Jump to content

dobra stara vremena


Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam dva docheka za redom bio u paradizu

kako sam samo bio mali i jadan

kako je bilo do jaja

hm,ako se ne varam u proceni,dochek 2004 na 2005 mi je bio najbolji dochek ikada

kako je bilo do jaja jebote

Ja sam bio na docheku novog Milenijuma u paradizu...najjacha zurka ikada.

Secam se da je radio Nikolica, Marko Nastic(lol)... + mambo orkestar na bazenu, do koga si mogao da dodjesh iz diskoteke. totalni pwnage od muzikice na bazenu sa dojjajnim osvetljenjem da isprati...Najbitnije je, da nije bilo dizela na zurci. :))) ehhhhh

Link to comment
Share on other sites

nema uslova za ovako neshto vishe

kapitalizam i industrija su ushli u ovu muziku

to vishe nije to

svi su djevi, svi su producenti, svi su najtrazheniji/najpopularniji/najbolji, a muzika smrdi i smara

publiku ne chine bash totalni retosi pa to osete ili kapiraju

sad kad pravish neshto veliko morash ili tigu ili tako neku ikonu

nema vishe uslova da dodje bajonet i pushta ono shto je u tom trenu tr00 i da dodje brda mase (i josh plati kartu!)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

sve je to u glavama konzumenata, aka sami smo krivi sto smo postali razmazeni. ne samo kod nas, i u svetu je sve u kurcu, svi vrte ista sranja, samo drugim redosledom. realno, ja sam se uvek sto puta bolje provodio na nekim malo "levljim zurkama" nego na velikim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne znam za preko, al kod nas je definitivno problem u tome shto su ljudi previshe isfrustrirani da bi se dobro provodili. to se vidi po tome shto: nekima i da bog otac dodje da im vrti na uvce tje srati kako je zhurka bila sranje; fensi shmensi ljudi koji stoje kao kipovi na zhurci; ljudi koji dolaze na zhur, a uopshte ne mogu da se konektuju sa muzikom, ljudima, energijom, nego su doshli tu po x put zato shto je to kao in; ljudi koji su prosto uzhasni kad su normalni, a onda kad su na zhurci su josh uzhasniji jel su pojachani alkoholom/gudrom/euforijom .. itd. nije problem u muzici koliko u masi koja treba da chini tu zhurku. vi non stop prichate o muzici, kad tjete da svatite da zhurka =/= muzika. ako otjesh muziku sedi kod kutje i pushtaj mp3.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

moze da se napravi zurka sa istom ekipom samo treba skontati mesto i napraviti marketing koji ce dovesti dosta ljudi i kad budu chuli stare zvuke oni tru ce ostati a ovi danashnji pozeri i ostala gamad ce otici jer im je muzika shit itd...

svako od nas ko je voleo stari rejv,techno i trens moze da povede josh minimum 2 choveka za koja zna da su ok tako da poshto vidim ima puno tru likova ispalo bi ok!

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

ne znam za preko, al kod nas je definitivno problem u tome shto su ljudi previshe isfrustrirani da bi se dobro provodili. to se vidi po tome shto: nekima i da bog otac dodje da im vrti na uvce tje srati kako je zhurka bila sranje; fensi shmensi ljudi koji stoje kao kipovi na zhurci; ljudi koji dolaze na zhur, a uopshte ne mogu da se konektuju sa muzikom, ljudima, energijom, nego su doshli tu po x put zato shto je to kao in; ljudi koji su prosto uzhasni kad su normalni, a onda kad su na zhurci su josh uzhasniji jel su pojachani alkoholom/gudrom/euforijom .. itd. nije problem u muzici koliko u masi koja treba da chini tu zhurku. vi non stop prichate o muzici, kad tjete da svatite da zhurka =/= muzika. ako otjesh muziku sedi kod kutje i pushtaj mp3.

morash shvatiti da je generacija koja bi sada trebala da unosi energiju u celu stvar (iliti mlade snage) sjebana ispiranjem mozga narodnjacima, nikakvom muzichkom obrazovanoshcu itd itd

masa koja je omatorila je previshe kul da bi djuskala a ionako im je dosadilo vec sve i imaju jasno definisan ukus, a klinci

a klinci u svetu su sjebani od strane rtd hopera

kad pogledam unazad, mnogo tezhe su govna isplivavala na povrshinu nego sad (mislim na uzhasnu muziku) a pogotovo nisu toliko intenzivno promovisana kao the next best thing

mnogo je to komplikovana pricha

i maude, izjava da muzika =/= zhurka je neshto najgluplje shto sam do sad chuo

sigurno da nije 100% muzika ali muzika tu chini vishe od 50%

barem shto se klabinga tiche

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Kalicanin ni slucajno nije bio koman, covek je organizovao pored tehna i neke prve extreme sports evente u bgd, na primer spustanje sa brankovog mosta a dole TEXHO.

E sad on je upropastio tehno scenu (po meni) jer su radili ocajne zurke, ali opet to je moje subjektivno misljenje, jer nikad nisam voleo onaj astral i tako to (tpenc jel tako?) a on ej to jako forsirao

Trenutak kad je Integra prestala da aktivno radi je trenutak kad su prestale dobre zurke (opet kazem za mene). Bio je i dobar dj koji je radio sa nekom ekipom sa politike, kao konkurencija integri (jebiga bilo je to pre 15 godina ne secam se imena), radio je cetvrtkom u industriji, ali je umro od gudre.

