Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odradio glasanje i fudbalicu,sad uzivam u shesnaestoj kafi ovog dana... :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

palo sredjivanje gajbe (sem kuhinje), sad da spremim neke ruchkove unapred skapirao sam da je bolje da jednom rasturim kuhinju nego svaki dan :)) vecheras malo party malo politika .. ustvari ako bude dobar party mozhda zajebem politiku alltogether :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Igore, shta si uzeo? :)

Getza, ali ipak ne onaj sto sam prvo teo, nego onaj jaci 1400cc 97 konja. Moram priznati da je za voznju med i mleko. Samo što moram da se naviknem na kulturan auto, prosto ne verujem kolko je lak za voziti :) A ide ko metak :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Getza, ali ipak ne onaj sto sam prvo teo, nego onaj jaci 1400cc 97 konja. Moram priznati da je za voznju med i mleko. Samo što moram da se naviknem na kulturan auto, prosto ne verujem kolko je lak za voziti :) A ide ko metak :)

A kako si ga uz'o, na lizing, kredit, operativni?

Link to comment
Share on other sites

97 konja iz 1,4 litre....prosto se zapitam kako ona moja dachija ne moze vishe od 75 iz iste zapremine....

@topic ruchao prebranac i neke slatke kobasice, glasao, sada idem na kuglanje i posle da gledam superbowl. A sutra veliki dan

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ne znam.

Ovo moje cudo ima 16 ventila, 2 bregaste, motor je bas do jaja. Mozda zato, ne razumem se nesto iako bi verovatno trebalo :)

Uzeo sam ga ne kredit, nisam hteo na lizing (kolko sam nacuo ici ce to na kreditni biro od sad) pa sam uzeo kredit na sestru. I opalio sam 7200 eura ucesce, sad mi je rata nekih bijednih 90 eura, prakticno i da ne osetim. Kad je bal nek je maskenbal :)

P.S Dok sam gledao testove tog getza, bas se iznenadim na sliku tebe i nikija u istom :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dao si za učešće 7200? Pa kolika je cena tog automobila ukupno, ja sam mislio da on nije preko 11 - 12k, a obično banke ne daju da učešće bude veće od 50% ?

što nisi hteo na lizing nego na kredit, ima li nekog razloga?

rofl @ slika nidzhe i mene ;))

Link to comment
Share on other sites

auto je 10750 okruglo sa full opremom

A ucesce...ah nisu odobrili kredit sestri (koja je PRIJAVLJENA na 950 jura) jer radi za stranu firmu, kao mora bar 60 posto, drzi przi, i ja da se ne bih smarao vise, dam 7200 i zavrsim pricu

Lizing nisam uzeo jer sam nacuo price da ce ici lizinzi u kreditni biro. Pa da se ne optercujem da bi mogo gajbu da uzmem. A i lizing obavezuje na kasko za sve vreme lizinga (7 god) a ne znam dal se 6 i 7 godine isplati kasko, bla truc, i ja sam sad knap sa slobodnim vremenom, evo kes daj kola, brrrrmmmmmm :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Getza, ali ipak ne onaj sto sam prvo teo, nego onaj jaci 1400cc 97 konja. Moram priznati da je za voznju med i mleko. Samo što moram da se naviknem na kulturan auto, prosto ne verujem kolko je lak za voziti :) A ide ko metak :)

chestitam :)

Link to comment
Share on other sites

dajte bre jel treba ja da dolazim i ovo radim?

mislim stvarno, samo se nametje...

Ne znam.

Ovo moje rubber cudo ima 16 incha duzhine, 2 incha debeo, stavljam si ga bas do jaja. Mozda greshim, ne razumem se nesto iako bi verovatno trebalo :)

Uzeo sam ga na pushing, nisam hteo na lizing (bolje da se drzhim neceg gde imam obilno iskustvo) pa sam uzeo na pushing da budem siguran. I opalili su me za 7200 eura ucesce, sad mi je rata nekih bijednih 90 eura, posto sam razglavljen prakticno i da ne osetim. Kad je bal nek je maskenbal :)

P.S Dok sam gledao testove tog getza, bas se naprimam na sliku tebe i nikija u istom :)

eto, jel bilo teshko?

nije

nema na chemu, ii drugi put

iton - uber advanced remote dijagnostika mi je osudila sistem na reinstall wina...al pre toga treba da probam da uninstaliram i reinstaliram adsl modem sa usb-a a sistem ne prepoznaje nove uredjaje koji se kache na usb...tj kada reshim to da probam da uradim moram da budem spreman da oma radim uninstall...tj josh 4-5 dana se sigurno necu upustiti u tu akciju ...blaah...

Link to comment
Share on other sites

Riknula danas AGP grafička na bratovom kompu, tako mi i treba kad uzimam polovan Ti4600... super kartica (za svoje vreme), ali je kupovina kao 9800Pro - frekvencije nategnute do maksimuma, samo je pitanje kad će da vrisne. Elem, sutra ujutru ću d'odem d'uzmem novu s garancijom, ne mogu da mislim... na sreću, kartica je prsla jutros - da je otišla sinoć, to bi značajno uticalo na rođendanski party i kliktanje po plejlisti u Winampu.

Link to comment
Share on other sites

omg nema sanse da nateram sebe da spavam , a ispit sutra . . ..

life's a bitch...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...