Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Pa nije bash ali dobro :),uzela je nekako ovaj prvi set shto je od izuzetne vaznosti

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebeni zupcanici i sranja :)

uspeo sam da izmajmunisem nekako..

sad jos cigar pa koma, sutra celo prepodne busija na faxu...

i jos bi trebao nekad u toku dana da skoknem do bolnice da vidim kako je ortaku prosla operacija...

kreten je isekao tetivu na kaziprstu leve ruke... ima cak i neke male sanse da ce mu prs' ostati zauvek ispruzen...

tovarim ga nonstop da sad ima Finger of Death [roflmao]

ae odo cigar pa koma :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Kako bre na miru?A Novak?E prodajo,nisi tr00 :P :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

pun mi kurac svega...

ustao u pola 7, otiso do faxa, nasao profu, i sjeban mi pdf bio lol.

onda trci kuci pravi novi (ponesi i .doc verziju just in case), pa aj natrag do faxa... usput sreo par smaraca, na svu srecu profa je zadovoljan dosadasnjim radom.

onda krenuo peske (opet jebeno peske) kuci, i na pola puta se uskurcio i uzeo taxi :)

sad cu da probam da opletem koj dotu, mada sumnjam da cu ista uraditi posto mi se em spava em sam nadrndan zbog setanja, pa cu da zakoljem spavanje do jedno 5-6 ko svinja...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ustao pre dva'es minuta,sad chekam da mi ovi moji spreme has neki kvalitetan :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jebote naleteo sam na klip sa exita gde Nic Fanciulli pusta Layo&Bushwacka-Love story

jebote

jebote

zasto

jebote

zasto sam to vece otisao ranije

zasto

zasto

kakav jebeni car

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

'de si ovo iskopao? Pricao sam bash sa ovim likom, Jacimovicem, oko tog puta i tako tih stvari, posto ovde ne pishe cena, ona je oko 2500 evra. Oko 1000 treba za prevoz i josh oko 1500 za ostatak. I to je sve manje-vise put, posto tamo sve koshta ukupno sto mozhete da kupite tipa 20 evra. Kazu ljudi koji idu da je strava, samo ako vas tako nesto interesuje, naravno.

Link to comment
Share on other sites

do jaja je to fazon, planiram jednog dana da uradim tako nesto. za sada mi ostaju samo vikend varijante, koje moram da pocnem cesce da upraznjavam, ionako nista ne radim vikendima TT.

edit: sad sam citao, koji su ovo bapski fazoni, "pesacenje od 3 sata"? doduse, ima i pesacenja od 6 sati, plus razredjen vazduh, plus 21 dan svakodnevnog cimanja, pa i nije bas malo :)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...