U svakom slucaju naravno da je bilo bolje nego sada jer :

1. mene nisu bolela kolena

2. Nije bilo seljaka na tehnu.

I u svakom slucaju petak u industriji ono sto je organizovala luna lu (jebote i to sam zaboravio kako se zove) gde je uvek isao seksi haus :) je bilo nesto apsolutno najnaj.

Edit : divine party se zvalo to petkom :))

Tamo sam bar shvatio da nisam peder :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ovaj Vudi je on fajr u poslednje vreme,mora da ima veze sa tim da hoce stvarno da ubedi burazera da pravi stetu u kafani sa drugarima sa foruma :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

fatso a za tebe je trebao koga da forsira u to vreme techno remix 200 na sat!?

ej bre choveche da li si svestan da je u to vreme trens(goa) muzika bila najkvalitetnija i najprosperitetnija u istoriji elektronske muzike a to shto su ostali bili nesposobni da se zauzmu za techno koliko za trance jel kriv i za to kalichanin ili je morao da ceo svoj trud prepusti nekom liku koji je bash zbog necheg drugog tu!?

pa uzmi od tog istog astrala mahadevu koja je napravljena pre vishe od 12 godina i uporedi je sa bilo kojom pesmom tog vremena kao i sadashnjeg i iz trensa i iz tehna i samo ce ti reci ono shto ja mislim o celoj toj stvari!

da nije bilo kalichanina i te emisije na jbnom trecem kanalu ja bih sada izgledao kao zatucan i neobjektivan lik kojeg samo jedan pravac forsira da pljuje po drugim a neznajuci da sve te zurke koje je taj isti kalichanin pravio svodilo se na peace i respect swim ljubiteljima elektronske muzike ne samo trensa! jer trens(kao i ostali zanrovi elektronske muzike) je napravljen da bi shirio tu viziju muzichke kulture,ali droga i retardi su uchinili svoje da ceo taj projekat padne u vodu!

no hard feelings brate ali stvarno me je pogodilo to shto subjektivan ukus vezujesh za objektivan cilj jeste da nema veze sa temom ali skontajte da su te zurke bile za sve ljubitelje elektronske muzike a ne da bi neko zaradio jbni kesh da postane bogat i da bi celog zivota na staroj slavi opstajao!

Tad su svi ishli na zurke zato shto su hteli da slushaju muziku a ne da se drogiraju,da budu vidjeni tj da poziraju...

uzdravlje.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

fatso a za tebe je trebao koga da forsira u to vreme techno remix 200 na sat!?

ej bre choveche da li si svestan da je u to vreme trens(goa) muzika bila najkvalitetnija i najprosperitetnija u istoriji elektronske muzike a to shto su ostali bili nesposobni da se zauzmu za techno koliko za trance jel kriv i za to kalichanin ili je morao da ceo svoj trud prepusti nekom liku koji je bash zbog necheg drugog tu!?

pa uzmi od tog istog astrala mahadevu koja je napravljena pre vishe od 12 godina i uporedi je sa bilo kojom pesmom tog vremena kao i sadashnjeg i iz trensa i iz tehna i samo ce ti reci ono shto ja mislim o celoj toj stvari!

da nije bilo kalichanina i te emisije na jbnom trecem kanalu ja bih sada izgledao kao zatucan i neobjektivan lik kojeg samo jedan pravac forsira da pljuje po drugim a neznajuci da sve te zurke koje je taj isti kalichanin pravio svodilo se na peace i respect swim ljubiteljima elektronske muzike ne samo trensa! jer trens(kao i ostali zanrovi elektronske muzike) je napravljen da bi shirio tu viziju muzichke kulture,ali droga i retardi su uchinili svoje da ceo taj projekat padne u vodu!

no hard feelings brate ali stvarno me je pogodilo to shto subjektivan ukus vezujesh za objektivan cilj jeste da nema veze sa temom ali skontajte da su te zurke bile za sve ljubitelje elektronske muzike a ne da bi neko zaradio jbni kesh da postane bogat i da bi celog zivota na staroj slavi opstajao!

Tad su svi ishli na zurke zato shto su hteli da slushaju muziku a ne da se drogiraju,da budu vidjeni tj da poziraju...

uzdravlje.

Ja imam subjektivan ukus, ja ne mogu da imam objektivan jer sam subjekt a ne objekt.

Inace, idi organizuj cs turnir, ili kopaj asteroide, nisam ovo pisao da bih se sa nekim objasnjavao, samo sam evocirao svoje uspomene.

Ako te je moj mali sastav tipa "jao sto mi je bilo lepo kad sam bio mlad" pogodio, idi druze stvarno kod lekara.

A inace kad sa mahadeve skines ono pipiripipipi ostane u pozadini cisto kolce, i to trojka jedna brza. Ta pesma je kvalitetna kao sto je jugo kvalitetan.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lage sta seres po hoperima, ovo danas nije hop, nemojmo tako, ko sere po repu, ili je neobrazovan ili mu se ne svidja rep, ali objektivno je jako bitan pravac. ja retko podnosim elektroniku pa nemam takve izjave jer se razumem ponesto u muziku end istorijat iste, a i u muzicku teoriju lol

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...