Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

...ko vise voli umetnicko-dokumentarne radove, ova dva SRS promo music videa su A MUST SEE! [roflmao]

http://www.youtube.com/watch?v=wKZiIO-eJ4U

http://www.youtube.com/watch?v=FG7-gRFMcjg

A ovo su vec ozbiljniji radovi, seselj zadaje levi / desni kroshe i aperkat dok se armija retarda inspirishe time:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ovo ostalo je tuzno.
pa da, tuzno ej to shto je on tamo zbog verbalnog delikta.

si ti jedan od onih idiota koji su se nadali da ce nas proglasiti krivim za geneocid, tu flashu shampanjca cesh morati da otvorish neki drugi put, jbg.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

šešelj zaista jeste u hagu zbog verbalnog delikta, hag zaista jeste politički paravan i zaista ne poštuje osnovne pravne principe, ali ne vidim kako to menja činjenicu da je šešelj (kao i cela SRS) ratni huškač i demagog bez vizije i programa (osim da se nakradu kada opet dođu na vlast).

Link to comment
Share on other sites

Oni ce da dodju na vlast jedino ako vi pice ne izadjete na glasanje. Posto ocigledno 1300000 ljudi redovno glasa za SRS da bi ova zemlja ostala u vlasti demokrata vi morate malo bolje da se potrudite.

E da, posto nisam hteo da govnjam temu o tenisu. Fatboy, nigger, profesor ili kako te vec zovu. Napisi cifru i destinaciju gde zelis da zivis i u kom konforu da ti skupim pare i platim put. Jer ne da si me iznervirao sa tvojim komentarom "samo u srbiji" da bi ti najverovatnije sabio flajku piva da smo u kafani. Ti si ziveo u toliko zemalja za svojih 30+ godina pa znas da li samo kod nas ljudi od srece opale koji hitac. Seronjo.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

...Seronjo. [roflmao]

Nigger je strani placenik i zeli da destabilizuje zemlju jer nije za to da se puca iz kalasnjikova. Oduzimanje profesorske diplome i 6 mesec pucanja u vazduh na pasuljanskim livadama, bi od njega napravilo choveka.

btw. jedan klinja je nastradao ne tako davno od metka koji se, usled sile gravitacije(bash chudno), vratio na zemlju. Mislim, ko je kriv klinji, kada se igra napolju sa svojim drugarima, u gusto naseljenom, gradskom, podruchju.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

@ prota

Vidim da ti nije jasno.

Ovako:

Idi prvo na topik o 1. svetskom ratu. Tamo je Dule lepo objasnio desavanja u to vreme. Spoznaj kakav je duh imala Srpska Vojska, kakvi su bili njeni vojnici, oficiri, i na kraju Vojvode...Nauchi kakve su se vrednosti cenile kod obichnog Srbina i nauchi za koje su vrednosti ginuli. I nauchi koliku su SLAVU STEKLI U CELOME SVETU u svome vremenu.

Sa druge strane, imash ljude kao shto su seselj, arkan, legija&co...najgori olosh Srbije u proteklom vremenu u kojem smo ziveli.... Arkan oko sebe okuplja najgori low life olosh od kojih su mnogi pushteni iz zatvora da bi se borili, a ostali su, uglavnom i sami, zasluzili da robijaju...pri tome chesto vidjamo arkana u uniformi SRPSKOG VOJVODE sa sve kich tozla(lol) oko vrata. Ne treba objasnjavati ko je bio, i shta je radio, zar ne? Imamo seselja ''vojvodu'' koji javno poziva na klanje i osvajanje teritorija, koje nikada nisu bile u sastavu Srbije u celoj nashoj istoriji. Naravno, to se sve radi uz obelezja, uglavnom chetnika, koje su takodje obrukali i ozloglasili(josh vishe, ovo mi je posebno zao, jer imam dobro misljenje o njima) i obelezja Srpske Vojske iz 1. Svetskog Rata. I na kraju. TO SU GUBITNICI ZBOG KOJIH NAS JE CEO SVET SMATRAO ZA NAJGORI SVETSKI OLOSH

Pa sada mi reci da li mozesh da zamislish Vojvodu Radomira Putnika kako kaze da kada pogodi metak(austrijanca, madjara, hrvata..izaberi) njemu odpadnu ochi. Mislim, jel treba stvarno objasnjenje?

Vojvoda >>> ''vojvoda''

Link to comment
Share on other sites

[razbijaci mitova] Ovim smo dokazali da metak ispaljen uvis nema dovojnu probijajucu moc da usmrti nekog tokom pada nazad [/razbijaci mitova]

I ako si propustio, meni nije zasmetao komentar na pucanje vec "samo u srbiji" koji je to pratio. A i ono cisto razgovora radi, vidim da coveka zovete profesor jer to neka zajebancija interna ili covek stvarno predaje u nekoj skoli ? Koji predmet ? Nije valjda istorija ?!?!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...