Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha da e dobro jutro :)

kakav pocetak dana, na jednom mestu na kafi se skupili ex julovac, ex spsovac, jedan nezadovoljan zuti, jedan koshunichin i naravno radikal :) kakve su to priche bile, naravno sve na prijateljskoj osnovi uz dosta provokacija i zezanja ...

da ne pricham kako smo lepo platili carinu ogromnog iznosa a plus ostalo jos i para sutra za plate :)

odoh ja sad kao da radim, suzen izbor asistenkinja na plavushu i crnku :>

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

EVO ustao sam i STA sad .. A DA pisatju mrtvi seminarski pa onda jos jedan veci i ETOOO.

SVI zadovoljni ?!

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

joj moram u grad. ne znate vi kakav je zivot bez javnog prevoza

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ova nasha Carina je show živi. Oduvek je sa njima bila zabava, ali se zabava nastavlja i nadalje :)

Stigla meni neka pošljika iz inostranstva. Još uvek ne znam šta je ali je skoro sasvim sigurno da su u pitanju promo materijali neki, tipa čestitka za novaka, privezak i možda šolja. I stiže mi pismo od pošte da moram ja lično da idem u glavnu poštu po to, radi procesa carinjenja i da ponesem sva dokumenta vezana za pošiljku. A čak i kad bih imao neka dokumenta ne bih znao koja da ponesem jer piše da je pošljika od "PCA" i to je to. Jel to rsa ili pca ili na kojem je pismu nemam pojma. Piše i da je iz Francuske doduše (still not helping).

Zovem ja tamo, oni kao, treba vam na memorandumu molba za oslobađanje od carinjenja i molba za ubrzani proces carinjenja i to sve da im se odnese. Kao ok ... i plus 2000 dinara za troškove (?!). Koje troškove da mi je znati.

Ajde što će da mi ispadne skuplja dara nego mera, ali koliko je to sve retardirano, nemam reči. Ne samo da ja moram da idem u 8h tamo (radno vreme je od 8 do 14:30 uz pauzu od 10h do 10:30h) nego moram i da pišem memorandume i plus da dajem 25 evra. Pošto naravno carina, jer su oni mnogo dobri i vode računa o svemu, ne sme da otvara paket bez mog prisustva.

A kad su ljudima dizali kompletne kompove koji prosto "nestanu" ili miševe iz kompleta miš+tastatura pa kažu da je paket "kalirao", to nikom ništa.

Link to comment
Share on other sites

@Laki i budesh srecan ako sve to zavrshish u jednom danu :o)

Edited by WickedWitchOfTheWest

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Hmm kako sam se naspavao....16 jebanih sati \o/ \o/ \o/

Odo sad da trchkaram malo,pa na kaficu :D

Bahs mi je lep dan i ako napolju beda od vremena :D

Hepi rodj Daki ;)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

realno lale bolje je tako nego da dodje neko i podigne to sa carne umesto tebe pa da te zove "dobar dan, mi smo agencija 'ololol crnci' koja se bavi carinjenjem. vidite, podigli smo jedan vash paket, nashi troskovi su bili 100e kada mozhete da dodjete da ga podignete?"

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je meni sve šta vi meni pričate, nije ovo prvi put da me zove carina, nego prosto eto, hteo sam to da podelim sa vama. A to sa "agencijom ololo" mi se već bilo desilo, pa sam im lepo rek'o da vrate nazad to što je stiglo.

Mog'o bih da idem da čalabrcnem nešto :)

Link to comment
Share on other sites

Izashao sam iz kuce u 9 i malo pre sam ushao...Uspeo sam da padnem voznju prvi put, i to zbog jebene gluposti, malo sam naglije zagochio pred peshachkim poshto mi je par retarda izletelo ispred kola, da sam bash neshto sjeb'o ne bi mi bilo zao, ovako sam se smorio...Video se sa devojchicom i bio u teretani. Sad cu d'edem neshto pa vecheras u kafanu...Life is cool!

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...