Jump to content

Traume.


Recommended Posts

Nekom je ovo mozda smeshno ili glupo, ali meni nije, i progoni me vec ceo dan. Video sam jednu sliku na 4Chan-u jutros, ne zelim sad u detalje da ulazim (al nije niti morbidna, niti nesto na foru 2girls1cup, a ja nisam nesto mnogo gadljiv) ali najezen sam vec 95% vremena, I sve me svrbi zbog te slike, a sto je najgore znam i da je slika fejk. Deshavalo mi se ovo ranije al nije trajalo duze od 3-4 minuta.

Pomozite mi kako da zaboravim, ili koji sedativ da uzmem da se ne osecam ovako. Pokushao sam da se istushiram, cak I da vezbam odvratnu matematiku, al nema sheme.

Bez hejta plz.

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nekom je ovo mozda smeshno ili glupo, ali meni nije, i progoni me vec ceo dan. Video sam jednu sliku na 4Chan-u jutros, ne zelim sad u detalje da ulazim (al nije niti morbidna, niti nesto na foru 2girls1cup, a ja nisam nesto mnogo gadljiv) ali najezen sam vec 95% vremena, I sve me svrbi zbog te slike, a sto je najgore znam i da je slika fejk. Deshavalo mi se ovo ranije al nije trajalo duze od 3-4 minuta.

Pomozite mi kako da zaboravim, ili koji sedativ da uzmem da se ne osecam ovako. Pokushao sam da se istushiram, cak I da vezbam odvratnu matematiku, al nema sheme.

Bez hejta plz.

f_barrelrollm_763738f.gif

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da mi se ovo zove Carophobia ili Acarophobia.

Ili ti Itching phobia.

Acarophobia -- fear of skin infestation by mites or ticks or itching.

Na slici je bila neka devojka, koja je imala po kozi neka ugnezdena sranja,.. i osmeh na licu

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

@nikita:

imao sam i ja vrlo gadan trip kada sam video one slike na kojima lik odseca glavic, i to je pocelo da mi bude gadno i neprijatno tek par dana nakon toga, prosto nisam znao koji mi je...

savet: samo se strpi, proci ce, kakav qrac sedativ, nemoj se to glupirati, i trpati sranja u sebe zbog necega sto je totalno bezveze, i samo in your head...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...