Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[:(] ovo stvarno nikako nije dobro za nas, posto smo sad 5 u grupi. But i must say ... the game must go on .... Nedajte se bre , sledeci put pobeda .Moraaaa [:D]

--First of all, we have forgot to inform you before that in this cup forfeit win means 15-0 and a forfeit loss 0-15. It has varied in CB cups in the past. Sometimes it has been 30-0 which is too good for the winner. 1-0 would be unfair for the winner in case the loser broke the rules in a way that led to a red card. We thought that 15-0 would be a good compromise. Below are the conflicts we have now solved.-- To je sto se tice kazne !

Link to comment
Share on other sites

Uobzirujuci nove okolnosti i nemarnost pojedinaca, kako vise nemamo sanse za dalji prolazak sansu za igranje u reprezentaciji dobice neki novi klinci :)

Smorena sam jako....

ali sta je tu je....

I ovako je krenulo suvise dobro da bi bilo istinito :(

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Kriv sam... neka se nose svi u tri lepe pm,i cb i sve... jebem im mater retardiranu... toliko o tome... ko hoce neka me krivi,ko nece ne mora... boli me kobas! Nigde pre pochetka cb-a nije pisalo da je sR zabranjeno raditi... necu se pravdam,jesam uradio u par situacija... ali opet su oni kerovi... mogli su da ponishte obostrano korishcenje... i da sve ostane isto... ma jebe mi se vishe za sve... pun mi k svega!

Linka hvala ti na pozivu u repku,stvarno cenim to... pochestvovan sam... ali se ovim retardiranim chinom cb-a povlachim iz iste... necu da trpim nepravdu...

Zhelim da se izvinim ostalim chlanovima repke,shto pashtaju zbog mene... stvarno mi je zhao drugari... jebi ga... shta drugo da kazhem...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Nemojte samo da postujete te pateticne postove kao samo smo mi osteceni i te stvari.

Svi koji su koristili silent run su dobili ili ce dobiti forfeit loss pa cak i Svedska.

Samo nama to mnogo stvari kvari.

Bas veliki uspeh- pobeda protiv engleza i mogucnost da prodjemo grupu je sada anulirana.

Nikoga ne treba kriviti, svakom je moglo da se desi, life goes on, samo je vazno da znamo da mozemo ako se samo malo potrudimo!

Ja sam postovala ovo na clanbase-u:

You are not fair at all!

If you have changed the rules, if u want to be serious- punish everybody making no excuse....silent run is silent run!

Unkind did it in one situation that made no sense we got forfeit loss and red card- ok fair enough

But do not fool around with people...

What about Norway?

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Molim vas ne kukajte nista o silent runu. To je bre zabranjeno na svakom normalnom turniru. Na svim najprestiznijim takmicenjima se sankcionise tako da je apsolutno normalno da to ne koristite.

Ako hocete da igrate i budete "pro" izbacite to iz upotrebe.

Ovo vazi i za tebe Sale izbrisala sam tvoj pametni post.

Sansu u sld matchu dobice K1Ng0r i andr1a

Poz

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Mislim da vi (kgb) treba da zajebete ove slabije turove gde se pojavljuju sitne ekipe(mix-evi) klanova koji vezbaju po nedelju dana pred tur pa onda posisaju najgore i raspadnu se ... da ne duzim pricu jer je nepotrebno , pitam se samo kad je glorija odigrala neki practice sa fnatikom ili sk ...

To se po mom misljenju nikada nece desiti ... al ko sam ja da bilo sta zakeram ovde [:D]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...