Jump to content

CB Nations Cup


LInn

Recommended Posts

  • Replies 618
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

unkind - shta ti je choveche. ipak je ovo malo vise od igre, ali je ipak igra. #1

nemoj da si na kraj srca, desava se, da se nije desilo tebi desilo bi se nekom drugom. sledece nedelje nikoga nece da boli kurac za ovo #2

i shta je sa svim ovim ljudima, bice takmicenja i u buducnosti.

ovo je bilo bash gay nacin da nas izbace, ali eto tako je.

nisam hteo na forumu ali ajde:D

wcg je jedini turnir na kome je zabranjen silent walk,na eswcu je dozvoljen od ove godine(pogledaj na sajtu)znaci na svim ostalim turnirima je dozvoljen silent walk(naravno ne na scroll jer je to abuse).E sad to sto clanbase nema anticheat program kao esl napr(aequtas)to je bila poenta mojeg posta ustvari jer bez takvog programa nije moguce odvojiti koji igrac radi silent na tastaturi a koji na scroll,znam kakva su pravila:D samo ukazujem na to da nisu bas dobra:D i znam da ne moze nista da se promeni i znam da smo prsli protiv uk zbog toga,ali to nije razlog da ne napisem sta mislim o pravilima:D(ovo je ipak forum):D

p.s. krenuo sam da spamujem sa smajlijima ko kali:D

p.s.2 n1 sto ce da igraju andria i king :D

1 ) u CALu ima ACS ali je zabranjeno. (ako uradis sillent run, i utice na ishod runde u CALu, gubis 3 runde i moras da igras opet mec od rezultata koji izadje. ako si dobio 16-14. i uradio sr jednom. sada je 14-13 za njih. i mora da se igra odatle. pocetni kesh 10,000.)

2 ) u ESEA nije zabranjeno ali te ACS automatski kickuje sa servera ako to radis, tako da - ko da jeste.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

stavis pucanje na skrol (na gore) a cucanja na skrol (na dole) tako da kad mozes u istoj sekundi da pucas i da cucnes brzo.

jesi siguran da se radi o ovome? :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

@Lesko u fazonu sam da stavim 3 iskusna i 2 neiskusna ipak se radi o millu. To je mapa koju nisu bas svi cesto imali prilike da igraju na jakim turnirima...eto kad moram vec da odgovorim

<3

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Eh, posto mi je kolega rekao da se ovdje raspravlja o ovom, osjetio sam potrebu da se oglasim i ja. Ne zelim se predstaviti, zbog stvari koje cu napisati, ali Lin ce znati ko sam. :)

Prvo, moram da kazem da mi je zao sto ste/smo kaznjeni crvenim i porazom. Drugo, moram da napomenem da je grupa i dalje OTVORENA i da ne treba odustajati niti gubiti nadu. Smatram da Srbija pobjedom protiv Slovacke moze traziti prolaz, i sa nekim iznenadjenjem vs Finske ili Norveske (tesko ali...). Razlog zasto smaram da se ne treba odustati je i taj sto u toj grupi skoro svi sad imaju crveni, tako da je samo bitno da se to vise ne ponavlja kod vas/nas, a moje je licno misljenje da ce se Fincima i UK to desiti opet a to bi njima znacilo drugi crveni karton i diskvalifikaciju. Znaci, vase je samo da date svoj maksimum, dobijete Slovacku u zadnjem mecu, a ovo izmedju moze lako da se poklopi tako da to vama odgovara. Takodje smatram da trebate da pregledate detaljno demo Slovacka-Grcka i da potrazite bilo kakav silent run kod Slovaka i da to odmah posaljete CB. Mozda vam djeluje smijesno to, ali tako bi Slovacka dobila forfeit loss i ne bi vise imala ovu jednu pobjedu koju ima, a to bi itekako mnogo vama znacilo. Tako da, Lin, ipak to nije samo njihova bitka, nego i vasa. Sto se tice Norvezana, REAL je 'vidjen' kako jednom ili dva puta radi silent run na sredini, ali se detaljnijom analizom ineyes demoa uocilo da se izmedju njegova 2 duckjumpa ipak cuje sound tako da to ipak nije silent run. (nisu 2 povezana skoka) Tako mi je receno, ja samo prenosim. :) Dakle, Nicky nije iz Norveske after all.

