pojachanja... Tu sam se zeznuo samo za jednu vrednost, inace sam mogao da dobijem petaka opusteno !

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

kako su me cepila dobro ova dva piva .. milina :) samo da spremim neki hus i pravac krevet i da damgle filmove dok ne knorim :) a sutra trchanjac!

uzhasan si. budi drugar sa tim filmovima :[

legla i meni dobro piva, mada ovo je samo nastavak od one beloruske vodke koju sam cirkao na poslu! sad bi mi bash sela dobro neka bleja sa zhenskim drushtvom. a zhene imaju kolokvijume i rade do kasno :[

Link to comment
Share on other sites

kakva teorija, da mi sliku Pojacavacha, moram da odredim u kom rezimu je tranzistor, to sam ceo odradio, u drugom mi da tranzistor u zasicenju, i treba da odredim koeficijent pojachanja... Tu sam se zeznuo samo za jednu vrednost, inace sam mogao da dobijem petaka opusteno !

e jbg... elektroniku sam mrzeo iz dna duse... bash

@topik

slusam no hejt alaud :)

Edited by Yogi_Man

Monkey business.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...