Jump to content

Wrath Of The Lich King


Recommended Posts

  • Replies 237
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bice to lepa profesija onda

mislim da ce vredeti izuciti na pocetku wotlk

ljudi ce da lude za tim i da placaju ko' popizdeli

predlog za mounta=reins of teh kungen

Edited by kiBo

NEMA JAKO I NEMA U GLAVU!

[19:12:21] [W From] [80:Primevilka]: ja to zato shto te volim <3

Pa ne znam,pola shljive,njivik i bashtu

Link to comment
Share on other sites

mmm agumentacije :)

Predlog za mounta : reins of Alex Askovitch. Epic. Horrorfull. Deadly. Multisexual

Ahahahahahahahah

Samo nije epic nego legendary :D

Dok ga jashesh mozes da bacas howl of terror :D

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

ta profesija ce biti must have

samo jos uvek se ne zna da li ce vaziti za arene

jer bi bilo ne pravedno da neko npr ima 2 sec manji cd na mortal strikeu a drugi warr bez profesije nema

isto slucaj kao sa engineringom

bilo bi glupo da moze da se koristi da neko ima bombe i stune ljude

kapiram da ce biti isti slucaj i sa tom profesijom

ako ne onda ce jasno obajviti da teraju sve ljude da grinduju 20k golda za tu profesiju

Link to comment
Share on other sites

Inscribing abilities for other characters will involve the creation of Inscription Scrolls which can be traded, bought, or sold at the auction house in the same manner as other items.

sta se lozite , kakav mass grind 20 000k golda.

To ce biti ko JC , das liku matse i on ti ispise skrol , i ti ga naucis...

Eventualno ce ubaciti mozda nesto " Requires Inscription " sa nekim malim boostom , kao sto sad ima recimo 12 crit gem koji je soulbound samo onima koji imaju JC.

Link to comment
Share on other sites

na ovom topicu ima dosta potenciala za nove signature ^^

ne svidja mi se nova profesija.. izgleda da se blizz ulenjio izbacivanja patcheva pa nam daju profesiju u fazonu "evo vam jebte se pravite sami sebi spellove/skillove" :)))

however...mislim da cemo imati veliku populaciju dk-a ... happy wotlk

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

ne nova profesija ce biti bash do jaja... samim tim sto ce se sad masa razlikovati ovaj ce brze kastati ovaj ce sporije veci dmg ovaj ovo ovaj ono... tako da vishe ni jedan warrior nece biti isti... sto chini igru mnogo raznovrsnijom= fun

bar se ja tome nadam... a moguce je da ce da se desi neki djura izvali kako je najbolje pa svi tako... al videcemo:P

Link to comment
Share on other sites

u principu mislim da novi tradeskill nije nastao iz manjka inventivnosti nego kao nachin da povecaju kastomabilnost svim klasama za vishe stilova igranja...na zhalost u mmo terminologiji to znachi "2 nedelje da se nadje najbolji kombo i onda svi furaju to do sledeceg pecha"

lichno sam prichao mesecima pre nego sto je najavljen za lotro da treba da postoji woodworking skill za pravljenje stafova, bow/xbow/bacacha koplja za trolove, municije za iste i eventualno poelarmova u saradnji sa bleksmitovima...uopste treba da je mnogo kompleksnija sinergija tradeskilova, ne ovo trenutno rudimentarno zezanje...

Link to comment
Share on other sites

u principu mislim da novi tradeskill nije nastao iz manjka inventivnosti nego kao nachin da povecaju kastomabilnost svim klasama za vishe stilova igranja...na zhalost u mmo terminologiji to znachi "2 nedelje da se nadje najbolji kombo i onda svi furaju to do sledeceg pecha"

lichno sam prichao mesecima pre nego sto je najavljen za lotro da treba da postoji woodworking skill za pravljenje stafova, bow/xbow/bacacha koplja za trolove, municije za iste i eventualno poelarmova u saradnji sa bleksmitovima...uopste treba da je mnogo kompleksnija sinergija tradeskilova, ne ovo trenutno rudimentarno zezanje...

Skill

Link to comment
Share on other sites

Kole odlichna ideja,za woodworking! Na foru herbalism-a .. recimo samo sto ce biti na drvetu i moci ce da se lootuje ^^

Sto bi trebalo i da prebace na wandove,staves,bows etc.. do sada enchanter pravi 3 bedna wanda.. ali ovo shto je Kole dodao zaista fali igri.. Mozda bi trebalo i da preimenuju neke skilove npr .. UD priest i Human priest ne bi trebalo da korise sve iste spellove... al ajd..

MMORPG - Many Men Online RolePlaying Girls

forumskill5yk7xyap9.gif

Link to comment
Share on other sites

Mnoge stvari u ovoj igri su neortodoxne tako da ajde da ne ulazimo u te vode i sekiramo vaseg storma ... pls

ty ty

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne nova profesija ce biti bash do jaja... samim tim sto ce se sad masa razlikovati ovaj ce brze kastati ovaj ce sporije veci dmg ovaj ovo ovaj ono... tako da vishe ni jedan warrior nece biti isti...

Ma najbolje da neće biti isti. Provaliće se ubrzo najbolja kombinacija i onda će svi to furati, sumnjam da će se u wowu pojaviti taj nivo kastomizacije.

Link to comment
Share on other sites

Stil igre dosta zavisi od tebe, pa ono sto je moguce customizovati (spec i gemove) ne mora da znaci da ti najvise odgovara to sto ima prvi na serveru.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...