Jump to content

Vazne vesti: Battleground AFK i Ruin Battlegrounp


Silencer

Recommended Posts

Bornakk je izneo stav Blizzarda da će trenutni sistem prijavljivanja igrača kao AFK u Battlegroundu biti i dalje korišćen, i da će nad prijavljenim igračima uraditi istragu koja na kraju može završiti ozbiljnim penalima.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...004&sid=1#0

In our continued efforts to support fair gameplay in World of Warcraft and to provide a positive experience for players, we are currently taking steps to ensure fair and enjoyable competition in the Battlegrounds. Starting immediately, we will be issuing warnings and penalties, including suspensions and the removal of Honor points and recently acquired Honor rewards, for non-participation in Battleground games.

We are taking action against thousands of accounts immediately, and will continue to monitor these situations and regularly take action against violators. If you encounter a player in a Battleground who is intentionally not participating in the battle for an extended period of time, please help us track the situation and report the player as AFK. For information on how to complete an in-game AFK report, please go here: (http://www.worldofwarcraft.com/pvp/b...unds/info.html). All reports will be thoroughly investigated, and corrective action will only be taken if the violation is confirmed.

Thank you for your support and best of luck to you in all of your games in the Battlegrounds!

Drysc nam je rekao da ne treba biti previse uplasen povodom ovog novog stava, jer ce trebati dosta prijava za jednog igraca da bi popio ban.

I can assure you that if someone is going to be suspended, and have other actions taken against their account/character, that they are definitive abusers.

If someone is going to the bathroom 30 times a game, 100 games in a row, they may want to cut down on the cranberry juice. (Of course, those are numbers I made up. We obviously won't be announcing thresholds, etc.)

Igrači koji su u ovoj veoma problematničnog battle grupi, Ruin, je primio pozitivne vesti od strane Blizzarda o budućnosti ove grupe, ali mnogi se žale da je sada kasno za to.

http://forums.wow-europe.com/thread.html?t...429&sid=1#0

We’d like to assure players in the Ruin Battlegroup concerned with the size of the group, and thus the activity and variety of players in Arenas and Battlegrounds, that we are currently investigating solutions to this issue. Our goal is to ensure a thriving and enjoyable PVP environment for the group, and we are considering several options to do so.

We ask that you bear with us while we finalise our plans for Ruin and hope to be able to update you on our progress shortly.

----------------------------------------------

Akcija je stvarno preuzeta banovanjem igraca koji su bili AFK:

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...574&sid=1#0

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...673&sid=1#0

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...403&sid=1#0

Jos nema informacija da li je krenulo pracenje afk igraca na Evropskim serverima i njihova istraga.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

tuzno je sto mi moramo da se toliko borimo protiv leechera, to je njihov posao.

Zasto komplikovano kad moze lakse ;)

Tipa mnogi se nerviraju kao i ja sto njih 30 leechuje a 10 igraca ide dole do draka da ga ubijemo. Prijavicu ih dobice banove i bicu srecan. Jer nece sledeci put oni uci u BG. Ne moze Blizzard da gleda svaki av i da snima svakog igraca ;) Mi im samo pomazemo da oni nadju te igrace a dalje oni urade istragu (e to je ono sto ti kazes da je njihov posao).

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Jedino da ce da banuju nekog zbog ovoga. Ne odricu se oni pretplate tek tako. Pogledajte sta rade kinezi, spamuju j**** tool za cheat po svim mogucim kanalima svaki dan i nikom nista.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Mozda ipak ne izguraju ovo do kraja , vec samo malo plase ljude..videcemo..Prave paranoju , to ce samo klince da uplasi a ovi iskusniji ce se prilagoditi jaaaako lako.Kao sto su i uvek radili.Stradace neka sitna cheaterska buranija kao sto to i ide.

Edited by HitCrit
Link to comment
Share on other sites

Ovo sto blizard radi je glupost ... umesto da kao sto sma rekao naprave sistem u kome ce igraci trebati da se bore i da pokusavaju da igraju sto bolje ( honor rating ili tako nekako ) ono ovo rade ...

Ne kapiraju da je farmovanje dostadno i da ne zahteva trud i skil i zbog toga se leechuje.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma nece biti mnogo banovanih :) ali kad krene whine na forumima i za ovu akciju rigoroznih mera, zamislite kolko ce ljudi razmisliti pre nego sto krenu da botuju po av-u.

Mislim da ce pre staviti prst u celo i reci "hey njih 30k je popilo ban zbog AV AFK, zasto bih rizikovo" time ce 1 000 000 korisnika prestati da botuje da ne bi popio ban. Sto ja mislim da blizz hoce. Jer nema leba da blizz banuje 1 000 000 usera jer im ne ide u korist.

Mene kad bi ban ja ne bi kupio acc i kreno ispocetka sigurno.

Ovo sto blizard radi je glupost ... umesto da kao sto sma rekao naprave sistem u kome ce igraci trebati da se bore i da pokusavaju da igraju sto bolje ( honor rating ili tako nekako ) ono ovo rade ...

