Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u pravu si ali necesh moci da kazes unucima da si doziveo prosvetljenje dok si kenjao na livadama himalajima i navukao prehladu od ladnog nepalskog povetarca :))

meni je ovo extra trip ali bih morao da skupljam malo duze, a i to je za fazon kada josh malo isfuram ove instant akcije, ali da me privlaci privlaci me bas dosta

@lucky

e da nasao sam link sluchajno dok sam guglao cipele za treking :) sad ih valja kupiti jer su krenula snizenja pa ima extra primeraka za oko 100 evrica (inace su min 150)... 2.5k je dosta love ali to su ipak himalaji :) mene nekako privlache ta egzotichnija mesta samo da malo popravim shemu radi brzeg skupljanje love i 2009. odo ja

@kruko

pa dobro ovo je neki srednji nivo trekinga, ne mozes totalno bez kondicije da idesh ali apsolutno ne treba da budesh pro, a u ostalom ne znam bas kakav je teren, moze da bude tri sata, ali kakva tri sata :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ovo je neki srednji nivo trekinga, ne mozes totalno bez kondicije da idesh ali apsolutno ne treba da budesh pro, a u ostalom ne znam bas kakav je teren, moze da bude tri sata, ali kakva tri sata :)

Isto iz price sa covekom, ovo je ruta koju mogu da predju svi koji to zele, dokle god nemaju neke ozbiljne zdravstvene probleme. Znaci te setnje po par sati, i tako to. Ide se i do tih odredjenih recimo 5000 metara, vise od toga se ne ide. Za one koji hoce nesto vishe organizuje se "pokoja stotina metara" iznad te granice, ali nista preko. Sve preko toga mora da se bude treniran.

Takodje, zanimljiva storija kazhe da na tim nadmorskim visinama gde se oni vozikaju rade samo Tojote :) I to mahom furaju Hiluxe. Kazu da ih svi zivi imaju i da cak i one nekad hoce da izdaju, ali vrlo retko, i da su svi drugi proizvodjaci tu "padali" na testu. Pa kao imate kucu na 5000+ metara znate koji auto da kupite :)

Link to comment
Share on other sites

Spremam se za ponovni nocni maraton :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

2anonimusa.. wow! oO

@topik.. po difloltu sam ustala kasnije nego shto sam planirala.. jbt nikako da ustanem u 8h.. =/

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Fin je dan danas, izgleda i da je pun energije ;} pošto sam relativno lako ustao imajući u vidu da sam kasno leg'o (oko 3) a probudio se oko 6. Za mene je tri sata spavanja baš malo.

Gledao tenis, sad idem kroz neke mailove, baš standardno jutro. Posle idem na neki sastanak, i tako.

Link to comment
Share on other sites

ah, kako volim kada me ujutro doceka u inboxu neka nova poslovna ponuda.

A sada moram do centra da uplatim internet, probam da stignem da izvadim neku potvrdu na faksu i da pokupujem materijal za maketu i ako stignem nesto sebi od "krpica"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

TSONGA vs NADAL.. 17asova! jebote ubio ga je u pojam.. go go tsonga! :D

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

fap fap fap :)

zaista ne mogu da opišem koliko mi je drago što su žene u ženskom finalu :)

I meni, red je da se prekine praksa da muskarci igraju u zenskom finalu [:X]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...