Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Marija Šerifović tužila Tijanića

Toliko smo želeli tu „Evroviziju“ i sada, kada smo je osvojili, brukamo se pred svetom! Pobednica „Evrovizije“ Marija Šerifović se, po svoj prilici, neće pojaviti na finalu „Evrosonga“ 24. maja u „Areni“ zbog sukoba sa Aleksandrom Tijanićem, direktorom RTS-a. Njen menadžer Saša Mirković i advokat Miljkan Karličić su juče održali pres konferenciju na kojoj su rekli da su podneli krivičnu tužbu Prvom opštinskom sudu u Beogradu protiv Tijanića zbog klevete, ugrožavanja sigurnosti, ucene, nasilničkog ponašanja i zloupotrebe službenog položaja.

ah...u qrac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj rad, in your face losers!

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nego reci ti nama lale, kad ce biti rezultati nagradne igre, prvog ili koji dan kasnije?

4. februara, da sacekamo rezultate izbora! ;))

Zapravo, nadam se da ce biti vec 2. ili tako nesto, posto ipak moramo da dobijemo izvestaj od provajdera da bismo mogli da obradimo isti i dobijemo pobednike. Tako da ako oni budu azurni, eto nama rezultata 2.

Link to comment
Share on other sites

lol legao oko 3, i ustao u 11... kakav overkill [:D]

sacu skucam par sati dote, pa malo diplomskog, pa koma.. inace danas sam sreo komsinicu dok sam se vracao kuci, i ugovorio za sutra pivo u kafani :)

puko me neki pozitivan talas... no ne bojim se ja, bicu stari smoreni skot za koji dan sigurno [^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

marno sam ortaku ibaneza roadstar 2 na nedefinisan vremenski period, ono se samo svira, na klot gain iz pojacala zvuci ko da si ga tutno u fensi papucu, besomucno produciranje u najavi omg omg omg ko malo dete sam:)

(ako neko krene da prdi po roadstaru neka zna samo da ja nemam para za les polove od tri iljade evra, tako da mi je ovo san snova da se izdrkavam po njemu, konacno pinch harmonike mogu ko covek da radim)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...