Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moj zivot je u poslednje vreme kao kad igras fallout sa luck na 2, samo sto u falloutu ima i smeshnih situacija a kod mene ne

odneo pauk kola... puche silna lova... jel treba da spominjem da nisam parkirao na pola sata gde treba jer mi je neki kreten blokirao prilaz garazi?

josh malo pa okrecem novi list, jebo ti ovakav zivot gde ti se sve dobro vraca gotovo najgorim mogucim....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

odneo pauk kola... puche silna lova... jel treba da spominjem da nisam parkirao na pola sata gde treba jer mi je neki kreten blokirao prilaz garazi?

josh malo pa okrecem novi list, jebo ti ovakav zivot gde ti se sve dobro vraca gotovo najgorim mogucim....

Cudi me da ti toliko puno pauk nosi auto. Ipak taj Nisan nije mali, nov je, prakticno dzip, takve nesto redje nose, barem ovde kod nas :)

Link to comment
Share on other sites

Molio bih te da odjaviš moderatorsku funkciju sa RPG foruma, da ne bi najebali mi nedužni!

kada okrenem nov list, bice mnogo lepse na rpg forumu :P

Cudi me da ti toliko puno pauk nosi auto. Ipak taj Nisan nije mali, nov je, prakticno dzip, takve nesto redje nose, barem ovde kod nas :)

necesh verovati koliko su u ovom gradu revnosni ti pauci, imaju neke modifikovane verzije nose sve moguce dzip suv najnoviji mercedes nebitno, i treba da nose samo sto sam ja sam kriv jer ih nisam zvao da sklone nekog jugica ispred ulaza u garazu... a i bilo je smao na pola sata... na 10 m od garaze... ironija? meh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Preporodio se vecheras :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

jutro radni narode!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

G > znaci biraj ribu koja ima najbolje dupe/najvece sise

jer ako ne zna znanje naucice ga

ako zna znanje a ruzna je sta ce ti to

to ti treba da ti dize moral... i obavezno neke vazne papire podigni na neku visoku policu u kancelariji, i teraj je da ti stalno dodaje :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Zavrshio dorucak , overavam neke torrente i spremam se za pocetak apokalipse (Tj ispita)...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

jebote, vec cetvrti dan zaredom spavam po 12-13 sati, hoce li mi proci ova usrana prehlada vise...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

a jest' tacno, i sam si napisao da si bolestan a ja te pitam kad ustajes za posao :(

btw, nevezano za temu :)

Jedna radnica uprave bolnice u Izoli u Sloveniji otkrila je u svom sendviču koji joj je poslužen za ručak komad ljudskog mesa, navodi hrvatski internet portal Indeks.

Neimenovanoj službenici je naime, previše žilav komad mesa u sendviču bio sumnjiv, pa ga je poslala na analizu, gde je utvrđeno da se radi o ljudskom tkivu.

Kako navodi Indeks, Komisija za sanitetski nadzor u bolnicama povodom ovog slučaja pokrenula je hitnu istragu.

Link to comment
Share on other sites

znachi sinotj je toliko krenulo da me zajebava oko da mi je doshlo kashikicom da ga izvadim :((( odem danas na kontrolu i kao doktorka "jao pa vama su se spojile crte" doshlo mi je da joj ischupam glavu .. josh posle u apoteci koliko me seva zaboravim recept za neshto shto nisu imali i to tek skapiram kad sam doshao u drugu apoteku. naravno nazovem telefonom da pitam shta je u pitanju i to kazhem ovoj za shalterom, a ona "ne mozhe bez recepta". posle rasprave od 2 min kako jedva gledam (shto je i za ochigledno poshto su mi stavili pogachu preko oka) kapiram da tju brzhe otitji nazad po recept u prethodnu apoteku. vratjam se sa receptom posle 15 min i dajem joj, a ona mi baca foru "pa vidish da pishe ovde OTROV" ja platjam i ona mi ne uzima recept .. "pa kako mi sada ostaje recept mogu da odem u drugu apoteku i da kupim JOSH MALO OVOG OTROVA DA OTRUJEM OVU GOSPODJU OVDE KUCHKO" ... umanjio sam sebi bol za 10% posle tog dranja :) odoh sad da se nagutam brufena i da zhmurim.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Uzas, ja sam isto tako slamkom sebi zagrebao oko.

Srecom imao sam dobre lekare i brzo sam se zalecio

Stavljao sam neku mast u oko, neke i kapi i gel od govedje krvi (tako mi rekose)

Al da je zajebano jeste.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ajde bre G!!!, nismo deca, sta ce tebi asistentkinja?

muka mi vishe od asistencija hocu ja malo da zabijam :P

hvala dzokeru na predlozima, u procesu su duboke analizu a kasnije se gotovo sigurno i sprovode u praksu :P

no da se ne zavaravam ovako lepom delu dana, kasnije mi mozda padne klavir na glavu or smthing

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...