Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne samo mutavi dule..bio je i covic gradonacelnik bga u vreme sps al je `na vreme` promenio stranu:)

al su mu u dosu dali vruc krompir, pa je moro da se preseli na kosmet i da se smara resavanjem neresive jednacine `kako da kosovo bude srpsko i da u njemu zive srbi`

Poginuo ker za vreme bombardovanja...bacio se da spasi Desimira

lol i probao da uhvati kasetnu bombu zubima..kako se zvao bese? el sima,pera,rade tako nesto jadno?

secam se samo da je bilo prljavo pseto u picku materinu.ko i vlasnik:)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

PS: el ova SRS ekipa sa foruma chini nesto AKtIVNO da privuce jos koji glas za timu tokom ovih dana? [:D]

...mi evo trudimo se da iscimamo sto vise ljudi da mrdnu guzicu u nedelju i odu da glasaju za tadica (tj protiv tome, kako ko voli).

KO JEBE PROGRAM, U INAT ZA TOMU!

ONE DOWN, 132 TO GO!!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Prosto mi nije jasna da demagogija:

"Ne daj seljacima da kontrolisu tvoj glas",

moze na nekog da se primi, a znam pouzdano da to nema veze sa inteligencijom.

Kakve veze ima inteligencija sa tim, svi oni sto ne glasaju, sta mislis da se dogodi sa njihovim glasovima, zvali su na glasanje i ljude koji godinama nisu u zivotu, ovde se zna ili jedan ili drugi nema ko vise, jebe se meni ko ce biti i da li neko ima vilu od 1000 kvadrata ako meni bude bolje neka onda ima i od 2000 a sto nisu pokazali sta Tadic ima bas me zanima, a da sigurno vozi juga 20 godina starog, neka se bogate boli me uvo ako bude posla barem za vecinu po zavrsetku skolovanja bicu zadovoljan, ako plate budu bolje isto tako, a to jedino moze da se zna ako se desi promena a ne samo obecanja, da se mi pitamo menjali bi mi predsednika na svakih 6 meseci pa neka im!!!!!!!!!!

SENKA, IVKE

Link to comment
Share on other sites

kolko si glup, tuga..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

E to mi je najsmesnije, oni koji su godinama delili narod, sad ga kao mire

Godinama su sve koji su bili protiv njih nazivali "domachi izdajnici i stvani pvachenici" , a oni su satro patriote, serem im se u patriotizam, ako su takve patriote i pozivali u rat, sto nisu isli sami, a ne "ajte vi ratujte a ja cu da navijam pored tv-a", majke im ga licemerske

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

jeste jeste stara shkola udba stil, a demokrate se sa svojim neistomishljenicima obrachunavaju sa prsno ledjnim stilom!1

sevaj retarde

Nemas ti pojma o cemu pricas. Radikali su napisali famozni zakon o terorizmu, koji je kasnije pod pritiskom povucen. Oni su se najstrasnije obracunavali sa neistomisljenicima. Mog brata i njegove drugove su murijasi drzali u stanici 16 sati i odvalili ih od batina najstrasnije, samo zato sto su lepili plakate DSa. Bili su i na naslovnoj strabi NY Timesa i Time magazina. A takvih je primera mnogo. Zato, nemoj da izjednacavas situaciju pre 5. oktobra i ovu sada, zato sto nemas pojma.

Link to comment
Share on other sites

Izvini druze, ali ti imas tek 31 post ovde i ne poznajes jednu od osnovnih aksioma foruma

"MuadDib je beskrajno mudar. Ne dovoditi u pitanje njegov stav."

Iz knjige "hronike zivota MuadDiba" princeze Irulan.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

[roflmao] kratko i jasno.

kampanja ds je samo odraz tadiceve SVESNOSTI da ima posla sa 2 miliona zaboravnih tardova / neobrazovanih muljara & svercera

koji bi dupe dali da se vrate 90te included siva ekonomija & ulichna troter berza na svakom uglu. razlog? nemaju skolu / znanje / strucnost

a za CV nisu u zivotu chuli... i koja ce onda njima perspektiva biti kada srbija krene da ulazi u jedan funkcionalan sistem koji se zove EU?

otprilike... aj necu reci nacista ali vidim ovde da srs ekipa uglavnom NAPADA a malo manje obrazlazhe.

PS: el ova SRS ekipa sa foruma chini nesto AKtIVNO da privuce jos koji glas za timu tokom ovih dana? [:D]

...mi evo trudimo se da iscimamo sto vise ljudi da mrdnu guzicu u nedelju i odu da glasaju za tadica (tj protiv tome, kako ko voli).

2 000 000 + 1... od nedelje imaju i moj glas... samo ne znam u koju grupu spadam... verovatno tard... mada se moje misljenje o davanju dupeta zarad bilo cega jako dobro zna...

A kad konacno toma dobije izbore mislis da ce tih njegovih 2 milke zombija da glasa za nekog drugog?

ako budu nezadovoljni NARAVNO DA HOCE... kakvo je ovo pitanje??? pa sloba je imao 3 500 000 "zombija"...

