Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

smorila se najgore... crkli mi slotovi na maticnoj za memoriju i sad se vozam sa tricavih 128, procesor odavno stuca, a i grafichka trazi novu... :o(

a nove komponente stizu tek sutra... by, by NWN... :o(

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam zavoj \o/ oko mi je dodushe dojaja smoreno josh al bar mogu da ga koristim :)

nisam u toku..sta se desilo sa okom ?

@topic

isla sam do grada da se upoznam sa rodjakom Spilerom koji me je nasao na fejsbuku :) svet je mali uz internet :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

joj kako sam se navuka na sushi i ostalu japanese hranu... jel ima neko pojma gde u bg-u ima da se kupi pirinac za te zajebancije... u svim radnjam je sorta s dugim zrnom a meni treba s kratkim (znam, znam nisam ih ja nazivao tako jbg)

sushi?!?!?!?! JAO BLJAK!

to je nesto najodvratnije sto sam ikada probao... jebena sirova riba pomesana sa pirindzom i umotana u alge.. kako neko to moze da jede... i oni njihovi ogavni biskviti... isuse...

da napomenem nisam jeo neku fush japansku kuhinju, vec je spremao licni kuvar japanskog ambasadora, a ti biskviti su deo ambasadorovog licnog stasha, nesto sam radio za japansku ambasadu pre par godina.

nikad necu zaboraviti scenu kad mi dolazi jukina ganda, atase za kulturu japanske ambasade i donosi mi neku hranu sva ponosna i srecna i moje face kad sam probao i poceo da se derem "odvratno fuj fuj gnusnooooo"

kako se smorila devojka ne mozete da verujete :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

bio sam sa devojkom koja studira japanski i koja je skroz bila u tom kul dzapaniz fazonu :) svasta mi je spremala i u glavnom sam sve jeo bez problema ....

e sad sushi nisam, ali recimo kari sam jeo i zaista je jedno od najodvratnijih stvari ikada....

e jel vama radi net prema "inostranstvu" ? :) mene na telekom adlsu nesto zeza samo domace stvari rade

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pazi i moja ortakinja jedna isto ekstra kuva japansku kuhinju i to mi je jestivo, te kombinacije ananas/kikiriki/meso/pirinac mi nije bas omiljena ali je jestiva

ali da jedem sirovu ribu umotanu u alge? no sir thank you sir

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

a jel volish pihtije?

btw, dosao napokon kuci posle predugog dana. Sada nesto na brzaka da nacrtam, napishem neko glupavo motivaciono pismo za faks pa da kuntam. A sutra predzadnji ispit, pa onda na kuglanje u delta siti a ako budem imao snage da zavrshim sve sa nekim pivom sa ortacima

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

update samo mi rur radi, zona sumraka?

btw otkud znam da imam priliku probao bih i sirovu ribu i przene buba svabe, takav sam ja svastojed :)

taj fazon, i ako pomislim (mada jako retko) da mi je nesto gadno, samo se setim da je to samo kulturoloski usadjeno i onda se saberem pa krkaj:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

samo sam hteo da kazem da su japancima mozda gadne nashe pihtije (i bilo je upuceno Krivovratom, a tebi, G btw). Ja ne znam ni za jedno nashe gadnije jelo od toga.

btw ono sto bih ja voleo da probam su medni mravi

wild0007.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...