Bilo nekad :) Honor rating ;) samo drugaciji sistem.

Ja sam se borio i cimao za Commander titulu pa sam odustao za dalje jer nisam mogao. Ako vrate tako nesto bilo bi super ;) Al nece jer jebani klinci hoce fuckin epixe :) ajde da im damo to na free nacin, get Season 1 set za fuckin nedelju dana leech av-a i eto sretnog korisnika, posle ajde idemo arena boosting wintrade za novu opremu i tako u krug. OMG Season 4 :) idemo ispocetka.

Warrhammer pratim odavno isto ce biti samo malo drugacije realizovano. Ali i on ce zavrsiti kao wow ;) problem je sto uvek sve ide u krug i nastavlja se.

Kao i svaka FRP / RPG avantura. Zavrsis je skupis gear i sta dalje ? :) samo sto u MMO imas malo vise gluposti i vrti se u krug i nema kraja. Ne vidim nista sto ce war hammer online doneti kad je svaki MMO isti. Pogledajte Ultima Online i njegov engine i sve :) sve je isti kurac drugo pakovanje sa nekim njegovim featurima.

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje (a i mnogih koji dugo igraju ovu igru) je da se uvede drugaciji honor sistem tipa "po zasluzi" znaci napravio si toliki heal.dmg done toliko honora, zauzeo si toliko towera=toliko honora, odbranio toliko towera=toliko honora i nesto ovoga tipa, pa onda oni koji rade "defend cave" ili bilo kakve 'mountains" lepo 10 honor per AV.... Znam da nije tesko ovo da se uradi ali ocigledno blizzardu odgovara ovakav nacin iz nekog njihovog razloga...

JumpeR

Link to comment
Share on other sites

ja licno nisam igrao dark age of camelot

ali mi je pricao covek jedan o tome kako se igra pvp tamo

sto je jedan primer kako uvesti dobar pvp u igru

igra se tako sto se igra world pvp

tako sto se ode u zemlju za pvp i tamo ako ubijete nekog dobije par poena nekih

i sad ako ubijete jos jednog dobijete ne znam duplo poena i onda se igra tako sto ce svi poceti vas da jure jer imate najvise ubistvsva

jer ce dobiti najvise poena za vas ako vas ubiju

warrhamer vuce ka tome ne ?

uglavnom na taj nacin se navode ljudi da se zajebavaju u pvpu i igraju igru sa zeljom

a ne da je poenta igre da drkas djoku u pecini u avu 5 dana i kao uzeo si sve pvp iteme

zato je wow govno

ali dok ne dodju druge igre bice jedino govno

samo zato se igra

Link to comment
Share on other sites

zato je wow govno

ali dok ne dodju druge igre bice jedino govno

samo zato se igra

Nista se ti ne sekiraj :) sve ce to da se sredi u WotLK :-) Nece Blizz dopustiti tako nesto. Dolazi nam zemlja samo za PvP tako da ono :) Ko zna sta nas sve u future ceka iskreno blizz krade od onih igrica sto nam dolaze dosta. A sad rade nesto samo jer nemaju ideja kako to da promene da bude na bolje.

Ako bi vratili stari honor sistem bilo bi super ;) uzmi Vind gear preko ranka / ubistva / i tako nekih gluposti. Grindaj neke tokene od lesheva kao u Halaa... bla bla bla ima svakakvih mogucnosti sto bi nateralo girace da ne leechuju i da igraju iz zadovoljstva. Ali opet sve je to fuckin grind ;) ko sto u ultima grindaju igrace ;) pa igrac juri onog koji je najvise nagrindovo killova. Isti kurac drugo pakovanje.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ko zna kakve nas promene ocekuju u buducnosti, mozda se pvp opet drasticno promeni.

A oni koji mrze wow a i dalje ga igraju bolje neka prestanu da igraju, sto da placas za nesto sto mrzis.

Meni realno idu na zivce oni koji preozbiljno shvataju pvp i udaraju se po grudima kao king kong urlajuci

"SKIIIL !!!1" kada ubiju nekog u pve opremi...

Pvp je tu da se izivimo i zabavimo, oprema je tu kao bonus.

Ja kada vidim da se borim protiv premade grupe u AB-u i da imam 99% sanse da izgubim partiju opet se ne nerviram vec se zaletim u masu vicuci "FOR SPARTA !".

Ako mrzis WoW nemoj da ga igras, glupo je davati pare za nesto sto mrzis.

Otvorena pvp zona sa katapultima u novoj ekspanziji zvuci veoma dobro samo me zanima sta ce se desiti na serverima gde jedne frakcije ima 3 puta vise i druge.

Link to comment
Share on other sites

Realno smarao sam se lvlujuci alta toliko, sad ima svih 252 009 honora da nagrindam cisto pomocu bota (prvih 20k vec gotovo) a oni nek me banuju ako im se ne svidjaju moje pare, drugi acc sigurno necu uzimati. Dosta je bilo jedno grindanje honora a i svi oni exaltedi pre tbc.

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...