Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ajde, molim te, čizra, nemoj serendati! znamo i ti i ja (i ostatak foruma) da ćeš se ogovedati :)

vecna zahvalnost dvojici ortaka za odlicno vece puno smeha, i jednom ortaku kojem smo se smejali celo vece.

al se nisam ogovedao.

btw, kad sam dosao kuci, uspeo sam da se pokrvim sa kevom opasno, i tako...

@ stana

crkni sisice, izdajes se za nekog opasnog metalijanera, a smeta ti malo dima lol.

nuboš.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

da bre, dim je tr00, nauci da slemujes dok sviras bas pa onda pricaj ololololo!!!oneelevensesnest

srecna nova godina srBska svima!

sto se tice petardi, ko zna da li je to dobro ili ne, izvagajte, ali ima ih znatno manje nego proteklih godina, ali su zato wtfpwnzornije.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dosho sam sinoc u 2 kuci, jer nisam mogao da podnesem 2 ortaka shto su celo jebeno veche prichali o WoW-u. Inache, napio sam se poshteno, a sad da se sanira mamurluk :)

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Cele nedelje se raspadam zahvaljujuci poganom virusu stavec hara po gradu -.-

Boze mili koliko je ovo smorno , tezi je proces ozdravljenja nego sama prokleta bolest :(

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

opet sam ostala bez glasa... 'ladno pivo i pevanje na sav glas nisu vishe za mene... barem ne dok ne operishem glasne zice...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

morao da idem na jebeni faks, a dosao sam oko

Today, 05:41

dosao, sad cu da se naspavam pa da okrenem neke brojeve, da vidim sta se desava :/

nocas sam izgubio telefon u akademiji, vec sam ga otpisao, tamo nema izgubljeno nadjeno i tih fazona..

sviraju samostalni referenti, sutka, polivanje pivom, a ja po podu trazim telefon.. bio mi je bedak zbog kartice.. medjutim, pronasao sam ga.. sramota me da kazem gde je bio, strasno.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...