Link to comment
Share on other sites

Juche zavrshne konvencije:

1. radiakali u areni - bal vampira. Pelevic, Arkanov kum(a ovde shatro poshteno sve), Bidza ljakse iz Svilajnca, Marija Sherifovic koja glumi neku MTV zvezdu crvenim chetnicima iz prvog reda(OLOLOLOLOL), mislim, pokreti, way she talks 'n' shi' je jedan veliki rofl. Nedostaje im samo Legija, pa da upotpune ekipu. Izjave koje daju simpatizeri su dno dna....a bilo je samo neshto kratko na tvu. Zamislite koliko glupoce se tu videlo.

2. demokrate na trgu - puno pozitivne energije, mnoooogo ljudi, 37074090 javnih lichnosti(glumaca, sportista...) koje podrzavaju Borisa Tadica a izdvojio bih, naravno, ALEKSANDRA VELIKOG! JEDAN JE SALE NACIONALE! :)))) ''Borise, Mi ti dodajemo loptu, a ti pobedi trojkom u poslednjo sekundi''

Link to comment
Share on other sites

E IZVINI TEBRA DA NETJESH DA ME BIJESH!1

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=47276

ajde sevachina

Ti i dalje ne shvatas o cemu se ovde prica??? To sto se dogodilo ovom decku je strasno, ali to nije politicki progon. Decko je bio na pogresnom mestu u pogresno vreme i stoka je odreagovala kako je odreagovala. Stoka ce uvek biti stoka, ali to nema veze sa politickim progonom. I meni se desila slicna prica na Z. stanici u Nisu. Maltretirao me je neki pandur bez razloga, i ne samo mene. Pisao sam onom kretenu od Ministra i poslali su mi resenje o otpustanju tog policajca. Ja ti ovde pricam o masovnom prebijanju ljudi po celoj Srbiji samo zato sto su lepili plakate DSa i Otpora. Moguce je da si ti klinac pa da se nesecas sta su radili od 98-2000.

Link to comment
Share on other sites

Toma i Aca ne dele ljude, oni misle da su svi ko oni, lažljivi neodgovorni huškači.

cvece zla - sarl bodler, uvodna pesma upucena citaocu... korisno je procitati...

E to mi je najsmesnije, oni koji su godinama delili narod, sad ga kao mire

Godinama su sve koji su bili protiv njih nazivali "domachi izdajnici i stvani pvachenici" , a oni su satro patriote, serem im se u patriotizam, ako su takve patriote i pozivali u rat, sto nisu isli sami, a ne "ajte vi ratujte a ja cu da navijam pored tv-a", majke im ga licemerske

nisu isli???

sta je onda na spotovima ds-a??? slike pored tv-a??? pa ko koga onda tu laze???

Link to comment
Share on other sites

Nemas ti pojma o cemu pricas. Radikali su napisali famozni zakon o terorizmu, koji je kasnije pod pritiskom povucen. Oni su se najstrasnije obracunavali sa neistomisljenicima. Mog brata i njegove drugove su murijasi drzali u stanici 16 sati i odvalili ih od batina najstrasnije, samo zato sto su lepili plakate DSa. Bili su i na naslovnoj strabi NY Timesa i Time magazina. A takvih je primera mnogo. Zato, nemoj da izjednacavas situaciju pre 5. oktobra i ovu sada, zato sto nemas pojma.

a kada covek posle petog oktobra dozivi srcku u stanici onda je to ok???

procitaj topic o pandurskom izivljavanju od pre mesec dana ovde na rur-u...

a ny times i ostali mogu da mi se napuse qrcine... kurir je merodavniji medij od njih...

E IZVINI TEBRA DA NETJESH DA ME BIJESH!1

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=47276

ajde sevachina

FU... opet odgovaram pre nego sto sam procitao ceo topic... :(

Link to comment
Share on other sites

a kada covek posle petog oktobra dozivi srcku u stanici onda je to ok???

procitaj topic o pandurskom izivljavanju od pre mesec dana ovde na rur-u...

a ny times i ostali mogu da mi se napuse qrcine... kurir je merodavniji medij od njih...

Ma gde je u redu. Goveda smrdljiva pandurska. Pa vec sam napisao da su i mene maltretirali. Trebace mnogo vremena da se kerovi u Srbiji promene. Ja ovde govorim o politickom progonu, a ne o svakom pandurskom maltretiranju. NY times sam pomenuo zato sto je moj brat bio na naslovnoj strani. Jel se secas ti protesta 96/97 ili perioda od 98-2000?

Link to comment
Share on other sites

cvece zla - sarl bodler, uvodna pesma upucena citaocu... korisno je procitati...

Čitao sam, fala na pitanju.

I ne vidim kako bi to ikako uticalo na činjenicu da su Toma i Aca, a naročito Aca, đubrad. Pa tačno da se kandiduje Nataša Kandić pored Tome, opet bih dobro razmislio za koga bih glasao.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...