Hm, sta jos!? Da, neko je spomenuo kako CB nije upozoravao igrace da je to zabranjeno, pa da i to kazem...

Posto je pravilo CB da se svaka promjena pravila objavi na stranici kupa, to je uradjeno i sada, da ne bi doslo do zabuna. Potrazite malo pa cete vidjeti datum kad je objavljeno da je silent run zabranjen. Poslije je to ponovljeno pred grupe, a kapitenima je poslat mail o tome, kao i da svaki igrac treba da procita pravila, ali da je to posebno vazno, jer su sankcije teske (kao sto vidite).

Svaki mech ima meeting time na ircu 1h prije pocetka meca, gdje se nalaze kapiteni, igraci, admini, supervizori itd, i tu igraci budu upozoreni bar 20 puta, a po ulasku na server admin to jos napise sa say bar 3 puta prije nego sto mec pocne. Npr, kapiten UK je rekao "MOJIM IGRACIMA ADMIN TO NEKA PONAVLJA NA POCETKU SVAKE RUNDE, JER SU GLUPI PA CE ZABORAVITI IAKO ZNAJU DA SE NE SMIJE". :))) Recimo, Finska je znala da je zabranjeno, i rekli su da ih ne zanima i da su se oni dogovorili sa Nor da ce to da rade ali da se niko nece zaliti. (mislili da nece biti sankcionisani ako se protivnik ne zali) To je ipak do igraca. Ako je neko prihvatio da ucestvuje, onda mora i da postuje pravila, a ne da pise kako se on ne slaze sa tim pravilima i da misli da su glupa (Portugal). Ako je glupo, zasto se onda prijavio, a pravila su postavljena prije pocetka prijava.

Hm, vec sam se smorio, a mozda i vas, tako da zavrsavam sa ovim postom. Uglavnom, glavu gore, igrajte najbolje sto mozete, 3 idu dalje, svako svakog moze dobiti, svako moze ispasti.

GL SRBIJAAAAAA!!!

Link to comment
Share on other sites

to sto vasu gresku i propust sada predstavljate kao gresku igraca je jos tragicnije od toga sto ste napravili gresku.

tako da sa tim pricama slobodno nekog drugog zamaraj.

jbg,priznaj,nisi organizovao dobro,i cao zdravo

ako je pravilo bilo, ako se radi SR dobija se forfeit loss POD USLOVOM DA PROTIVNIK PRIJAVI,ne znam sta nije jasno u tome.

protivnik nije prijavio,mi smo dobili forfeit loss.

tako da,produzi sa ovog foruma nazad na cb

edit: kad sagledas stvari,finci su dobili crveni karton ISKLJUCIVO greskom CB-a. s obzirom da su imali interni dogovor,i da je pravilnik isao u prihod tome.

jel nije tako ?

ti(vi,admini cb-a) ne mozete da preformulisete pravilo kako bi vama odgovaralo za ono sto hocete da uradite,ako je pre meca pisalo na jedan nacin,mora na taj nacin da vazi za taj mec!

mozes da ga promenis za sledeci mec,ali to je druga prica.

Edited by < 4gl > Filip
Link to comment
Share on other sites

Thumbs up za Filipov post.

ako je pravilo bilo, ako se radi SR dobija se forfeit loss POD USLOVOM DA PROTIVNIK PRIJAVI,ne znam sta nije jasno u tome.

protivnik nije prijavio,mi smo dobili forfeit loss.

Dodajem da se serem Clanbaseu u usta i svim adminima sa istog.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Eh, posto mi je kolega rekao da se ovdje raspravlja o ovom, osjetio sam potrebu da se oglasim i ja. Ne zelim se predstaviti

ne spadam u one koji pravdaju igrace, pravila su se morala procitati, ali si ovom recenicom u startu izgubio kredibilitet

a stav "ne gubite nadu u prolaz, mozda diskvalifikujemo nekoga" je bas do jaja

Link to comment
Share on other sites

Eh, posto mi je kolega rekao da se ovdje raspravlja o ovom, osjetio sam potrebu da se oglasim i ja. Ne zelim se predstaviti, zbog stvari koje cu napisati, ali Lin ce znati ko sam. :)

