Jump to content

Zenski mozak


Recommended Posts

asian bitch a? aaaaa machoru mali...

po meni, medju najgorim oblicima zenskih lazi je laganje o trudnoci. moje drugar je tako zajeban, pa sada placa alimentaciju...mislim na laz: ''nisam trudna sve dok ne prodje period kada mogu da abortiram, a posle cesh da me ozenish jer ja nosim tvoje dete koje si napravio. kada si mogao da me jebesh, mozesh sada da budesh i otac nashem detetu, jer si dobra prilika, a ja vec 21. pa je vreme da se udam...'' aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa najbolje od svega je shto je taj skrndelj od ribe nije rekla ni svojoj kevi ni sestri sve do 5. meseca. how fucking sick is that??? a i on je majmun shto je jebo bez kurtona.

PA BRATORI KAPIRAM GA MNOGO JE BOLJI FILING!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

koliko se secam tamo u amerika je izglasan onaj zakon da gari ako nece dete i ako to zhenki stavi jasno do znanja ne mora nishta da joj placa niti je ikako vezan za to dete...

meni je to toliko retardirano, da zhenka jer nece da abotira ti sad morash da placash sve i svashta

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Imala sam(ne zelim vise da imam kontakt sa njom) drugaricu koja je toliki psiho da se to ne moze zamisliti.

Samo jedan primer iz njenog sharolikog repertoara:

Kada smo ona,ja i njena drugarica bile u poseti nekim drugovima(jedan joj se svidjao) ona se popela na prozor i sela okrenuta telom ka ulici i rekla da ce skociti sa prozora,a onda je taj decko koji joj se svidjao prisao i uhvatio je.

Edited by Sheyn

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

@sinister ja sam neshto manje od godinu dana bio u odnosima sa jednom zhenkom chija je tek svaka treca mozhda istina. zamisli sad kakav je meni bio trip posle svega :)

enivej, znam samo jednu osobu muskog pola koja je patoloshki lazhov (chak je i ovde na forumu), a upoznao sam za zhivota svoga dvocifren broj zhenki koje se veoma ochigledno bave ovakvim manipulativnim fail lazhima. mislim da se na to odnosi naslov, ali naravno tu je dzhi da kazhe da zhene bolje rade vishe stvari odjednom i maud da kazhe da tvorac teme nema pojma o chemu pricha.

jao jao otjete i da razmenite telefone da kukate jedno drugom kako su zhene uzhasne i kurve i sveiste! pu mamu im jebem!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kad sam bio u Francuskoj, otiso sam jednom kod druga u posetu da pogledam kosarkasku utakmicu gde on igra. Posle toga mi je jedna devojka prisla i rekla da joj se jako svidjam. Otprilike pola sata posle toga mi je dala takav blowjob da mi se zavrtelo u glavi.

Kada sam rekao to drugu posle, on se samo nasmejao i rekao da ta devojka ima opsesiju sa kosarkasima i da dolazi na sve utakmice.

Osecao sam se veoma iskoristeno i tuzno. Sve sto mi je rekla bila je laz.

Shvatio sam da cu taj oziljak vecno nositi na srcu, ali i da sam jachi zbog tog iskustva.

hhahaha :D

jel ovo neka copypasta sa 4chana ? :D

nemojte opet da pričamo priču o presemenoj tečnosti, plodnim i neplodnim danima, vađenju, neće valjda, nije prirodno... samo se smorim što smo okrenuli darvina naopačke. potomstvo ostavljaju oni koji nisu dovoljno pametni da pravilno upotrebe kontracepciju.

http://www.imdb.com/title/tt0387808

Vredi odgledati prvih 10 min gde se to slikovito objašnjava, umro sam od smeha, al 5 min kasnije se smoriš, ugasiš i obrišeš ga.

Link to comment
Share on other sites

ne trebaju nam telefoni, pmujemo se na majspejsu!

cmon man, we said we wont go in public with that..

po meni, medju najgorim oblicima zenskih lazi je laganje o trudnoci. moje drugar je tako zajeban, pa sada placa alimentaciju...mislim na laz: ''nisam trudna sve dok ne prodje period kada mogu da abortiram, a posle cesh da me ozenish jer ja nosim tvoje dete koje si napravio. kada si mogao da me jebesh, mozesh sada da budesh i otac nashem detetu, jer si dobra prilika, a ja vec 21. pa je vreme da se udam...'' aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa najbolje od svega je shto je taj skrndelj od ribe nije rekla ni svojoj kevi ni sestri sve do 5. meseca. how fucking sick is that???

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Heh, kakve sve ovde baronije mogu da se pročitaju. Gori ste od moje babe Gospavele...

Kad sam bio u Francuskoj, otiso sam jednom kod druga u posetu da pogledam kosarkasku utakmicu gde on igra. Posle toga mi je jedna devojka prisla i rekla da joj se jako svidjam. Otprilike pola sata posle toga mi je dala takav blowjob da mi se zavrtelo u glavi.

Kada sam rekao to drugu posle, on se samo nasmejao i rekao da ta devojka ima opsesiju sa kosarkasima i da dolazi na sve utakmice.

Osecao sam se veoma iskoristeno i tuzno. Sve sto mi je rekla bila je laz.

Shvatio sam da cu taj oziljak vecno nositi na srcu, ali i da sam jachi zbog tog iskustva.

Emo?

flohx8.jpg

Ne lupaj. Vratima.

Ti si jebeni moron.
Link to comment
Share on other sites

Au sine ja sam mala beba za vas :)

Inace onaj koji je dobio blowjob u france i oseca se iskorisceno neka sebi odma puca u vugla , hahah nisam mogao da verujem ahhaha dobio blow i oseca se iskorisceno ahahahahahaa.

A to da su zene psihooo , ma neeeeeeeeeeeeeemoj da jesu .

Link to comment
Share on other sites

Au sine ja sam mala beba za vas :)

Inace onaj koji je dobio blowjob u france i oseca se iskorisceno neka sebi odma puca u vugla , hahah nisam mogao da verujem ahhaha dobio blow i oseca se iskorisceno ahahahahahaa.

A to da su zene psihooo , ma neeeeeeeeeeeeeemoj da jesu .

failure0400.jpg

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...