Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dunji :na taj sam i mislio....ana 4 pistolja u kosovskoj blizu ajs bara gde kada kazem sto pomislim na haubu...i ajde da je neki audi ili bmw parkiran ispred kao u strahinjica...nego neki renoi ili fiati...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

da, mislio sam na klub, bivsi lagum ispod brankovog, tu je zica odma pored. ima taj indigo (tj indie-go), ja sam samo tada isao, doduse, poslednji put sam bio pre godinu dana. tada je bilo svakog petka, ono, emo ribe i taj fazon haha:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

okej tebrator nasta, al ja nikad nisam ni nachuo da tamo ima indie fazon, tj da je ikad bio .. koliko se setjam taj bklu je bio i jako dugo zatvoren do pre nekih godinu dana, mozhda malo jache.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

e da, shto se izlazaka tiche.

-ja se sve neshto kanim da odem u shiprazhje da overim shta i kako. znam broj ljudi koji tamo kao izlazi, i taj deo priche mi deluje ok.

-kuglash nije losh uopshte. ranije mi je bio bash dobar, shto zbog ekipe shto zbog cena i svirki. posle su se neshto ufensili, pa sam zaredjao par vecheri kad su sve bile neke ruzhne ribe, i uzhasni smarachi pored kojih ti je neprijatno da stojish. al cenim da je dovoljno duga pauza napavljena pa sam rad otitji opet :]

-mogli bi u dangubu sad u chetvrtak :] svira prorock, i odlichni su. ok je ekipa, dobre su ribe, prostor sasvim ok, iako ume da bude guzhva... ajmo :]

Link to comment
Share on other sites

ana4gana kafić je ćumez u kosovskoj, a ana4gana klub je lagum. to mesto se zvalo lagum, pa ana, pa je sad x-lagum lol lol.

šipražje je šit prostor, morale bi muzika i atmosfera mnogo dobre da budu da bi kompenzovale.

Link to comment
Share on other sites

cetvrtak meni otpada na keca, samo petak i subota :/ bilo bi kul da malo ranije pocinje zezanje, hevi mi je da spavam bas 3-4 sata pred sljaku, i onda u petak uvece opet negde zabodem :P

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

okej tebrator nasta, al ja nikad nisam ni nachuo da tamo ima indie fazon, tj da je ikad bio .. koliko se setjam taj bklu je bio i jako dugo zatvoren do pre nekih godinu dana, mozhda malo jache.

brate, napiso sam par postova gore da sam isao samo na indie, nisam lud:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa ne video sam da si napisao, al nekako pokushavam da uklopim u svoje setjanje kad je to moglo da bude i ne ide mi jel imam oprechne informacije :))

to mesto se zvalo lagum, pa ana, pa je sad x-lagum lol lol.

bilo je josh neki naziv izmedju ane i ex al ne mogu da se setim :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pa ne video sam da si napisao, al nekako pokushavam da uklopim u svoje setjanje kad je to moglo da bude i ne ide mi jel imam oprechne informacije :))

bilo je josh neki naziv izmedju ane i ex al ne mogu da se setim :))

februar/mart 2007 (tad sam ja iso), onda se preselio taj indie-go na kalis na otvoreno

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...