Prvo, moram da kazem da mi je zao sto ste/smo kaznjeni crvenim i porazom. Drugo, moram da napomenem da je grupa i dalje OTVORENA i da ne treba odustajati niti gubiti nadu. Smatram da Srbija pobjedom protiv Slovacke moze traziti prolaz, i sa nekim iznenadjenjem vs Finske ili Norveske (tesko ali...). Razlog zasto smaram da se ne treba odustati je i taj sto u toj grupi skoro svi sad imaju crveni, tako da je samo bitno da se to vise ne ponavlja kod vas/nas, a moje je licno misljenje da ce se Fincima i UK to desiti opet a to bi njima znacilo drugi crveni karton i diskvalifikaciju. Znaci, vase je samo da date svoj maksimum, dobijete Slovacku u zadnjem mecu, a ovo izmedju moze lako da se poklopi tako da to vama odgovara. Takodje smatram da trebate da pregledate detaljno demo Slovacka-Grcka i da potrazite bilo kakav silent run kod Slovaka i da to odmah posaljete CB. Mozda vam djeluje smijesno to, ali tako bi Slovacka dobila forfeit loss i ne bi vise imala ovu jednu pobjedu koju ima, a to bi itekako mnogo vama znacilo. Tako da, Lin, ipak to nije samo njihova bitka, nego i vasa. Sto se tice Norvezana, REAL je 'vidjen' kako jednom ili dva puta radi silent run na sredini, ali se detaljnijom analizom ineyes demoa uocilo da se izmedju njegova 2 duckjumpa ipak cuje sound tako da to ipak nije silent run. (nisu 2 povezana skoka) Tako mi je receno, ja samo prenosim. :) Dakle, Nicky nije iz Norveske after all.

Hm, sta jos!? Da, neko je spomenuo kako CB nije upozoravao igrace da je to zabranjeno, pa da i to kazem...

Posto je pravilo CB da se svaka promjena pravila objavi na stranici kupa, to je uradjeno i sada, da ne bi doslo do zabuna. Potrazite malo pa cete vidjeti datum kad je objavljeno da je silent run zabranjen. Poslije je to ponovljeno pred grupe, a kapitenima je poslat mail o tome, kao i da svaki igrac treba da procita pravila, ali da je to posebno vazno, jer su sankcije teske (kao sto vidite).

Svaki mech ima meeting time na ircu 1h prije pocetka meca, gdje se nalaze kapiteni, igraci, admini, supervizori itd, i tu igraci budu upozoreni bar 20 puta, a po ulasku na server admin to jos napise sa say bar 3 puta prije nego sto mec pocne. Npr, kapiten UK je rekao "MOJIM IGRACIMA ADMIN TO NEKA PONAVLJA NA POCETKU SVAKE RUNDE, JER SU GLUPI PA CE ZABORAVITI IAKO ZNAJU DA SE NE SMIJE". :))) Recimo, Finska je znala da je zabranjeno, i rekli su da ih ne zanima i da su se oni dogovorili sa Nor da ce to da rade ali da se niko nece zaliti. (mislili da nece biti sankcionisani ako se protivnik ne zali) To je ipak do igraca. Ako je neko prihvatio da ucestvuje, onda mora i da postuje pravila, a ne da pise kako se on ne slaze sa tim pravilima i da misli da su glupa (Portugal). Ako je glupo, zasto se onda prijavio, a pravila su postavljena prije pocetka prijava.

Hm, vec sam se smorio, a mozda i vas, tako da zavrsavam sa ovim postom. Uglavnom, glavu gore, igrajte najbolje sto mozete, 3 idu dalje, svako svakog moze dobiti, svako moze ispasti.

GL SRBIJAAAAAA!!!

Nicky lepo sam ti napisao sve vec na CB sajtu sta i kako se odvilo...ako nisi shvatio da ste vi kao organizacija pogresili onda nema o cemu vise da pricamo...jedna velika sramota...kazes mi da ti nemas veze sa tim...pa sta si ti onda uopste tamo? moras da imas neku reputaciju...vrlo dobro znas da ste pogresili... sramota

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...