Jump to content

Vazne vesti: Battleground AFK i Ruin Battlegrounp


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo moram i ja da se pohvalim kako sam dao zeni jedan dan da mi igra AV... 3k honora me kostalo 20+ super mana pots, 20+ healing ones, 40 raznih elixira, svih 20 unique bg mana potsa 2 flaska... Posle par sati me zvala da mi kaze da nema vise mane i da kupim jos plavih bocica...

Hhahahahah zamalo da me sefica izbaci sa posla kolko sam se smejao!

"im je frka"? Sjajno :D Kao da nisi koliko prošle nedelje ostavljao linkove i uputstvo za bota i savetovao da se nabavi neki memory guard da te ne provale. Pa daj, ne čita niko iz blizza ovaj forum:D

Screenshot or it didn't happen !

memory guard = Process guard kknp

ja sam jednom pustio sestru u av... i rekao sam joj nemoj nista da koristis osim dugmica 1 2 3 samo skachi okolo trchi divi se cvecu drvecu i snegu!

Koje ti je god sestra ? xD

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

OMG NICE !!!

nenene kao u south parku iz epizode kada dodju da prijave kako ajk kara uciteljicu pa panduri kazu ...

So u say he fucked teacher and that she is blone ?

Najsssssss

Najsssssss

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Evo moram i ja da se pohvalim kako sam dao zeni jedan dan da mi igra AV... 3k honora me kostalo 20+ super mana pots, 20+ healing ones, 40 raznih elixira, svih 20 unique bg mana potsa 2 flaska... Posle par sati me zvala da mi kaze da nema vise mane i da kupim jos plavih bocica...

Dajte ovom coveku jednu majicu ako je ostalo od nagradnih anketa :)

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Evo moram i ja da se pohvalim kako sam dao zeni jedan dan da mi igra AV... 3k honora me kostalo 20+ super mana pots, 20+ healing ones, 40 raznih elixira, svih 20 unique bg mana potsa 2 flaska... Posle par sati me zvala da mi kaze da nema vise mane i da kupim jos plavih bocica...

Kako posle da ne voliš žene? :)

Link to comment
Share on other sites

"From 16th Jan to 22nd the following servers get a free char transfer to Xavius: Al'Akir, Burning Legion, Stormscale and Magtheridon"....

Valjda ovo nije blizzov nacin resavanja problema..

Pu pou nedaj boze :)

Najveci PAID transfer sa xaviusa je bio bas na tim serverima, a i vecina ljudi koji igraju na xaviusu ima alta / maina na tim serverima ;)

Ovo je po meni vise zonfa da vrate ljude nazad na xavius koji su migrirali sa istog.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

ja se secam nekog guilda sa xaviusa

bas sa pocetka servera kad se otvorio

likovu su fazon njih 10-15 izlevelovali za nedelju dana svi na 60.

i ocistili zg i slicno odma bukvalno :o

ako ne postoje vise onda je server totalno sranje :D

u alijansi su btw :c

dok su oni uzimali lvl 60 ja sam uzimao 50golda dnevno na mining i skining :D

i naravno posle toga opet rerolao :D

nema veze sa topicom ali opet ljudi se zale na svoje servere ko da im od toga zavisi njihovo igranje

ako vam se ne svidja transfer tu je

valjda igrate zbog ljudi na tom realmu a ne zbog toga sto je low ili full populated :c

Link to comment
Share on other sites

Da, najjaca fora ovo sa stormscale-a na xavius, jedno 30 otprilike najjacih ljudi na serveru je bas otislo na stormscale,neki su rekli kao i da bi hteli da se vrate ako se popravi situacija......samo ne znam zasto bi sada bilo ko migrirao na xavius :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

valjda igrate zbog ljudi na tom realmu a ne zbog toga sto je low ili full populated :c

Ovo je istina ja sam tamo zbog Ljudi koje znam :P Na primer ovog geja valda92 :)

A da korupcija, kriminal mito je veliki na serveru :) da ne pricam o areni :P samo pogledajte 5v5 i 3v3 Ladder na Ruin Bgroup.

Da, najjaca fora ovo sa stormscale-a na xavius, jedno 30 otprilike najjacih ljudi na serveru je bas otislo na stormscale,neki su rekli kao i da bi hteli da se vrate ako se popravi situacija......samo ne znam zasto bi sada bilo ko migrirao na xavius :/

Mozda zato sto nisu nasli svoj mir na stormscale serveru, a i zato sto blizzard radi nesto povodom pitanja Ruin Battlegroupe.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Juce je Veneras objavio na WOW EU Forumu:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...21620&sid=1

In our continued efforts to support fair gameplay in World of Warcraft and to provide a positive experience for players, we are currently taking steps to ensure fair and enjoyable competition in the Battlegrounds. Starting immediately, we will be issuing warnings and penalties, including suspensions, for non-participation in Battleground games.

We are taking action against a large number of accounts immediately, and will continue to monitor these situations and regularly take action against violators. If you encounter a player in a Battleground who is intentionally not participating in the battle for an extended period of time, please help us track the situation and report the player as AFK. For information on how to complete an in-game AFK report, please go here: (http://www.wow-europe.com/en/info/basics/battlegrounds/info.html). All reports will be thoroughly investigated, and corrective action will only be taken if the violation is confirmed.

Thank you for your support and best of luck to you in all of your games in the Battlegrounds!

Korisnici koji su banovani su se vec javili:

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...91405&sid=1

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...11429&sid=1

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

trece nas sve banuju

Realno nemoze ban ako se ne koristi "unauthorized third party program". Jeste da win trade nije u skladu sa fair playom al toga nemam nista u Blizzardovim polisama :D Mada cenim da ce i to da sjebu nekako ako pocne da se preteruje kao sa botovima

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Sta je dovelo ljude da leechuju i botuju - mogucnost epix za male pare (vreme) i dosadan AV koji je najbrzi/jedini nacin doci do istog. Prema tome, ja vise krivim blizzard koji je namestijo da svi ostali betlgraundovi se igraju samo zbog markova i ljude bole patka dal dobili ili ne (provale tipa - "leave them to take all flags, its fast mark" na pocetku fajta je smesno). Tako da se sve na kraju zavrsava u AV-u koji je da se razumemo posle 30 igre smor da veci ne moze biti ...

I naravno da ce likovi da botuju, licuju da bi sto pre prevazisli agoniju av-a i isli u arene na primer.

E sad, naravno svako to odmah vezuje sa moralom, al se niko jebeno ne pita sta blizzard radi po tom pitanju. Eto prerdili su av? Kako? Isti kurac, samo malo drugacije ... sto nisu napravili effort related system, pa ko licuje dobije 2 honora, ko igra 100.

I sta sad imamo - neke tu warning wall of text i 100 likova koji su popili ban na 3h a bukvalno nisu taj script gasili imaju sve sto za pvp moze da se kupi i 10 lifetime killova i 500 AV markova u posti. Mislim da to realno problem ne resava, jer kapiram da bilo ko iole malo bolje koristi tog bota i ne ostavlja ocevidne tragove moze da licuje do mile volje i dalje i da ga niko ne provali.

Plus, ja na primer sam do sada mozda 4x video lika koji botuje AB, WSG ili EoTS ... jer realno sto manje ljudi vise se vidi na rezultatu dal vas je manje ili ne, plus sto su gore pomenuti bg zabavniji. U AVu je jebeno nebitno dal vas je 40 ili 35 ...

Prema tome, po meni ovo nije resenje. Ovakve stvari je potrebno resavati sistemski, ne strahom. Jer dovoljno je da se malo stvar zatisa i here we go again.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...