Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jednostavno ne mozhesh da ubijesh choveka koji ima 100 ping i sniper,samo se pojavi od laga se ni ne chuje da puca ,i samo padnesh... tako i sa ostalima... izadje chuje se svaki 5i metak ,i cao djaci... al dobro... imamo josh shansi... tako da... nishta josh nije gotovo... i da... bizha je prodao!

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ajmo,nema opustanja idemo dalje MORA:@

Gaming Is Not A Crime!!!

Hey Bon Jovi ko si ti

Hey Bon Jovi druze moj,

Ti si Bon Jovi iz Amerike ,

Ja sam Bon Jovi sa Cvetkove pijace,

Tebe voli omladina mlade zene,

Mene voli omladina mlade zene,

Ti si nekad bio faca, faca,

A onda sam dosao JA!

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo,

Nisi Bon Jovi izgubiJo!!!

Link to comment
Share on other sites

Da su igrali prvi kao terori verujem da bi dobili....lakse je da opusten pravis neku prednost nego da moras da juris, da znas da su ti dozvoljene 2 izgubljene :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Nisam nesto primetio :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno ne mozhesh da ubijesh choveka koji ima 100 ping i sniper,samo se pojavi od laga se ni ne chuje da puca ,i samo padnesh... tako i sa ostalima... izadje chuje se svaki 5i metak ,i cao djaci... al dobro... imamo josh shansi... tako da... nishta josh nije gotovo... i da... bizha je prodao!

Razumem vas , ali opet ne razumem kako bwe 2 runde da uzmete kao ct , nisam gledao mec odgledacu demo kada se uploaduje pa cu da izkomentarishem :) Zashto sam prodao vi ste mene prodali !! Sledeci mech ozbiljnost na nivou !! :P

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

pa naravno da cete izgubiti kad ja nisam igrao :P

Edited by gavra

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Igrali smo na njihovom serveru. Oni ceo zivot igraju sa tim pingom i navikli su na lag. Sigurna sam da je Hacker naucio kako da ping nedostatak pretvori u svoju prednost.

Elem pali smo mnogo posle izgubljene cetvrte. Pao moral nisu mogli da se opamete, plus lagovanje plus sve.

Moglo je bolje ali sta je tu je.

Nema predaje jurimo na to 3-e.

AJ GL

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...