Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jaoj, jedva cekam da se zavrsi glasanje da vidimo da li je SOVA LOVER AKA PREMIJER SRBIJE izasao

na glasanje... cak i da ne zeli da glasa, nema veceg blama za coveka na takvoj poziciji nego da ne izadje

da glasa [:D] BTW, ocekivana situacija, do 14h uglavnom preovladjue jurasic park ekipa na izbornim mestima,

sve zavisi od razmazhene omladine koja ce kapiram od 18h da krene da se razmrdava...

PS: tipujem da ce izlaznost dostici 65%!

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Kod mene je u trenutku kad sam ja bio na glasanju bio relativno mlad brachni par (30 godina), tri penzosa, jedna devojka, moj novi momak u dvadesetim i ja, tako da ima svacega :)

[:0]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jaoj, jedva cekam da se zavrsi glasanje da vidimo da li je SOVA LOVER AKA PREMIJER SRBIJE izasao

na glasanje... cak i da ne zeli da glasa, nema veceg blama za coveka na takvoj poziciji nego da ne izadje

da glasa BTW, ocekivana situacija, do 14h uglavnom preovladjue jurasic park ekipa na izbornim mestima,

sve zavisi od razmazhene omladine koja ce kapiram od 18h da krene da se razmrdava...

sova je glasala, negde pre chuku vremena.

interesantno takodje da ima toliko radikala na izbornom mestu ceo dan, ce to tadic da pobedi sa tih 12% glasova od 18-20h? ili je to ili si upravo opljuvao i neke chediste ili end aj boze dsovce.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Glasao oko 12-13h,dao Tadicu glas :) neka glupa zena je pocela da se dere na mene i tu joj se pridruzio kolega koji je skupljao potpise, jer sam odmah posle potpisa krenuo da glasam!

zena :" E alo decko,kod mene ides sad! (da mi poprska prst ) i tu se ukljucuje kolega sa samo :" E alo decko!

onako bilo dosta ljudi u toj "sobi" ,bilo mi je neprijatno na sekund,onako mrtva tisina i ovi se izderu na mene, he he posle sam se smejao :D :D

Link to comment
Share on other sites

bravo daki delijo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da se oglasim i ja posto sam prestao da pratim topik

nisam nista igrao

da sam igrao,igrao bih vecu izlaznost,i pobede demokrata u starom gradu i Vracaru

valjda je Branko to uzeo

tako da eto

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni je jasno, ali ne znam dal je tebi jasno:).

nabroj mi 3 preduzeca koja su privatizovana "majci rusiji"? Do sada, privatizovano je 1700 preduzeca, medju kojima su i neka izuzetno dobrostojeca i mocna. Samo je moje misljenje da NIS nije mogao ici nikom drugom, za ovo ostalo ne znam.

Sto se dosadasnje privatizacije tice, to je toliko lose odradjeno (pogledaj samo banke i nacin na koji su dobili licence nasih domacih banaka...), da nesto sumljam da se taj proces moze jos losije odraditi nego sto je trenutno stanje. Takodje, licno bih voleo da su mlekare otisle bilo kom drugom nego salfordu, a i uljare, BILO KOM drugom nego peconiju (ukoliko neko ima zaposlenog u uljarama, zna o cemu pricam).

Ne bih ulazio u dalju raspravu sa tobom posto ocigledno ne znas o cemu pricam. Do broja tri se dolazi tako sto se proda jedno, pa drugo, pa trece preduzece. Kako smo krenuli taj broj cemo i premasiti.

1700 preduzeca? Kakve to veze sada ima? Da li i jedno od tih preduzeca predstavlja infrastrukturu nase zemlje? (saobracaj, energija, telekomunikacije...) Ne.

Link to comment
Share on other sites

Jaoj, jedva cekam da se zavrsi glasanje da vidimo da li je SOVA LOVER AKA PREMIJER SRBIJE izasao

na glasanje... cak i da ne zeli da glasa, nema veceg blama za coveka na takvoj poziciji nego da ne izadje

da glasa [:D]

a kladim se da si zaboravio kad je Djindjic rekao da nece izaci na glasanje (zaboravio sam koje je tachno bilo),ima dobra utakmica veceras...

i to je ok? a kad to uradi kostunica onda nema veceg blama...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Glasao oko 12-13h,dao Tadicu glas :) neka glupa zena je pocela da se dere na mene i tu joj se pridruzio kolega koji je skupljao potpise, jer sam odmah posle potpisa krenuo da glasam!

zena :" E alo decko,kod mene ides sad! (da mi poprska prst ) i tu se ukljucuje kolega sa samo :" E alo decko!

onako bilo dosta ljudi u toj "sobi" ,bilo mi je neprijatno na sekund,onako mrtva tisina i ovi se izderu na mene, he he posle sam se smejao :D :D

ALO DECKO... odakle ti dozvola da drzis taj link u signi !?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...